Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано19.12.09 23:33



Ако приятелките ти се дистанцират защо смяташ, че причината непременно е някъде извън теб? Ако е една, айде - особнячка. Но повече?

Колкото до въпроса - не всяка жена иска семейство. Причини колкото искаш. Да не си семеен не означава че си дефектен. Бракът е личен избор все пак.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: *Paл*]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано20.12.09 00:18



Първо - не всички се дистанцират. Второ - дистанцират се старите моми, не семейните.
Нямаш шанс да ме убедиш, че не всяка жена жена иска семейство. Всяка нормална жена го иска, а че не признава е друг въпрос. Поне аз не познавам жена, която не се опитва да си намери половинка. Едно е да не искаш да се жениш защото не си намерил подходящ, а друго е изобщо да не искаш да се жениш. Трябва да имаш сериозен проблем за второто. Ама много сериозен. И не става дума точно за брак. Може да е съжителство и създаване на семейство без подпис, все тая.
Всъщност когато минеш една определена възраст и си свикнал да живееш сам може и наистина да се случи да не искаш семейство. Тук не знам, не съм го пробвала това. Но все пак ми изглежда малко вроятно.
Все пак ще ми е интересно да чуя и мнения на стари моми по въпроса. Ние женените какво предполагаме и на какво вярваме няма значение.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор maminsladak (дружелюбен)
Публикувано20.12.09 00:29



абе права си донякъде, ама нали не очакваш дамите в женския клуб да те подкрепят





Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано20.12.09 02:04



А, ти от къде си, ако не е тайна? Имам пред вид, от коя част на страната?

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.


Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано20.12.09 08:56



Има го моментът, че женените хора често говорят само за децата, брака, партньора и пр и пр. Наблюдава се тенденция, че жените, създали семесйство, често ограничават мирогледа си в това семейство и това ги прави силно безинтересни за останалите, та не се чуди ако се дистанцират - скучна си им



Това с деленето на женени и неженени е често срещана грешка и води до големи проблеми. Бракът, съжителството и т.н. тярбва да се случва паралелно с живота, а не вместо него.

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."

Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: ladyMarian]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано20.12.09 09:00



Хаха, честно да ти кажа, това и мен ме дразни. Достатъчно време отделям на деца и семейство, та кат излезна някъде на кафе да се поразтоваря, да ми пълнят главата па със същото - "днес сготвИх", "днес иванчо така, па мъжО ми - онака"...


Нали, не става въпрос, ако някоя приятелка има някакъв проблем в семейството, който иска да сподели, ама разговор само около тая тема - а нема нужда.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.12.09 09:49



Разбирам. Недоволството ти в случая е провокирано от конкретни постъпки, които са те засегнали. Мисля, че е най-здравословно за тебе да се дистанцираш вътрешно и да пропускаш покрай ушите си всякакви реплики и неуместни реакции. Все едно, няма нито да налееш акъл в главите на познатите си, нито с вълшебна пръчица ще им осигуриш добри съпрузи. Ако правиш нещо с добри намерения, но те остават недооценени, значи хората не са имали нужда от добрите ти намерения точно в този момент. Просто не допускай това да те разочарова и да те натоварва излишно, защото така контрата остава в тебе. На познатите ти най-вероятно не им пука особено, че те огорчават. Пък и едва ли го съзнават.

А освен това, нормално е свободни жени да избягват компанията ти - различни интереси и ангажименти имате вече, няма какво толкова да споделите заедно. Защо да се отегчавате взаимно?





Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.12.09 10:20



Нямаш шанс да ме убедиш, че не всяка жена жена иска семейство. Всяка нормална жена го иска, а че не признава е друг въпрос. Поне аз не познавам жена, която не се опитва да си намери половинка.

А, това е вече чиста проба заяждане. Започваш да делиш жените на нормални и ненормални. При това, имаш претенцията ТИ да определяш коя жена е нормална и коя - не.

Все пак ще ми е интересно да чуя и мнения на стари моми по въпроса.
И защо старите моми ще се засилят да си дават мненията по въпроса? За да ти доказват, че са нормални ли?



Ние женените какво предполагаме и на какво вярваме няма значение.

Напълно съм съгласна. Поради което съвсем пък няма значение какъв ще бъде коментарът на "старите моми". Поне за мен, де. Не са длъжни жените да се обясняват на всяка омъжена, на която и скимнало да си пъха носа в личните им работи.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.12.09 11:10



Ами, да ти кажа, и аз ако не се бях оженила на 19 като едното нищо щях да си остана стара мома. Не за друго, ами с годините все по-трудно намирам мъж, на когото истински да се възхитя, пък това си е необходимо условие, за да се влюбиш. А да създаваш семейство без любов, ми се струва доста тъпо.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.12.09 11:15



Поне за мен не е никакво щастие да се миткам на дърти години по дискотеки като чапля и да се надам някой готин пич да ми се лепне и да ме удостои с х...я си. Не е и щастие да излизам с хора, комуникацията с които не ми задоволява нито една интелектуална нужда и буквално седя и умирам от скука колкото да не съм си в нас. А изключва ли се възможността да отидеш на дискотека с приятели, а не за хуйолов?

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.