Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 12:01



не се изключва. То много ясно че с приятели ходиш, кой ходи сам на дискотека. Но използваш приятелите да те заведат на дискотека, пък ти там си действаш по задачите. Не говоря теоретично, имам предвид точно конкретни случаи със стари моми



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Markizata]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 12:03



кво значи от къде съм. Най много съм живяла във влашко, но не съм влаинка. Родителите ми са единия от балкана а другия от Бургас



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: ladyMarian]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 12:14



ти както се изказа излиза, че бракът изключва живота. За мен пък точно бракът е живот. Преди беше жалко съществувание (периодът след като се дипломирах, а не детските ми и ученически години).
Нормално е всеки да говори за това, което го вълнува и му се случва в живота - женените за семейството си, неженените за това как нямало свестни мъже на тоа свет. Лично аз нямам проблем да говоря и по двете теми. Сега се сещам нещо. Един много любим мой приятел, един от малкото с когото си прекарвах хубаво и много се обичахме, ама е по малък с 9 години та може би поради това не се получи нищо повече между нас, сега като се срещаме не мога да го позная. От приказливо и духовито момче се е превърнал в най апатичния човек на света. Буквално седи и гледа като треснат. Усещам, че си мисли, че сега като съм семейна и вече не мога да говоря по старите ни теми. Не е така, но ги надрастнах, а явно и той. Та той си казва, че го сдухва фактът, че не може да си намери приятелка на неговото интелектуално ниво и това доста го подтиска. Предполагам същото се случва и с жените, ама не са толкова склонни да си го признаят и някак си успяват все още да се радват на живота. Той обаче е прекалено умен и ми е жал за него, че е останал в онази тъпа среда, понеже навремето се чувствах по същия начин



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: HAДEЖДA™]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 12:17



ми ако си седиш в къщи и дундуркаш деца и мъж и нищо друго не ти се случва по каква друга тема можеш да говориш.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Aлиca.]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 12:33



Не определям кой е нормален и кой не, това е работа на природата. А ти защо толкова се засягаш на темата. И защо толкова ти пука, ако някой евентуално те окачестви като ненормална. Не се заяждам, но съм сигурна, че една жена минала 30те за да не иска да има деца трябва да има сериозна причина за това.

И защо старите моми ще се засилят да си дават мненията по въпроса? За да ти доказват, че са нормални ли?

за да тече разговорът и да не кажат че ги обсъждат без да им дадат право да кажат и тяхната гледна точка

Не са длъжни жените да се обясняват на всяка омъжена, на която и скимнало да си пъха носа в личните им работи.

че кой ги е задължил. Обсъжда се някаква тема, никой не си пъха носа никъде. Нямам и нужда да си го пъхам, защото си имам вече предположения по въпроса в които съм почти 100% сигурна. Както вече казах минала съм по техния път, нормално е да ги разбирам



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано20.12.09 12:34



е, не живеем в 19 век бе. Има нет, телевизия, радио, слушаме новини и музика, гледаме филми, следим модни тенденции и събития, професионални новости, четем някоя нова книга, имаме си хобита, срещаме се и с други хора - теми за разговор - бол.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Aлиca.]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 12:37



да, очевидно е така. Аз не се и натрапвам. Но понеже старите моми имат навика да изкарват семейните виновни за разваляне на отношенията помежду им исках да кажа, че това далеч не винаги е така, поне не в моя случай.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: maminsladak]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 12:38



не, отдавна знам от кой мога да очаквам подкрепа. В случая нямам и нужда от такава. Темата е всеки да си сподели личното мнение и опит по проблематиката





Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 12:44



така е да. Определено по добре сам отколкото зле придружен. Днешно време как жените спокойно си живеят независимо от мъже и единствената работа за която могат да ги ползват е секс и да им направят някое бебе е напълно разбираем изборът да си останат сами. Ама поне едно бебе да им направи някой, очевидно е че имат нужда при положение, че повечето осиновяват поне по един домашен любимец. Нормално е жените да имат нужда да се грижат за някой и е малко тъжно че заменят детето с куче или коте. Е това вече наистина не го разбирам. Ако някой може да ми го обясни



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: HAДEЖДA™]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 12:47



именно. Има жени, които нямат време за четене на книги, почти не гледат ТВ, модни тенденции не ги интересуват покрай грижите за домочадието, ако излизат излизат със себеподобни домакини, от които е ясно какво се научава.... В крайна сметка не е важно темата да е различна от мъж и деца, а да е интересна за обсъждане. Аз примерно не обичам да обсъждам книги и филми. Нито пък гледам и чета худ литература. Имам по особени интереси, ама пък мамите около мен не се интересуват от тия неща. Та.... малко скучно става наистина




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.