Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 27.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано19.12.09 11:11



Като се поогледам ми прави впечатление, че старите моми покрай мен и от миналото ми (става дума за жени отдавна минали 30така) са най големите кучки и тарикатки, с огромно самочувствие, много пробират, никой не ставал за нищо ама гордостта им пречи да се разтършуват да си намерят някой дето става, чакат едва ли не да им звъннат на вратата и да им се самопредложат. В крайна сметка годинките си минават, те си губят времето наистина със смотаняци, използвачи и т.под. не ставащи за нищо само и само пона малко да задоволят нуждата си от мъжко внимание. С възрастта кандидатите разбира се стават все по малко и шансът за намиране на мъж се редуцира. За раждане на деца хептем.
Интересно ми е другите дали имат подобни наблюдения.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор Бaeтo (ае смених го)
Публикувано19.12.09 12:00



Ти кат не мое отслабнеш от фетнеса, старите ти моми били виновни


Мноо са си сладки момичетата и си живеят чудесно, някои дори по-добре от незадоволените домакини. Таа не ги мисли



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано19.12.09 12:18



Заключенията от наблюденията ми са, че ако хората гледаха повече себе си и собствените си работи и по - малко чуждите, щеше да има по - малко разбити семейства, отчаяни съпруги в драма, изтървани, невъзпитани и неграмотни деца,злоба, завист, самота и болести, които са пряка последица от предните три.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.


Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Markizata]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано19.12.09 14:12



Това, че виждам какво става около мен нито значи, не си гледам личната работа, нито че преча по някакъв начин на другите да си живеят живота.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Бaeтo]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано19.12.09 14:24



бе и те така викат, ама... не им вервам защото съм минала по техния път и знам кво е да се занимаваш с кой да е поради липса на който ти трябва. Поне аз нямах нужда да заблуждавам себе си и другите, честно си казвах, че всичко това е пътят за намиране на сериозна връзка както и че не си умирах от кеф да се задоволявам временно с квот има. Добре поне че не ми пукаше кой какво ще си помисли за мен и си действах по моите си задачи до постигане на целта.
Пък и едно е на младини да дивееш и правиш щуротии. Но ако продължаваш да го правиш и на дърти години, когато неминуемо ти е омръзнало да те вее вятъра и имаш нужда да се успокоиш и седнеш на задника... сигурна съм, че колкото и да се самозалъгват хората, че все още го правят за кеф то си е само и единствено самозалъгване за да не ги е много яд, че не могат да създадат семейство каквото всъщност искат. Но просто нямат сили да се спрат от инерцията и не знаят как и къде да потърсят това, от което имат нужда.
Бе... разсъждавам си....





Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано19.12.09 20:02



Въобще нямам такива наблюдения. Имам две познати жени които са в тази категория. Аз не ги наричам стари моми, но това е въпрос на терминология и няма да го коментирам сега.
И двете са финансово независими самостоятелни жени. Въобще не бих казала че им липсва мъжко внимание. Едната има постоянен приятел, но не живеят заедно, така са си решили. За кучки и тарикатки пък въобще не ми идва наум като общувам с тях. Откъм стандарт на живот само мога да мечтая да съм като тях.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.12.09 20:30



Това дали пробират и с кого си губят времето си е лично тяхна работа.
Доколкото не са ти дошли в къщата да ти крадат мъжа, не те засяга как си живеят живота познатите ти.

Аз пък не я разбирам тази твоя неприязън на уж сполучливо задомена и осигурена с деца жена към други жени. Ако снимките в подписа ти са на семейството.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано19.12.09 21:49



Първо, защо да са стари моми и що за закостеняло разбиране за човешките взаимоотношения? Отделно от това, защо си мислиш, че се спират на какво да е? С възрастта аз станах много по взискателна и определено смятам, че изискванията ми към мъжете с които съм общувала са еволюирали към по-добро... Не го приемам лично, защото съм си омъжена :)
Винаги съм си мислила обаче е, че искам да съм щастлива, а бракът никога не ми е бил самоцел. Така се случи. Просто няма мъж с който да съм била и да не е искал да се женим... е поддадох, но не защото трябва, а защото обичам! Със съпругът ми сме весели и забавни, щури на моменти... и двамата сме със сериозни професии, с много сговорности, НО не смятам, че това трябва да ни прави задръстени и скучни. Това, че една жена се поддържа, грижи се за себе си и има претенции, взискателна е и знае какво иска, не я прави лош и злобен човек. Лоши и злобни са дребните душички, които като сключат брак и си мислят, че са постигнали върховното блаженство, сложили са пеньоара и си мислят, че спокойствието им е ненарушимо... Е не е...
Имам някакъв спомен, че беше споделила, че мъжът ти те пренебрегва, ходил на някакви партита и доста такива не особени приятни впечатления от мъжа ти... Ами извинявай, но аз не бих търпяла това...



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано19.12.09 22:23



Не са били партита. Имаше само едно такова парти, което е прецедент, не съм свикнала и затова оревах малата. От тогава не е залитал. Или поне аз не знам

.
Къде съм казала, че старите моми са злобни ако може да ми цитираш. Казах че са с голямо самочувствие и се правят на тарикати.
Не упреквам никой, просто си споделям личните наблюдения върху тази категория хора наречени стари моми.
Това, да искаш да създадеш семейство си е природно обусловена изначална нужда на всяка нормална жена и наистина не разбрах каква връзка има с лошите и злобни дребни душички. Обикновено хората със задоволени нужди не са лоши и злобни. Виж, тези, които дълги години се борят за нещо, но не успяват да намерят начина да го получат по имат причина да се озлобяват срещу тези, които вече са намерили щастието си.
Поне за мен не е никакво щастие да се миткам на дърти години по дискотеки като чапля и да се надам някой готин пич да ми се лепне и да ме удостои с х...я си. Не е и щастие да излизам с хора, комуникацията с които не ми задоволява нито една интелектуална нужда и буквално седя и умирам от скука колкото да не съм си в нас.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Aлиca.]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано19.12.09 22:33



Да де, тяхна работа си е и хич не им преча да си я вършат. За пореден път казвам, че споделям лични впечатления.
Освен това не си схванала правилно посоката на неприязънта. В случая тя е точно обратната - насочена от незадомените към задомените. Усещам я, констатирам я и се опитвам да си я обясня. И мисля, че успявам, защото имам дарбата да мога да се поставя на чуждото място и да погледна през чужди очи. И защото и аз минах по същия път и знам какво е усещането. Няма как да ти хареса.
И не на последно място са ме молили да им намирам мъж, те явно не знаят как или гледат да минат по лесния начин. Това са едната група от този тип хора. Другата група без никаква причина и още по малко обяснение прекратяват всякакви контакти с мен и ме изхвърлят от живота си. И причината не е че съм им говорила неща от сорта Айде бе няма ли да се жениш. Каква е - старите моми да кажат. Аз мога само да предполагам

.
Лично аз не съм си променила отношението към никой от как се задомих. Доколкото ми е възможно гледам да поддържам връзка с всички от миналото си. Те са тези, които се дистанцират. Да не говорим и че понякога ми правят курвенски номера и отвръщат на приятелските ми намерения доста просташки. Точно както казваш ти, с неприязън.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.