Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 20.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано18.11.09 08:31



Ще се опитам за бъда кратка

.Преди 7-8 дни забелязах,че от компютъра ни е влизано в един сайт за запознанства.Влязох в хронология и от там можех да видя само чии профили са разглеждани.Жени на моята възраст ,а и по млади.И така разглеждайки и чудейки се кой се интересува от тях,дали синът ми, или мъжът ми,попаднах на профила на мъжът ми.Не стига,че се регистрирал,а и сложил снимката си .Лъже,че е на 34 години,т.е. с 10 години по млад ми се прави.Показах му го и то накарах веднага да го изтрие.Той изтри само снимката си,а профила остана.Регистрирал се е 3 дни,преди да разбера аз.Питам го какво търси там,защото аз се определям като хубава,поддържаща се жена.Той казва,че само се бъзикал там.В неделя отидох у приятелка и от нейният компютър се регистрирах и му писах,защото той в момента беше онлайн.След 5 минути чатене,той ми обясни с какво се занимава,като искаше да разбера,че е платежоспособен.Аз съм писала в профила си,че съм от град,в който той често има работа.И той това ми го обясни и предложи да се видим,като дойде в моят град.Засега си трая,а той продължава да ми пише.Незнам какво да направя,дали да му изпратя снимка и да прислючи всичко със скандал,като си изтрие профила,или да се срещна с него,както той ми предлага



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано18.11.09 10:00



търси разнообразие, забавлява се
само че е леко тъп с извинение, щом не се е усетил че ти може да се регнеш и да го подпукаш



Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По лоша съм!

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано18.11.09 10:02



Според мен, който и от двата варианта да избереш - снимка +скандал или траеш си и отиваш на "среща - няма да разреши основния проблем.

Това просто ще го принуди да избере друг някакъв начин - регистрация в други сайтове за запознанства, ползване на друг компютър, до който нямаш достъп и не можеш да проследиш хисторито, куп други начини да се свърже с непознати жени, пък каквото стане...(той явно има ясна идея какво иска да стане)

Човека просто търси нещо навън - за постоянно или ей тъй, за спорта, ти го познаваш и можеш да прецениш. Въпроса е защо той търси запознанства. А ти как преценяваш вашата връзка - стабилна ли е, чувствате ли се добре в семейството (то проблеми винаги има, ама разбираш какво питам). Има ли той предишни такива забежки, ти как си реагирала?

Опитвам се да кажа, че ако той си има навика да "поглежда" встрани, а ти все трябва да го дебнеш и пазиш, то това няма да спре, ако се появиш неочаквано на среща или известно време се бъзикаш с него онлайн, скрита зад името на друга жена.

Ако е някакъв нов порив, ние тук не знаем той би ли се съобразил с твоите искания да прекрати заниманията си в сайтовете за запознанства...Но можем да ти предложим идеи, стига да знаем малко повече за вас като двойка.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор indra (macondo)
Публикувано18.11.09 12:08



какво може да търси 44 годишен мъж в сайтове за запознанства? различни неща:

- най-невинното е да е там от любопитство - да се огледа и да разбере какво е защото май напоследък тези сайтове нашумяха;

- би могъл да търси някакво разнообразие. не зная от колко време сте семейство, но аз след две години и половина връзка понякога определено имам нужда от свеж въздух. не непременно секс, възможно е просто да търси нови хора и познанства. ти си го знаеш и можеш да прецениш такъв човек ли е...

- възможно е да търси и неангажиращо чукане. това също не е непремено изневяра, ако не променя отношенията ви. е, рисковете си ги има - вагините на някои девойки са по-натоварени от магистрала тракия и тогава рискувате да се сдобиете със здравословен проблем и двамата, но след определени години еднообразие ми се струва, че е възможно човек леко да кривне...

- понякога - имам такива познати - човек решава да доказва на себе си и на света разни неща - че още го бива, че не е чак толкова стар, че животът тепърва започва. май му казват криза на средната възраст и е основна причина за покупка на спортни коли от възрастни мъже.

иначе по отношение на възможните реакции напълно подкрепям мнението на refine - ще отстраниш един видим симптом вместо да решиш проблема. опитай се да разбереш защо прави така и според защо-то и в зависимост от това каква е крайната ти цел си избери и реакция.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано18.11.09 12:58



Хахаха, веселба! По-добре не му пращай снимка. Нправо се срещни с него, ще видиш какъв е купон.





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.11.09 13:56



И срещата да е в някой хотел





Тема Re: какъв интересен казуснови [re: Pия]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано18.11.09 14:22



Рия, мъжът ти явно има нужда от малко ескейп, от малко живец, екшън може би...не му прави скандали, няма смисъл, това може да го амбицира да отиде по "нататък"

направи му изненада , отиди на тази среща без да казваш предварително нищо, облечи се секси, само си представи как ще ви се вдигне адреналина и на двамата ви





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано18.11.09 14:32



Забавно. Определи си среща.


А ако ти се забавлява още и наистина отидеш
си сложи лещи, перука, дрехи които не е виждал ...
и всичко друго което измислиш и го играй няма.

разклати преди употреба

Тема Re: какъв интересен казуснови [re: dymo]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано18.11.09 14:36



Aко отида на среща,ще излезе от положението,като каже,че е предполагал че съм аз.Май сте прави,че ако го накарам да си изтрие профила,ще си направи в друг сайт и ще е трудно сред многото потребители да го открия.Гадно ми е,че веднага заобяснявя с какъв бизнес се занивама/ме/,та да му стане ясно на мацето,че е ще е щедър и ще плаща сметки.И съм сигурна,че като им изпраща снимки,то те са такива,на които той стои до колата ни.Видите ли,има хляб в мен

. И разни "клеопатри","пантери" ,"диви ,игриви и опасно красиви" се побъркват да му пишат.



Тема Re: какъв интересен казуснови [re: Pия]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано18.11.09 14:55



Послушай Димина!

Няма да харчи парите от фирмата по чуждо, я!Но се опитай да му навеш мисълта да не бъде толкова открит- заплаши го с отличания и др.страхотийки
Вярвам ти, че сигурно полагаш усилия да изглеждаш добре, но явно не са достатъчно за мъжа ти!Искам и още нещо да ти кажа, но не съм дипломиран психолог и няма да мога да се аргументирам добре




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.