Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:12 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Markizata]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано22.12.09 10:39



Излиза че всички около теб се занимават с твоя живот вместо да гледа своя. Лелките които споменах са адски злобни същества, те дори не знаят че въпросната ми приятелка живее с този човек, и има и други грозни подмятания, а в същото време повечето от тях са разведени и сами си гледат децата. И понеже не знаят нищо за нея, силно се надяват тя да се омъжи, да роди и да се разведе и да стане злобарка като тях....И да, ходят настървено около нея да разберат нещо за личния и живот за да могат после да правят още по гнусни подмятания, ебаси, тва живот ли е...
Да, думата манталитет е много правилно сложена, на място е!
Питам се, такива хора щастливи ли са, с подобен начин на живот, как се чустват? Честно, интересно ми е мисленето на такива, ама като не контактувам с подобни едва ли някога ще ги разбера



Родена да се забавлява, принудена да работи!

Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано22.12.09 10:58



Ето товяа не го разбирам, но пък разбирам защо много жени се депресират когато нямат деца а са обвързани, защото лелите какво ще кажат, какво ще си помислят? Това е махленско мислене, на ниво което не трябва да се коментира!

Все пък съществува възможността да се депресират, защото искат да имат деца.





Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Бepeзka!]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано22.12.09 11:02



Да, разбира се, но ако искат а не могат поради някаква причина, дали им е приятно постоянно да им се подмята че и е време и подобни?



Родена да се забавлява, принудена да работи!

Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано22.12.09 12:35



На 27.
Приятелят ми не ми е приятел, защото не исках да съм сама и съм се вкопчила в него, моля, моля. Просто случайност.
Аз съм адски весел човек и ми е забавно дори когато съм на саме със себе си ;))) По тази причина за мен купони, напивания и такива неща не заместват абсолютно нищо, което да ми липсва, защото основното, което ми липсва е един-два милиона, а пък точно това надали може да бъде заместено точно с харчене на пари по дискотеките ;)
Чувствата за простотията и липсата на перспектива наистина е задушаваща, сигурно. Но това не смятам, че се е дължало на липсата на мъж в живота ти. По-скоро е било комплексно- средата ти, работата ти, собствения ти град, който предполагам или е прилично скучен, или ти не се възползваш от опциите, които ти дава...
От всички глупости, които до тук написах, исках само да ти кажа, че проблемите са били някъде в теб, когато си ги имала, а не в другите... И не в липсата на мъж, и не в липсата на деца, и не в неженените ти приятелки... И че твоят аршин не е стадарт, по който всеки да се мери...за всеки щастието е различно :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Не споря, Ваше сиятелствонови [re: Markizata]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано22.12.09 12:45



" Имахме разговор с една клубарка тук преди няколко месеца...за баровете, за кръчмите и за това, как са ги обърнали на детски площадки"

Много те обичам, заради това!

Antes muerta que sencilla


Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано22.12.09 12:50



Аз и без мъж също не бих се чувствала стара мома, пък да ти кажа, и докато нямах сериозна връзка, хич па не се чувствах стара мома...

Лира ще ме разбере какво имам предвид
Може би е и другото, в по-големите градове хората са по-космополитни, имат други приоритети...и честно казано, познавам МНОГО хора, но на моята възраст единствено една приятелка е женена от 2-3 месеца и не планира скоро деца.
Значи отново се връщаме на въпроса за средата- ако всички са женени около теб, най-вероятно се чувстваш тъпо. Ако няма никой, мислиш, че всички така живеят- яко бачкане през деня, вечеря някъде с приятели и поне веднъж седмично сериозно парти...

Antes muerta que sencilla

Тема Re: Не споря, Ваше сиятелствонови [re: NikiFin]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано22.12.09 12:54



Миличка, животът е несигурна работа. Не знаеш кое дете ще остане сираче и кое не...Недей да правиш такива изказвания, щото тва е непредвидима работа. Фактът, че раждаш дете на 22 не значи задължително, че детето ти няма да остане сираче някой ден.
Живот, кво да го правиш :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.12.09 13:45



Не знам защо с такова пренебрежение и подигравка се изказваш към семейните жени. Аз лично не понзвам жена, която се е омъжила с цел да роди на някой дете и още по малко да му пере гащите. Деца раждаш щото си ги искаш за себе си. А гащите и т.н. отдавна ги перат пералните. Не знам дали има стари моми, ама ти направи най първобитния постинг който съм чела напоследък.
Все пак ако съм изправена пред избора да родя на някой деца и да му пера гащите или да ме вее вятъра цял живот от хуй на хуй и да задовлявам мъже, на които им пука единствено за кефа на атрибута им и да навъртят бройка кучки, по ми е по сърце да избера първото.
И последно - ма лако жени целта им е просто да се оженят. Проблемът за не знам кой път го казвам, е да си намериш точния за теб човек



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.12.09 13:47



глупости. Мъже е тема номер 1. Ясно, че не е единствената, но е приоритет на всички. Тема номер 2 са клюките за приятелки и познати. от тък натам всичко останало



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано22.12.09 13:48



А аз мисля, че е защото не си намерила точния мъж. И д аимаш някой явно не си сигурна че искаш точно него. Мъж не си намерила, а не нирвани и глупости на търкалета






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.