Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: KpucaHa]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.12.09 13:54



Проблемите бяха в липсата на шанс. Който е свързан доста пряко с една стабилна сума пари, която нямах и която щях да използвам да се преселя в по перспективно местенце за живот. Нямах подкрепа от най близките си, това е най гадното, да няма на кой да разчиташ да те подпомогне финансово и духовно. В крайна сметка хора, които едва познавах ми подадоха ръка и направиха за мен много повече от собствените ми родители. Такава ми била съдбата. И не съжалявам, явно е трябвало да мина по този път за да стигна където съм



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.12.09 13:57



Именно, семейните обикновено спират контактите с несемейните. Но в моя случай се получи обратното.
И като се видя с тях винаги с еопитвам да говоря за нещо различно от деца, за тях, как я карат и т.н. Те пък от свия страна искат да говорят за мен и колко са ми сладки децата



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано22.12.09 13:59



Къде точно видя пренебрежение и подигравка в поста мИ?


"Все пак ако съм изправена пред избора да родя на някой деца и да му пера гащите или да ме вее вятъра цял живот от хуй на хуй и да задовлявам мъже, на които им пука единствено за кефа на атрибута им и да навъртят бройка кучки, по ми е по сърце да избера първото. "

Ти така ли мислиш че правят 'старите моми" ? Скачат от хуй на хуй?

"Проблемът за не знам кой път го казвам, е да си намериш точния за теб човек"

И мислиш че една " стара мома" не може да си намери точния мъж ли?
Не знам дали моя пост е първобитен, така мислиш ти, аз ти казвам друга гледна точка, ти питаш, ние отговаряме, това че ти не получаваш отговора който е главата ти и който искаш да видиш написан тук, е твой проблем!

Родена да се забавлява, принудена да работи!


Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано22.12.09 14:00



Виж сега, за теб може да са глупости, но за мен е точно както съм ти го написала! Приеми че хората се движат в различни среди, и имат различния понятия за начин на живот, за начин и тема на разговор!



Родена да се забавлява, принудена да работи!

Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано22.12.09 14:01



Слава Богу, че около мен не са това темите за разговор. Говорим си за забавни неща около работите ни, обсъждаме нещата от вестниците...ма чак пък клюки...Пълна загуба на време...

Antes muerta que sencilla


Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано22.12.09 14:02



Добре, това го мислиш ти, но как е точно, само може да гадаеш


В момента съм на 34 и години, и много добре знам какво искам, но ти си в правото си да си мислиш каквото пожелаеш

Родена да се забавлява, принудена да работи!

Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано22.12.09 14:04



Ами ето, сама си ги усетила тез неща, аз например мога да говоря и за деца и за всичко, и това не ме разграничава от семейните ми и не такива познати.

Родена да се забавлява, принудена да работи!


Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор Aшли ()
Публикувано22.12.09 14:44



Моите наблюдения са, че ти си родена за пълководец.
Нямам представа как го постигаш, но темите ти, без да са чак пък толкова скандални и дръзки, са винаги центъра на купона.



Относно тарикатките - не е точно така. За да си тарикат би следвало да си в печеливша позиция, а гореописаните макар да притежават "каквото си искат", си нямат най-същественото. При това ясно го осъзнават и не се радват прекалено много.



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Aшли]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано22.12.09 16:37



За да си тарикат би следвало да си в печеливша позиция, а гореописаните макар да притежават "каквото си искат", си нямат най-същественото. При това ясно го осъзнават и не се радват прекалено много.

А контекстът крещи: "Ама, да знаете, АЗ НЕ СЪМ ОТ ТЯХ, как' Сийке! Да знаеш! Аз съм само техен говорител, понеже всички вкупом ми се изповядват сутрин, обед, вечер...Та оттам знам, какво си имат, какво си нямат, на какво се радват и на какво не прекалено много."



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: Моите наблюдения са пък,нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано22.12.09 17:02



"Разбирам ги и много ясно че една уважаваща себе си жена, няма да се ожени за най малкото зло от наличния избор"



Ники, много си противоречиш като че ли?

Родена да се забавлява, принудена да работи!


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.