Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано21.12.09 01:03



Говори за себе си, от мен никой не се е дистанцирал :)
Имам приятелки и с и без деца, но те са хора с широк мироглед. Да говорим и за децата им, но говорим и за много други неща...



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Markizata]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.12.09 08:49



Общо взето съм съгласна с повечето написано от теб, но ето с това не съм:
И е твърде страшно - твърде.....ако един ден погледнеш с разочарование живота си и живото доказателство за своето безсмъртие и божественост (основната функция на децата), и осъзнаеш, че въпреки усилия, не се е получило това, което си очаквал...и си кажеш "Е, за какво беше всичко това, в крайна сметка?"
Децата не са никакво доказателство за безсмъртие, нито пък нещо, което трябва да се моделира до достигане на желаните от теб качества. Ако човек наистина си обича децата, няма как да смята, че отглеждането им е било напразно. Но това колкото и да ти го обяснявам, сега едва ли ще го разбереш.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано21.12.09 09:16



Нямаше нужда от тези самопризнания, за да лъсне истината за лекия интелектуален и емоционален недостиг, който мотивира най-вероятно подобни теми.

Надявам се, че моето изречение си го разбрала.

Редактирано от PipilotaViktualija на 21.12.09 09:16.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Markizata]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано21.12.09 10:26



ми не си губи времето тогава. Първо се научи да се изразяваш разбираемо



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: PipilotaViktualija]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано21.12.09 10:32



Плитки злобни подхвърляния не могат да ме засегнат. Сори



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано21.12.09 10:33



къде точно казах нещо за теб



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: alia8]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано21.12.09 10:39



не е било безсмислено имайки предвид разгорещената дискусия, която се развихри. Верно състояща се от обиди и нападки към мен, но щях да се изненадам ако беше нещо друго. Сигурна съм, че добре ви се отрази да изкарате малко агресия при паднал ви случай и сега се чувствате по добре

. Нормално за злобни душички, позната до болка картинка



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Markizata]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано21.12.09 10:57



И каква беше целта и смисълът на това словоизлияние!!!!!
Е кво, само душата е вечна. Всичко останало е до време и когато му е времето. Важното е да се чувстваш добре докато живееш и накрая да не съжаляваш за нищо. Не става дума да кажеш, че си живял добре и за нищо не съжаляваш, а наистина така да ги чувстваш нещата и да си склопиш очи удовлетворен от земния си път. Амин



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано21.12.09 11:08



Съжалявам, Ники, но плиткоумна тема, вдъхновена от "старомоминството", над което самата ти твърде злобничко на места опитваш да разсъждаваш, едва ли заслужава особено дълбоки философски разсъждения. Въпреки че Маркизата например е бръкнала вербално в дълбокото, но уви, между вас няма как да съществува "чуваемост".



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано21.12.09 11:33



Нямам подобни впечатления,
В крайна сметка не очаква всички останали да искат от живота това което искам аз. Не смятам моята версия за щастие да е единствената възможна и единствената правилна.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.