Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Ей, засрами се!нови [re: Markizata]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано21.12.09 21:06



не знаех, че не си оправена. Но сега като си призна ми е по лесно да разбера писанията ти в защита на старите моми. Не че ми е и ясно, защо ги защитаваш при положение, че никой не ги напада



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: Serenity Knight v 4_]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано21.12.09 21:08




ПП: Аз обичам да се боричкам с вятърни мелници, ти обаче ЗАЩО?


Ми и на мен ми е хоби. От време на време се вдъхновявам да го практикувам. Ама само от време на време, че нали знаеш, уморително си е. Сега съм Коледна ваканция и мога да си го позволя





Тема Re: Не споря, Ваше сиятелствонови [re: NikiFin]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано21.12.09 21:15



В отговор на:

Понеже тоя път схванах част от високинтелектуалните ти слова, та ми стана ясно, че ме сложи в групата на простаците. По други признаци може и да не делиш хората, ама на простаци и възпитани сама си каза че ги делиш.



Това ли разбра? Е, и този път не улучи!
Не знам, а и не ме интересува, дали ти си сред простаците или сред културните. Не съм и аз човекът, който да се изказва, не ми е и интересно да го правя - тук обсъждаме твоята тема, а не теб, лично, нали така?
Сега, ти въведе разделението на хората на женени с деца (това са добрите) и "стари моми" (това са злите).
За мен, а и за повечето от отговорилите тук, именно това разделяне е неправилното. Всеки го обясни и изрази по своя си начин.
Аз не разделям хората по принцип. И, ако все пак го правя, то е с оглед личностните им качества и постъпки, а не с оглед семейно положение......и всички по веригата.
От твоите личностни качества нямам достатъчни впечатления, както вече казах, а и не това е темата.
Сега, че темата ти, а и доста от отговорите ти, както са написани, не говорят добре за теб и не правят добро впечатление - това сигурно го разбра вече, но надали те е впечатлило по някакъв начин.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: Моите наблюдения са пък,нови [re: Virgo]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано21.12.09 21:23



Лично аз не познавам жена, която иска да е сама. Затова пък познавам няколко, които искат да си намерят мъж, но просто не попадат на устройващ ги. Разбирам ги и много ясно че една уважаваща себе си жена, няма да се ожени за най малкото зло от наличния избор, а ще предпочете да си е сама докато срещне който и трябва. Но на тях не само обстоятелствата им пречат, а най вече гордостта и самочувствието че са кой знае кои и мъжете трябва да им лижат краката и оствен това трябва да са перфектни в кревата, да са хубавци и т.н. перфектни. Самите жени не си дават сметка, че няма как да им се лепне перфектния първо защото те самите са далеч от перфекция и второ, защото се държат прекалено надменно, едва ли не се имат за свръх човеци, недосегаеми, никога не биха направили първата крачка от гордост и пак от гордост не искат изобщо да направят и опит да се запознаят със свестен мъж. Бе хем ги боли, хем ги сърби.
А темата за самотните в брака е съвсем друга. Тази е старите моми така както всеки си го разбира за себе си.



Тема Re: Не споря, Ваше сиятелствонови [re: NikiFin]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано21.12.09 21:38



Ако питаш мен ВСИЧКИ раждат деца за да запълват някакъв вид празнини, да задоволят лични нужди, щото всички така правят и кой знае още кво. Примерно ти защо имаш деца.
Аз за себе си наистина не съм много наясно защо имам. Просто като си срещнах мъжа желанието за деца си дойде от самосебе си като следващата стъпка. Абсолютно не съм наясно защо, затова предполагам че си е нещо природно убсловено. Защото преди да срещна мъжа си никога не съм искала деца. Даже самата мисъл ме ужасяваше.

Ето това твое откровение е много съществено, за да можеш да си отговориш сама на въпросите, които задаваш! Поне на част от тях.
Ти не си знаела защо искаш - после си срещнала мъжа си...и то се е случило, без да се замисляш, дали го ИСКАШ, ЗАЩО го искаш и сега ли го искаш.
Просто има хора, обаче, които се замислят над тези въпроси. Това не прави нито теб по - лоша от тях, нито тях по - лоши от теб.
Има жени, които искат да имат деца и без да имат мъже. Има МНОГО такива жени - вкоито майчинският инстинкт или просто потребността за деца се ражда независимо от наличието на партньор в живота въобще.
няма да обсъждам темата лесбийки, защото...няма смисъл по тази тема.

Така, това са едните. Има и други хора -семейни, двойка, които нямат И НЕ ЖЕЛАЯТ да имат деца. Или, по някаква причина не могат и това не им пречи никакси.
Познавам и от първите, и от вторите. И те са нормални и готини хора.

Има и една трета категория хора - хора, които, за да направят нещо, трябва да го искат. А, за да искат нещо, трябва да имат причина - много ясна, осъзната и обмислена.
Докато наличието на тази причина отсъства, няма го и желанието. А, без желание, насила, хубост не става.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.


Тема Re: Не споря, Ваше сиятелствонови [re: Markizata]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано21.12.09 21:39



Мне, не ме е впечатлило. Отдавна си знам, че не съм от хората, които правят добро впечатление на тълпата. Не се и опитвам, не ми пука какво впечатление правя. Който трябва ще ме разбере и оцени, на този принцип съм.
Примерно ако гледаш Сървайвър Ива Пранджева изобщо не прави добро впечатление на масите, нали. Ама кво от това - нали по качества никой не може да я надмине. Това, че тъплата я плюе и обижда за мен е доказателство колко жалка е самата тъпла. Сега като вземат да изберат Жорката за сървайвър ще се види що за типажи тачи българското общество и колко качествено общество е като цяло. Та дори и да няма смс гласуване за определяне на победителя нали и журито са част от обществото. Ще бъде ужасно жалко ако поради лична неприязън към изберат за сървайвър някой друг, но не и нея.
Думата зли никъде не съм я използвала, не си измисляй сега. Още повече че имам много добра приятелки стари моми, която са мноооого готини и свестни, не връткат мъжете и изобщо са друга категория, която не ми се обсъжда, щото хептем няма да срещне разбиране.



Тема Re: Ей, засрами се!нови [re: NikiFin]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано21.12.09 22:01



Това е, понеже, освен че имам странни и неразбираеми представи за естествените неща в живота, и че съм доста неприятна личност като цяло, съм и доста грозновата.
И, на всичкото отгоре, колчем се намери някой много отчаян, аз го подхващам да му развивам философии и всякакви мераци за оправяне му минават тутакси


Затова се научих да се оправям сама и ми е много хубаво!
Правя си го както на мен си ми най - харесва...е, на няколко пъти бръкнах в контакта и ме хваща тока, докато се науча...но пък оттогава какво проветление ме спохожда...

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: Ей, засрами се!нови [re: Markizata]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано21.12.09 22:15



бе те грозните като че ли най бърже се женят, щото се хващат като удавник за сламка за първия паднал им мъж и не пускат.
Разбирам те че ти е добре сама най малкото щото съм минала по този път. Ама ти гарантирам, че ако си намериш мъж, който ти харесва толкова много че пожелаеш да си споделиш живота с него... определено този вариант повече ше ти хареса от блаженото моминство



Тема Re: За тарикатките-имате ли подобни наблюдениянови [re: NikiFin]  
Автор cranberrie (tart)
Публикувано21.12.09 22:18



Интересно ми е другите дали имат подобни наблюдения.

Нямам.
По-скоро наблюденията ми са на разни бивши хубавици, които като са се оженили, родили и позанемарили, и смятат че са хванали Господ за шлифера.

. Въпрос на гледни точки и приоритети...



Тема Re: Ей, засрами се!нови [re: NikiFin]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано21.12.09 22:19



Всеки търси своята половинка в живота. Това е част от живота - част от природата ни.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.