Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Markizata]  
Автор Aшли ()
Публикувано22.12.09 18:20



Е, ти си изключение засега.

Много имаш, радваш се и се смееш, но това е така, защото още нямаш трийсе. :)



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.12.09 20:37




Ти така ли мислиш че правят 'старите моми" ? Скачат от хуй на хуй?


Не мисля, а направо знам. Не всички го правят разбира се.

И мислиш че една " стара мома" не може да си намери точния мъж ли?

Отново не мисля, а знам. Ако могат да са си намерили и да не са стари моми нали така





Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано22.12.09 20:40



Не всички го правят разбира се.

А така, има разлика!

Отново не мисля, а знам. Ако могат да са си намерили и да не са стари моми нали така

Япомисли малко пак?
И всъщност я дефинирай 'стара мома" за да схвана мисълта ти? Защото ако жена има проблем и не може да има деца, но пък има серизно гадже, пак ли е стара мома?
Но дай дефиниция че да взема да помисля малко и аз



Родена да се забавлява, принудена да работи!

Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.12.09 20:51



сега може да те разсмея, но за мен стара мома е жена, която видимо е на възраст, в която се предполага че е семейна (с подпис или без, но живее с мъж на семейни начала), но всъщност не е, никога не е била и няма деца.
Но дали има деца или не е без значение, ако си има мъж.
Не си ли съгласна.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.12.09 20:55



Разбираш ли, проблемът е, че несемейните очакват семейните да са съвсем различни хора и че не могат да говорят повече за нищо друго, освен деца и съпрузи. Но това изобщо не е така поне в моя случай. Аз достатъчно си говоря за деца и семейни проблеми с други семейни, не искам да правя същото и с несемейните. Но те пък си мислят, че с мен вече само за деца трябва да говорят иначе сигурно няма да ми е интересно и нищо др не ме вълнува, знам ли. Абе шашава работа.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.12.09 21:04



Зависи не само от средата, в която живееш, ами и от претенциите ти с кой да се сравняваш. Всъщност аз там дето живеех си беше проблем да се чифтосаш и повти всичките ми приятели, с които общувах бяха несемейни. Но това не помрачаваше реалния ми поглед върху живота и възрастта ми, осъзнавах си че почвам да застарявам и това ме измъчваше. Отделно голяма част от приятелите ми живеещи в по големите градове бяха семейни, с деца с хубава работа и градяха нещо. А аз седях и вегетирах със себеподобни изпаднали. Само дето повечето от тях така и по неясни за мен причини не пожелаха да направят нещо на тема намиране на мъж, а седят и чакат до ден днешен принцът сам да ги потърси и те само да го одобрят



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано22.12.09 21:12



По принцип не съм съгласна, защото самото понятие за мен е отживелица.
В света, в който еманципацията на жената е вече факт, няма нищо странно да има " стари моми", които съзнателно решават да се посветят на кариера и да са независими и остават домакинстването и създаването на семейство за тези, които си го поставят за цел.
Знаеш ли като чуя "стара мома" какво си представям? Застаряваща дама с крещящ вид, гледаща 20 котки.



Родена да се забавлява, принудена да работи!

Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано22.12.09 21:15



Ама не е така бе жена, смени си средата, аз имам адски много приятели които са семейни с деца, и честно ти казвам никога не сме говорили за деца и манджи.
Е, от възпитание питаш как е детето и толкова



Родена да се забавлява, принудена да работи!

Тема Re: Не споря, Ваше сиятелствонови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.12.09 21:19



пропуснала съм този разговор. А вие намирате ли за нормално да си хидиш по кръчми и барове с децата? Аз съм против воденето на деца на места, които очевидно не са пригодени за деца. Но вече в повечето кръчми има детски кът и игрушки и според мен няма лошо дете да посети такова място ако разбира се не е много задимено и не става по нощите, когато детето трябва да спи.
Тук също много родители си водят децата на вечерни събирания с приятели по домовете и оставят децата си да заспиват по фотьойлите и диваните а те си купонясват и не им пука изобщо. Аз това не го приемам, майка ми никога не ни е подлагала на подобни мъчения. Въпреки че с мъжа ми сме говорили. Майка му и баща му са го подлагали на подобни безсънни нощи, но на него много му харесвало, щото не обичал да спи.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор alia8 (оранжева)
Публикувано22.12.09 21:24



Как може да си мислиш, че няма "стари моми"? Ами те всичките еманципирани жени какво си въобразяват, като са се посветили на кариера, само си мислят, че животът им е наред, а всъщност са супер нещастни същества, кучки и тарикатки, които се мислят за голямата работа щото някой им е казал, че са умни като са завършили Вузове и ги бива в работата им, а всъщност са толкова глупави, щото кат не са могли да се оженят и не свалят критериите като търсят себеподобен.






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.