Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Aшли]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.12.09 23:04



Нямам представа как го постигаш, но темите ти, без да са чак пък толкова скандални и дръзки, са винаги центъра на купона.

Забелязала съм и винаги съм се чудела как така.
Иначе тарикат не е задължително да е свързано с печеливша позиция. Може просто да се временни облаги постигнати с хитреене на дребно, но последвани от грандиозна самопреебавка на финала.





Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.12.09 23:12



Че ми е насаждано подобно мислене не отричам. Но това което говоря тук не е от насаждането, защото винаги съм била против да ми се насажда квото и да било и съм си следвала моя си акъл и кеф, а не уроците от препатилите. Ако познаваше миналото никога не би казала, че мисленето ми закостеняло. Защото то не е. Аз се уча всеки ден и то от личен опит и това, което говоря е резултат именно от него, а не повтарям заучен урок от мама примерно. Но наистина животът ми показа, че за много неща е била права. А аз също съм я имала за старомодна и със закостеняло мислене и до ден днешен я имам за такава. Но по ирония на съдбата животът ден след ден ми показва, че е била права за много неща.



Тема Re: Моите наблюдения са пък,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.12.09 23:15



и коя е тя. То ако със зодии ще се оправдаваме май и моята е от противоречащите си



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано23.12.09 01:14



В момента се връщам от парти. Една от най-сериозно разискваните теми беше ролята на православната църква в живота на българите. Никой не беше дошъл да се чифтосва или някакви други тъпотии...
Все още ти казвам, че намирането на мъж не е някаква особена опция в живота. Важно е да намериш себе си...
Наистина явно си от малък град и имаш ограничен кръг познати. Това е проблемът, не наличието/неналичието на мъж...

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Не споря, Ваше сиятелствонови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано23.12.09 01:18



Явно в повечето кръчми не съм ходила. В тези, в които аз ходя (абе, мила, в коя кръчма ходиш, където да има детски кът???) (аз и на ресторантите викам кръчми, така че имаш избор да изброяваш :)), МРАЗЯ да има деца. Първо- не намирам за подходящо да бягат из тютюнева среда, второ- не намирам за подходящо аз да плащам сума ти пари, за да ми крещи някакво хлапе, без ДА СА МЕ ПРЕДУПРЕДИЛИ за това. Ако в рекламата на заведението има опция "забавления за деца", никога не бих го помирисала...

Antes muerta que sencilla


Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: KpucaHa]  
Автор alia8 (оранжева)
Публикувано23.12.09 01:28



Като говориш срещу стена тя разбира ли те? Мисля, че и тук е същото.





Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор alia8 (оранжева)
Публикувано23.12.09 01:31



То, който трябваше да ме разбере ме разбра. Аз и не съм си и помисляла, че ти можеш да ме разбереш, но и невярвах, че ще си го признаеш.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Aшли]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано23.12.09 02:09



Тази сутрин пропуснах да ти се изповядам - вероятно на това се дължат някои пропуски в задълбочените ти познания върху мен



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Една стара мома казала:нови [re: NikiFin]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано23.12.09 04:30



- Мъжете са или стари, или грозни, или глупави, или женени! А, пък, аз си градя кариерата.



Тема Re: Не споря, Ваше сиятелствонови [re: KpucaHa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано23.12.09 07:43



Съгласна съм с теб! Деца в заведение и то вечер е лудост.

Родена да се забавлява, принудена да работи!



Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.