Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема българкитенови [re: indepcon/s]  
Автор мнoro oпaceн (дърт какардак)
Публикувано20.01.10 20:52



За положителни качества - не знам,

ама като ги гледах в европарламента Румяна Желев и Антония Първанова и веднага разбрах, че са българки.



Изпълних се с национална гордост, че тези две жени са от моето племе.




Тема hahahahahh.....нови [re: NikiFin]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано20.01.10 21:14



...съжалявам ама така и не разбрах злобата на жените след които никой не се обръща към другите жени


Живей си там в белезникава Дания с блудкавите девойки а на нас в Бг остави тези хубави и разкрепостени жени....
Добре че си си сложила снимки в блога.. да видим каква "убавица" е тази дето съди останалите...

За разлика от някои, когато се играе на рицари не играя ролята на принцесата

Тема Re: hahahahahh.....нови [re: Apxaнreл]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.01.10 22:20



кой съм осъдила бе, ти нещо халюцинираш. Отговорих макс откровено на така поставения въпрос.
Освен това никога не съм казвала, че съм "убавица". Ама това не значи, че трябва да се заключа в нас и да се не показвам пред хората. Снимка се показва не само да покажеш колко си убав ами с разпознавателна цел. Нямам комплекси от външния си вид и причини да се крия. Пък който не ме аресва да ме не гледа


А на фона на българките датчанките са хубави. И не само на БГ фон. Ама ти и да ги харесаш те теб няма да те харесат, така че най добре продължавай да ги възприемаш като блудкави.
Когато гроздето е високо винаги може да се успокоиш с това, че е кисело



Тема Re: българкитенови [re: мнoro oпaceн]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.01.10 22:23



Те в оня парламент ги пробират най вече по външен вид. Така че е нормално да не са грозни. Те не са еталон за българки. Разходи се в някое БГ село и там ще добиеш представа за качеството на българката. Че по градовете са едни намацотени и ще се объркаш.



Тема Re: българкитенови [re: NikiFin]  
Автор maminsladak (дружелюбен)
Публикувано21.01.10 00:12



то пък щото в дебелогъза Дания са цъфнали и вързали






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.