Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.12.09 12:55



Как реши, че съм засегната от твоите проблеми с приятелки?


Само ти намекнах да не се наемаш толкова сериозно да одумваш други хора. Вреди на тебе, не на тях.

Освен това, съм по-различна от тебе. Никога не съм се чувствала по този начин:

За мен пък точно бракът е живот. Преди беше жалко съществувание (периодът след като се дипломирах, а не детските ми и ученически години).
Затова и не определям някоя неомъжена жена като тарикатка, влачеща жалко съществуване и прочие изказвания, с които да я поставя по-ниско от себе си, за да се почувствам велика в собствените си очи.

Не са хубави тези подигравки над хора, които нямат това, което имаш ти.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.12.09 13:13



Добре, щом очакваш лични впечатления. Имам няколко несемейни приятелки и малко "стари моми" между тях. По никакъв начин не се чувстваме притеснени една от друга поради различно семейно положение. Те си имат свои навици на напълно самостоятелни и разчитащи само на себе си хора, които не се конфронтират с моите вече изградени семейни навици. Освен това, харесват деца и се разбират по-добре с моето от мен дори. Освен това, имаме много общи теми на разговор и не използват компанията на моето семейство за лов на мъже.
Освен това, се разбират добре и с мъжа ми и ни е приятно да се събираме заедно. Освен това, са интересни и приятни жени и не дразнят с поведението си. Освен това, аз не смятам, че трябва да се омъжат и народят деца на всяка цена, за да станат нормални жени - всеки знае себе си.


Струва ми се, че всичко опира до това кои са ти приятелите.





Тема х100!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано20.12.09 13:26



с годините все по-трудно намирам мъж, на когото истински да се възхитя, пък това си е необходимо условие, за да се влюбиш. А да създаваш семейство без любов, ми се струва доста тъпо.

Точно и ясно!





Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано20.12.09 15:18



Като чета коментарите ти ми идва един надслов за тази тема"Омъжена, това звучи гордо."

Не се заяждам... Така ми звучиш просто. Знаеш ли, струва ми се че кучки и тарикатки има и при омъжените жени и това едва ли толкова зависи от семейния статус.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Aлиca.]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 15:19



Личи си че много се върза на поста ми. Само не каза кое точно те ядоса.
Да одумваш хора значи да одумваш конкретни личности. Аз не съм споменавала конкретни такива, така че одумване няма. Бъркаш понятията дискутиране на ситуация и одумване на хора.
И къде съм казала, че който не е омъжен значи е тарикат. Точно обратното казах, чак се очудвам че не го схвана. А именно, че който си беше тарикат на младини явно си остана такъв и на старини и от тарикатлък се самопрецаква. Никъде не съм казала, че някой е по ниско от мен и че аз съм велика, защо така си разбрала думите ми ти най добре си знаеш. За мен лично семейните над 30 годишни са си съвсем нормални хора, нямат нищо общо с велики.
С всеки пост се убеждавам че си лично засегната от написаното от мен. А последното ти изречение казано по проЗ начин означава: Яд ме е, че имаш неща, които аз нямам. Но това не ти дава основание да ми се подиграваш



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Aлиca.]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 15:21



Струва ми се, че всичко опира до това кои са ти приятелите.

Мда, явно аз попадам на един тип, а ти на друг. Най после каза нещо съществено по темата без да нападаш и да се защитаваш ненападната



Тема Re: х100!нови [re: _parvaty_]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 15:23



и аз съм по същия начин. Знам, че ако се разведа от тук натам друг мъж в живота ми няма да има.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: _belladonna_]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 15:35



"Омъжена, това звучи гордо."

Бе не беше това идеята ми, ама може и точно така за излезе накрая. По точно: Да си омъжен за който искаш означава, че си голям късметлия (при този мизерен избор от мъже).
Има разбира се омъжени тарикатки и кучки, за това никой не спори. Обаче имам чувство, че оставам не разбрана. Не искам да кажа, че трябва да се ожениш задължително за кой да е само за да не останеш стара мома. Това е още по лошия вариант дори. Това, което имах предвид е, някои хора не могат да си намерят мъж, защото са прекалено надути да си го потърсят сами. Искат мъжете да им се самопредлагат, те да ги връткат и така неясно до кога. Или пък се хващат с някой, понеже добре ги обработва в кревата, но иначе семейство не може или не иска да им даде и се лепват за него и не щат да осъзнаят, че само си губят времето, годинките си минават в гонене на дивото. избират си мъжете по секс възможности и външен вид, внушават си, че това е единствения мъж в света за тях и се затрият с него.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Aлиca.]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано20.12.09 15:36



"Имам няколко несемейни приятелки и малко "стари моми" между тях"-Ти и приятелки

Заядливо същество ,като теб и приятелки!?!?Аре стига лъжи

Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: The bad reptile]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 18:02



Не че се заяждам с Алиса, ама от начинът, по който говори оставам с впечатление, че може би наистина се движи в среда от предимно несемейни и стари моми и целта, може би не съвсем осъзната е да именно за да се чувства велика с нейното семейство на фона на останалите несемейни. Като че ли от една страна хем се кефи, че е една крачка напред и дори може би и е кеф да ги дразни с тгози факт. А от друга оставам с впечатление, че лееекичко съжалява старите моми, че още са single. Правя си този извод от изказването и, че аз съм им се подигравала и тя съответно започна да ги защитава. Щом нещо е достойно за подигравката на едни, то е достойно и за съжалението на други уж по добронамерени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.