Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Какво харесвам в живота си:  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано29.12.09 14:11



След като някои тук присъстващи обсъдиха надълго и нашироко темата, какво не харесват в живота на другите (една доказано - неизчерпаема тема), предлагам да си създадем малко празнично настроение....както и малко реална равносметка.

Предлагам тук всеки, спореди възможностите и настроението си, според това, колко информация му се откъсне от сърцето да сподели в интернет,
да си кажем, какво ХАРЕСВАМЕ в живота си. Какво хубаво се случва около нас - в мислите и в ежедневието ни, в делниците и в празниците, вкъщи и на работа.
Както и, с какво ще изпратим тази година.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.


Тема Re: Какво харесвам в живота си: [re: Markizata]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано29.12.09 15:36



Май няма нещо дето да не ми харесва. Е, банковата сметка можеше да е с малко повече нули, но ще го преживея.


Харесвам работата си. Не бих я сменила с друга.
Харесвам "лудницата" на домашния уют където всеки прави каквото му харесва без да се дразни от другия. И това е прекрасно.
Харесвам един страхотен мъж когото не можах да уплаша. (моя си де)



Тема Re: Какво харесвам в живота си: [re: Markizata]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано29.12.09 15:56



Ами нека да аз да съм първа, така и така след затваряне на онази тема скучая :)
На първо място харесвам себе си. Ама много си допадам, един вид ;) Имам доста недостатъци- и в характерчето, и физически, ама в края на краищата те ме изграждат такава каквато съм... :) Отдавна се избавих и от каквито и да било комплекси, някъде след пубертета... Просто няма смисъл в това.
Обожавам семейството си. Страхотни хора, дано са живи и здрави още много време! Приятелите ми също са страхотни, дългогодишни и може би само с един съм се скарала за нещо някога- не му отидох на сватбата и това ще ми е грях завинаги. С най-добрата ми приятелка сме заедно от 13 години, никога не сме си казвали една дума напряко...Просто сме едно цяло :)
С гаджето ми сме от една година заедно, през това време също никога не сме се карали. Сърдила съм му се няколко пъти, ама ми минава за 10 минути, така че не мога да го нарека "скарване". Перфектен е. Искрено се чудя как точно на мен се падна такъв свестен мъж, не смятам, че го заслужавам. Аз съм от парти-пийпъл в най-пълния смисъл на думата, което си включва и достатъчно фриволното минало и тп., и тп.

и винаги съм била с мъже от тоя тип, което си носи емоционалните негативи. Ама на- влюбих се в сериозно момче, което дава всичко за мен...Естествено, след един период, в който се препрограмирах, и аз давам всичко за него :)) На 7.01 правим една година...а досега никога не бях имала връзка, която да нарека сериозна, да не говорим, че бях убедена, че съм полигамна ;) Ужас :)
Имам добра професия, сменила съм 3 местоработи и нито веднъж не съм търсила аз работата... Понякога имам чувството, че позитивния ми поглед към нещата прави и нещата да имат позитивен поглед към мен...
Искрено съм щастлива и благодарна за живота си :) Не искам да ви звуча самонадеяно, имам достатъчно време да изям шамарите на живота по-нататък

ПП. Хихи, явно не съм първа :)

Antes muerta que sencilla

Редактирано от KpucaHa на 29.12.09 15:57.



Тема Re: Какво харесвам в живота си: [re: Markizata]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано29.12.09 17:06



Харесвам живота си, не че е идеален, но пък си е моя живот и по добре да съм позитивно настроена

. Предпочитам да се радвам на това което имам, отколкото да страдам, за това което нямам. Това което искам да променя е може би държавата, но тъй като не мога има една приказка- И да се гордея и да не се гордея все съм си българин, тъй че по добре да се гордея



Тема Re: Какво харесвам в живота си: [re: Markizata]  
Автор Sv3tli (mila)
Публикувано29.12.09 17:21



Харесвам семейството си,и това,че всеки нов ден посрещам с усмивка,заредена с огромна доза надежда и оптимизъм.Харевам хобито си-спорта.Харесвам новия дом,който си построихме с мъжа ми.И мъжа ми харесвам.Харесвам,че тук,където живеем,слънцето често грее

.Харесва ми,че сме здрави.Какво повече да иска човек от живота си,освен да продължава да е така

луда работа

Тема Re: Какво харесвам в живота си: [re: Markizata]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано29.12.09 18:01



не каза ти самата какво харесваш.



Тема пу [re: Markizata]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано30.12.09 00:19



да не ви е уроки на всички преждесписващи:)

моята година е от тези, които не се забравят
поради ключови събития:)
иначе си имам малките възходи и големите падения
хвърлянето от щастливи изживявания в дълбоки черни дупки
усмихнати дни и тъжни часове
забързани делници. празници, които дори не разбирам, че са дошли и заминали
тази година усетих кога цъфнаха люляците и вдишвах аромата им. помня години, в които пропусках този момент и забелязвах чак окапващите листа на храстите им

нещо, което постоянно имах и искам винаги да го имам, е близостта с дъщеря ми
нещо, което постоянно ми липсваше е ''сиво ежедневие". не съм сигурна, че искам да го имам:)

обещавах си, че тази година няма да си правя равносметки, но явно пак се надцених:)

желая на всички успешна и щастлива 2010 година!

/боже, даже като го пиша ми става чудно, че доживях това време. едно време като четях А. Кларк с неговите одисеи - всички дати ми бяха в далечно необозримо бъдеще. а то взе, че стана и мое

/



Тема Re: Какво харесвам в живота си: [re: Markizata]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.12.09 01:27



Харесвам мъжа си, детето си, немотията си, слугинажа си, кредитите си, българската ни простотия, работата си, образованието си, селянията си.



п.п. себе си най-много харесвам, щото съм по-умна от всички, ама пък скромна.



Тема Re: Какво харесвам в живота си: [re: Aлиca.]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано30.12.09 01:46



Това се вика: Strictly and to the point!



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: Какво харесвам в живота си: [re: Markizata]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано30.12.09 01:55



забравих да допълня: и българския език толква си го харесвам, че за мен е унижение да уча чужди езици.

Какво беше туй писаното на маймуница?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.