Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Моите наблюдения са пък,нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано23.12.09 07:46



Везни



Родена да се забавлява, принудена да работи!

Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: alia8]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано23.12.09 10:51



И аз не очаквам да осъзнаеш, че се изразяваш непонятно





Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано23.12.09 10:58



Ооо, на тази тема и аз мога да говоря. Ама няма с кой.
Аз обаче продължавам да си мисля, че намирането на мъж е доста по важна задача от обсъждане на философски теми за смисъла на живота, вселената и всичко останало



Тема Re: Не споря, Ваше сиятелствонови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано23.12.09 11:05



Има доста заведения с детски кът или поне платена играчка във Видин. Да не кажа във всички, които имат външна част.
И аз не обичам да ми се развали вечерта от детски писъци и лично аз винаги гледам да се съобразявам. Дори избягвам да сядам в заведения, които изрично са предназначени за деца и възрастни, защото децата ми са адски несгодни и пискливи. Има деца, които си седят си кротят и не създават никакви проблеми, околните даже не ги забелязват че са там.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Aшли]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано23.12.09 11:21



Темите на Ники придобиват такива параметри ( в никакъв случай не са центъра на купон ) тъй като Ники си дъвче едно и също, а хората се опитват ли опитват да обясняват



Родена да се забавлява, принудена да работи!

Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано23.12.09 11:32



Изобщо не е редно да се задават такива лични въпроси. Кой кога ще ражда и дали изобщо ще ражда си е лично негова работа. Жените без деца изобщо не са длъжни да се оправдават и да дават обяснения на всеки любопитен защо нямат деца.
Аз никога не бих си позволила да задам подобен въпрос. Ако приятелка реши да сподели с мен е друго, но аз не бих правила опити да се докопам до такава информация.



Тема Re: Не споря, Ваше сиятелствонови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано23.12.09 13:28



Заведения да, но аз говорех конкретно за кръчми. В Бургас явно кръчмите печелят добре и не слагат от онези ужасни полюшващи се и издаващи жизнерадостни звуци чудесии, които срещу левче ти друсат детето :) Иначе по кафетата съм съгласна, че има места за деца...който не иска- не ходи :)
А относно по-горния ми постинг, смеси нещата. Относно "философските" ( а това, което цитирах си беше чисто практически, нищо общо с философията- кой какви благотворителности прави и как участва в живота на миряните и блабла) въпроси- коментарът беше на твоя реплика, че жените си говорели за клюки и мъже, а не че това е по-важно от "намиране на мъж". Аз ти казах, че зависи от жените ;)) Демек, сменяй средата, ако искаш да говориш за друго- има такива хора и те са доста!
Относно "намирането на мъж" коментирах, че е безкрайно плоско целенасочено да търсиш мъж, просто заради мъжа. Важно е да намериш Човек, а не да търсиш кой да е мъж."Трябва да съм женена" не ми се струва правилно. Може би, ако го направиш "Трябва да съм женена ТОЧНО ЗА ТОЗИ чОВЕК" по бих го приела. Началната позиция за брак смятам, че трябва да бъде конкретен човек, а не самата идея за брак... :) Ама май се повтарям вече...

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Не споря, Ваше сиятелствонови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано23.12.09 15:25



Трябва да съм женена ТОЧНО ЗА ТОЗИ чОВЕК

Ми аз винаги съм имала точно това предвид. И го споменах не веднъж. Мислех, че си го разбрала. Освен това и казах пак не веднъж, че изобщо не говоря за брак под формата на подпис в общината, а за човек, с който живееш като семейство и точно с него ти харесва и искаш да живееш.
Да се ожениш за кой да е само да си си женена е неуважение към самата себе си най малкото



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдения [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано23.12.09 15:28



Ами дъвча си едно и също нещо, защото ми се налага. Хората упорито отказват да разберат какво имам предвид и де си дъвчат тяхната песен



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдения [re: NikiFin]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.12.09 20:09



Ники, усмихни се, мила, утре е Бъдни вечер - най-хубавият семеен християнски празник. Направи равносметка на това, което имаш, което Господ ти е дарил - добър съпруг, прекрасни дечица, хубав спокоен живот в добре уредена страна - всичко, за което си мечтала, се е сбъднало. Пожали малко тези, които не са сбъднали мечтите си, дали от глупост или лош късмет и им пожелай щастие. Можеш да си го позволиш, вярвам.



Всички добре те разбираме, не е задължително и да сме напълно съгласни с твоите убеждения - всеки си има негови, затова светът е толкова хубав в многообразието си.

Весела Коледа ти пожелавам!




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.