Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: И, между другото,...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано17.01.10 18:28



бе... на който е минал по тоя път не му се налага да мисли, той просто знае.
Базикам се бе, базикам момите, ама не зацепвате, всяка моя думате вземате насериозно. Не схващате хумора хич



Тема Re: И, между другото,...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано17.01.10 18:29



Ники, аз не с ъм мома бре, момиче съм



Любовта започва с усмивка, увеличава се с целувка и завършва със сълза.

Тема Re: И, между другото,...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.01.10 18:32



Кариерист е този, който поставя напредъка и реалните си успехи в работата преди всичко останало. Най-вече на принципа на съревнованието с други в бранша.

Бачкаторка-героиня е тази, която се надува с работоспособност, печеловност и се доказва предимно с това колко и какво е избачкала.



Не ме кефи да съм нито едно от двете, макар че реално се вписвам в тези понятия, особено според сивито си.



Тема Re: И, между другото,...нови [re: indepcon/s]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано17.01.10 18:32



Казах ти, вече колкото и да се опитваш да ме убедиш че съм самотна, нещастна и не помня вече каква нямаш никакъв шанс защото мотивът ти - злоба - прозира. А злобар квото и да ми каже го разбирам точно наобратно, защото така и трябва да се разбира


Яд те е, че не си попаднала на читав мъж и ти се налага въпреки че си женена да си живееш като без мъж. Ама не точно, защото същевременно му трантуваш. Понятно е, че те е яд, всеки би го било. Ама не знам що си мислиш, че хората са глупави и не виждат проблема ти.



Тема Re: И, между другото,...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано17.01.10 18:33



не каза ли че имаш мъж, какво момиче си па и ти



Тема Re: И, между другото,...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано17.01.10 18:34



по скоро вие никога не бихте повярвали на истината, която дъвча от край време, защото не ви харесва да е така





Тема Re: И, между другото,...нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано17.01.10 18:36



но определено се е научила че един мъж е длъжен да издържа семейството щото тя пък ражда деца.....

Ми да. Това още от баба си го знам. Никой никога не го е правил на въпрос едно време, приемало се е за нормално.





Тема Re: И, между другото,...нови [re: Aлиca.]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано17.01.10 18:36



Моля те, не играй роля на психолог. Никой няма полза от това. Освен това ако вярваш на всичко, което казвам, а не само избирателно (както повярва на историите за майка ми) щеше да ми направиш доста по точен психо портрет. Психопортрет формиран на избирателен принцип е за боклука



Тема Re: И, между другото,...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано17.01.10 18:38



Не сме служители в Дом за лица с леки псхични отклонения, та да махнем с ръка снизходително и да кажем - Да, знам, че си Наполеон.

Споко, психопознанията ти са на толкова ниско ниво, че никой няма и да допусне да служител в такъв дом.
Но по интересното е, че ти явно се изживяваш като прокурор в съда.





Тема Re: И, между другото,...нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано17.01.10 18:39



имам приятел, и съм момиченце



Любовта започва с усмивка, увеличава се с целувка и завършва със сълза.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.