Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Бихте ли се разсърдилинови  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано15.12.09 09:54



на половинката си ако не ви подари нищо за рожденния ви ден. Дори цветя. Просто нищо. И не защото го е забравил, а защото казва че не може да избере. Аз много държа на вниманието в човешките отношения и за мен това е сериозна обида, а той не вижда проблем. Друга година, защото знам, че не е по подаръците умишлено сама си избирам нещо и той го плаща, но тази година, реших да го празнувам. Поканихме приятели, хубав купон се получи и аз мислех че ще му дойде от вътре някаква самоинициатива. Обаче НЕ. И съм много обидена.



Тема Re: Бихте ли се разсърдилинови [re: _belladonna_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано15.12.09 12:15



E, това зависи от много неща. Аз не бих.



Тема Re: Бихте ли се разсърдилинови [re: _belladonna_]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано15.12.09 12:18



Определено да, но аз съм си такава...



Тема Re: Ненови [re: _belladonna_]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано15.12.09 12:21



... но и аз не съм типичната жена


Виж сега не всички мъже имат тоя усет за внимание, цветя, подаръци и тинтири минтири. Тези които го имат обикновенно са "играчи" и имат няколко жени на разположение
Това, че не ти е купил някой боклук /какъвто и да е/ не значи, че не те обича. След като купона е бил хубав и през другото време явно се държи добре с теб /иначе не мисля, че би останала с него/ подаръците са ти най-големият проблем.

Моят не е по подаръците не знае какво да ми купи и аз си имам всичко. След една инициатива да ме изненада от негова старана даже съм му забранила да ме "изненадва" повече . Аз му подарявам много повече и все правилни подаръци отколкото той на мен.
А едно бившо гадже то не бяха цветя, картички, плюшени играчки, поеми, подаръци не бе чудо. Като дойде някой побрлем той е по разстроен от мен и като се тъшне да умира, после пък му идва много и си събира опинците
Вземи реши кое ти е по важно ако толкова пък ти е на съце да ти показва внимание с подаръци вземи му го обясни в прав текст ..... и той после сигурно ще ти подарява подаръци от които нямаш нужда и не ти харесват но ще има показ на "внимание".

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kyмиko Янaka на 15.12.09 12:27.



Тема Re: Ненови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано15.12.09 12:53



Съгласна съм че не подаръците са най важното. Но колко повода има в годината когато можем да зарадваме партньора с нещо избрано специално за него. Може би само на рожденния му ден. По Коледа и Нова година децата са с приоритет. Да уточня че купона го организирах аз и той по скоро присъстваше. И най нормалното нещо е след като не съм казала какво искам да ми купи, да не ми купува нищо. Главата ми не го събира как един мъж не му идва отвътре поне едно цвете да купи на жена си. Еми обидно си е.



Тема Re: Бихте ли се разсърдилинови [re: _belladonna_]  
Автор indra (macondo)
Публикувано15.12.09 12:59



не, не бих. не го и правя понеже актуалният младеж има сериозни затруднения с избиране на подаръци.

има такива хора - просто не успяват да се справят с избирането - и това не означава, че не са загрижени или че не те харесват, любят, тачат и милеят.

май не си права да се обиждаш и понеже си му създала стереотип предишни години - ти си избираш, той го купува и всички са доволни. без предупреждение излизаш от стреотипа и си сърдита задето той не реагира според твоите очаквания. а той няма от къде да знае, че очакваш изненада защото предишните пъти е било доста по-лесно.

ужасно много обичам малките жестове на внимание. затова обиковено от пътувания и командировки се прибирам с нещо дребно за него. това ме радва. когато реша, че искам и аз изненада, културно си казвам, а той мобилизира разни познати жени да помагат (обикновето се случва за рождения ми ден). вчера се разбрахме за коледните подаърци именно поради тази причина. и не смятам, че ме харесва по-малко заради изказването "не искам да избирам коледни подаръци освен ако не си кажеш какво искаш".



Тема Re: Бихте ли се разсърдилинови [re: indra]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано15.12.09 13:04



Едва ли обаче си мисли, че ако ме изненада пък ще взема да се разсърдя. Много добре се познаваме и определено знае че като се прави на разсеян ме обижда.



Тема Re: Бихте ли се разсърдилинови [re: _belladonna_]  
Автор Lincecum ()
Публикувано15.12.09 13:11



Да.



Тема Re: Ненови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано15.12.09 13:12



Присъединявам се, макар и в малко по- мек вариант, въпреки че нямам нищо против приятните изненади по принцип.





Тема Re: Бихте ли се разсърдилинови [re: _belladonna_]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано15.12.09 13:45



На думи няма да се разсърдя, но вътрешно ще ми е криво.
Оценявам грижата му в ежедневието, но смятам, че на рожденния си ден трябва да ме уважи с нещо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.