Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Дама?нови  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано09.12.09 15:01



Пиша тук, защото си има обективни причини да НЕ мога да поствам в "Мъжкия клуб". Въпросът ми е към мъжете, но вярвам, че и жените ще се включват.

Какви качества според вас трябва да притежава една жена, за да й се възхитите и да я наречете ДАМА? Как се държи такава жена? Как се облича? Как се гримира, ако щете? Дефиниция, ако някой разполага с такава. И така нататък.

ПП Любопитно ми е мнението на Аве, защото смятам, че ще ми даде доста конкретен и ту дъ пойнт отговор. Надявам се да ми пише...

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Re: Дама?нови [re: edna selianka]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано09.12.09 17:14



'дамите' пък са последното, от което ще се възхитя. да си дама е тъпо и старомодно, откъде накъде ще угаждам на стереотипите на едно тъпо общество.





Тема Re: Дама?нови [re: witch777]  
Автор Фaтa мopraнa ()
Публикувано09.12.09 18:36



След като дама за теб звучи противно и тъпо,кой е антиподът и в твоите очи,който те възхищава и минава за образец на съвременно и умно общество?

http://avatars.kards.qip.ru/images/avatar/8d/6c/27789.gif


Тема Re: Дама?нови [re: edna selianka]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано09.12.09 20:09



На първо четене:
Лек грим,маникюр в рамките на нормалното,без силикон,без дълбоки деколтета,да знае да чете и пише без правописни грешки,да не говори на диалект,облекло стилно без курвенски изгъзици,чиста котаранка.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Штнови [re: witch777]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано09.12.09 21:25



Питам мъжките какво имат предвид под „дама”. Тихо и гледай (чети) сеир. Щото не си ли чувала от любимото на мене мъжко съсловие „Тая няма да я погледна”, „Тая за нищо не става”, „Еди-коя си е мърла, няма и свирка да й дам да ми направи”. Та нека да видим какво ли пък ще е дамичката, според тях.

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Re: Дама?нови [re: Xoлдън]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано09.12.09 21:28



Без силикон? Моля? Ами ако дамата има само пъпки на ребрата, к'во прайм тогава?
Боя за коса има ли дамата?

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Re: Дама?нови [re: Xoлдън]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано09.12.09 22:14



Трепеш рибата просто!





Тема Re: Дама?нови [re: edna selianka]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано09.12.09 22:16



Ти май бъркаш дама с мадама?



Нищо не е така, както изглежда на пръв поглед.

Тема Re: Штнови [re: edna selianka]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано10.12.09 01:18



Щото не си ли чувала от любимото на мене мъжко съсловие „Тая няма да я погледна

чувала съм, разбира се, обикновенно така говорят за такива, дето са ги преценили за 'грозни', нещо от сорта.



Тема Re: Дама?нови [re: Фaтa мopraнa]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано10.12.09 01:25



ами честно казано, предпочитам да приличам на тая кака от първата снимка, с обръснатата глава, отколкото да се вкарвам насила в някакви изкуствени рамки, насилени върху мен от вкуса на патриархата. всичко е промиване на мозъци. патриархата ти казва- щом си жена, трябва да си такава, и такава, и такава, иначе не ставаш, не си стандартна, няма да те харесваме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.