Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема какво търси семеен мъж в сайт за запознанства  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано18.11.09 08:31



Ще се опитам за бъда кратка

.Преди 7-8 дни забелязах,че от компютъра ни е влизано в един сайт за запознанства.Влязох в хронология и от там можех да видя само чии профили са разглеждани.Жени на моята възраст ,а и по млади.И така разглеждайки и чудейки се кой се интересува от тях,дали синът ми, или мъжът ми,попаднах на профила на мъжът ми.Не стига,че се регистрирал,а и сложил снимката си .Лъже,че е на 34 години,т.е. с 10 години по млад ми се прави.Показах му го и то накарах веднага да го изтрие.Той изтри само снимката си,а профила остана.Регистрирал се е 3 дни,преди да разбера аз.Питам го какво търси там,защото аз се определям като хубава,поддържаща се жена.Той казва,че само се бъзикал там.В неделя отидох у приятелка и от нейният компютър се регистрирах и му писах,защото той в момента беше онлайн.След 5 минути чатене,той ми обясни с какво се занимава,като искаше да разбера,че е платежоспособен.Аз съм писала в профила си,че съм от град,в който той често има работа.И той това ми го обясни и предложи да се видим,като дойде в моят град.Засега си трая,а той продължава да ми пише.Незнам какво да направя,дали да му изпратя снимка и да прислючи всичко със скандал,като си изтрие профила,или да се срещна с него,както той ми предлага



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано18.11.09 10:00



търси разнообразие, забавлява се
само че е леко тъп с извинение, щом не се е усетил че ти може да се регнеш и да го подпукаш



Не съм толкова лоша, колкото си мислите. По лоша съм!

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано18.11.09 10:02



Според мен, който и от двата варианта да избереш - снимка +скандал или траеш си и отиваш на "среща - няма да разреши основния проблем.

Това просто ще го принуди да избере друг някакъв начин - регистрация в други сайтове за запознанства, ползване на друг компютър, до който нямаш достъп и не можеш да проследиш хисторито, куп други начини да се свърже с непознати жени, пък каквото стане...(той явно има ясна идея какво иска да стане)

Човека просто търси нещо навън - за постоянно или ей тъй, за спорта, ти го познаваш и можеш да прецениш. Въпроса е защо той търси запознанства. А ти как преценяваш вашата връзка - стабилна ли е, чувствате ли се добре в семейството (то проблеми винаги има, ама разбираш какво питам). Има ли той предишни такива забежки, ти как си реагирала?

Опитвам се да кажа, че ако той си има навика да "поглежда" встрани, а ти все трябва да го дебнеш и пазиш, то това няма да спре, ако се появиш неочаквано на среща или известно време се бъзикаш с него онлайн, скрита зад името на друга жена.

Ако е някакъв нов порив, ние тук не знаем той би ли се съобразил с твоите искания да прекрати заниманията си в сайтовете за запознанства...Но можем да ти предложим идеи, стига да знаем малко повече за вас като двойка.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор indra (macondo)
Публикувано18.11.09 12:08



какво може да търси 44 годишен мъж в сайтове за запознанства? различни неща:

- най-невинното е да е там от любопитство - да се огледа и да разбере какво е защото май напоследък тези сайтове нашумяха;

- би могъл да търси някакво разнообразие. не зная от колко време сте семейство, но аз след две години и половина връзка понякога определено имам нужда от свеж въздух. не непременно секс, възможно е просто да търси нови хора и познанства. ти си го знаеш и можеш да прецениш такъв човек ли е...

- възможно е да търси и неангажиращо чукане. това също не е непремено изневяра, ако не променя отношенията ви. е, рисковете си ги има - вагините на някои девойки са по-натоварени от магистрала тракия и тогава рискувате да се сдобиете със здравословен проблем и двамата, но след определени години еднообразие ми се струва, че е възможно човек леко да кривне...

- понякога - имам такива познати - човек решава да доказва на себе си и на света разни неща - че още го бива, че не е чак толкова стар, че животът тепърва започва. май му казват криза на средната възраст и е основна причина за покупка на спортни коли от възрастни мъже.

иначе по отношение на възможните реакции напълно подкрепям мнението на refine - ще отстраниш един видим симптом вместо да решиш проблема. опитай се да разбереш защо прави така и според защо-то и в зависимост от това каква е крайната ти цел си избери и реакция.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано18.11.09 12:58



Хахаха, веселба! По-добре не му пращай снимка. Нправо се срещни с него, ще видиш какъв е купон.





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.11.09 13:56



И срещата да е в някой хотел





Тема Re: какъв интересен казуснови [re: Pия]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано18.11.09 14:22



Рия, мъжът ти явно има нужда от малко ескейп, от малко живец, екшън може би...не му прави скандали, няма смисъл, това може да го амбицира да отиде по "нататък"

направи му изненада , отиди на тази среща без да казваш предварително нищо, облечи се секси, само си представи как ще ви се вдигне адреналина и на двамата ви





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано18.11.09 14:32



Забавно. Определи си среща.


А ако ти се забавлява още и наистина отидеш
си сложи лещи, перука, дрехи които не е виждал ...
и всичко друго което измислиш и го играй няма.

разклати преди употреба

Тема Re: какъв интересен казуснови [re: dymo]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано18.11.09 14:36



Aко отида на среща,ще излезе от положението,като каже,че е предполагал че съм аз.Май сте прави,че ако го накарам да си изтрие профила,ще си направи в друг сайт и ще е трудно сред многото потребители да го открия.Гадно ми е,че веднага заобяснявя с какъв бизнес се занивама/ме/,та да му стане ясно на мацето,че е ще е щедър и ще плаща сметки.И съм сигурна,че като им изпраща снимки,то те са такива,на които той стои до колата ни.Видите ли,има хляб в мен

. И разни "клеопатри","пантери" ,"диви ,игриви и опасно красиви" се побъркват да му пишат.



Тема Re: какъв интересен казуснови [re: Pия]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано18.11.09 14:55



Послушай Димина!

Няма да харчи парите от фирмата по чуждо, я!Но се опитай да му навеш мисълта да не бъде толкова открит- заплаши го с отличания и др.страхотийки
Вярвам ти, че сигурно полагаш усилия да изглеждаш добре, но явно не са достатъчно за мъжа ти!Искам и още нещо да ти кажа, но не съм дипломиран психолог и няма да мога да се аргументирам добре



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: The bad reptile]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано18.11.09 15:03



Аха, с ресторантче и романтично джакузи. Оле мале





Тема Re: какъв интересен казуснови [re: dymo]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано18.11.09 15:11



мъжът ти явно има нужда от малко ескейп, от малко живец, екшън може би

Е, да де! С нещо чуждичко. Ох, колко е хубаво!





Тема Re: какъв интересен казуснови [re: Pия]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано18.11.09 15:30



виж доста е индивидуално,....не знам защо между вас е така , по принцип между двама семейни подобни сайтове за запознанства не трябва да съществуват...а в твоя казус ТОЙ даже и срещи си прави, виж малко поразнообрази секс живота ви, дай му малко полет на този мъж, полет на фантазията



Тема Re: какъв интересен казуснови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано18.11.09 15:41



с теб този спор сме го водили, аз не съм за ескейп с чуждо, а за ескейп между двамата, има толкова начини да се разнообрази живота в двойката





Тема Какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор мнoro тъп (и ужасно грозен)
Публикувано18.11.09 15:45



Не се интересувай кой какво ти казва, защото "Най е лесно съвет да се даде" и "На чужд гръб 100 тояги са малко" . Ти си реши сама какво ще правиш.

Е може да се вслушаш в някои мнения, но решението е само твое. Твоя е и отговорността.
Едно сценарио от мен.
Биете си един чакал(среща) в оня град(в който аз съм роден и за мнозина навярно е скучен) в някой хотел. Дегизираш се до неузнаваемост и отиваш.
След като влезете в стаята имаш няколко решения
-Заснемане с камера на всичко.
-Оставяне да действа .... докато те поразтовари от дрехите и все пак разбере в какъв капан влиза(*какъв автогол си вкарва).
-Може да пратиш на срещата приятелка и в сюблимния момент да го хванеш "на калъп". И ела че ми трябваш.....
-Можеш да вземеш децата и да им покажеш "татакото похотливец", което е едно от най-добрите решения (даже и с възпитателна цел)

А може и да му кажеш че си го засякла и .....да не получиш нищо.....


А може да си препрочетеш Бокачо и "Декамерон " Главата за прекалено любопитния"



Тема Re: Какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: мнoro тъп]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано18.11.09 16:08



O, моля те!Децата нямат никакво място в този сценарий!
Мисля, че това не е камбанка, а жива камбана с мощен звук, който трябва да разтърси Рия и да реши какво би искала от партньорството си с този човек.
Димито като голям спец в тази област е дала едно доста полезно предложение.
Скандалите и сълзите не най-желаното.
Не насъсквайте момичето!



Тема Re: Какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: мнoro тъп]  
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано18.11.09 16:25



Доста гадничко, а и след подобен сценарий може и да няма връщане назад.





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано18.11.09 16:29



Ам...това звучи като Шекспирова комедия. Ма може да стане и Шекспирова трагедия накрая...


Опитва се да кръшка и го прави по глупашки начин - аз не виждам друго обяснение. Особено при тия обстоятелства.
Вариантите са...почваш да правиш и ти същото - ако ти харесва идеята.
ИЛИ опитваш се да разбереш какъв е проблема - вероятно обичайното мрънкане - нямало било секс, сексът не му бил харесвал, искал бил да опита нещо по - различно....и търсиш начин да му го решиш. Да бъдеш неговите очаквания - ако ти харесва идеята.
Ако и тази идея не ти харесва - третият вариант е, да изиграеш ролята на непознатата докрай, но умело, да го задържиш в нета максимално дълго, да го накараш да се разкрие максимално много, да му създадеш един истински виртуален фантом, който да му грабне вниманието и интереса, да го накара да "се осере" пред теб, като съпруга, да затъне във всички възможни лъжи и мазаници, само и само да се срещне с непознатата и накрая да разкриеш цялата работа - с лична среща във въпросния град.
Тогава може би ще му дойде акъла у главата, какво е нет и, че не само той е тарикат, който може да лъже за годините си.
Ако не друго, поне ще му вземеш респекта, че си по - умна от него.
Само не заемай ролята на майка - цербер, която му седи на "ф" и му дъри сметка, къде пише, с кого и защо. Това никога не е добро решение!


Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано18.11.09 16:29



Приеми среща с него под формата на недвусмислена уговорка за секс с непозната. Иди заедно с 2 приятелки (свитедели) и като ти цъфне с възможно най-мил и спокоен глас му обясни, че следващата такава забежка ще му струва развод по негова вина, както и съответната част от общия бизнес, кола и с каквото там се хвали на каките от сайта. Не за друго, просто да направите експеримент дали липсата на кола и платежоспособност ще се отрази на трафика в профила му



Или пък му покажи на каква малка сладка непозната развратница е попаднал - предложи му тройка - ти, той и едно твое приятелче - чудесно разнообразие за един семеен мъж! Да видиш как ще му понесе, като види коя е непознатата разкрепостена мацка



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Vulpes]  
Автор Milley ()
Публикувано18.11.09 16:46



Понеже Рия пита какво, аджеба, търси семеен мъж в сайтове за запознанства, ето и моите отговори: търси разнообразие, търси някоя да го оцени като мъж, иска да знае дали е още вървежен, да опита някои нови секс-игрички, да осъществи мечтаните сексуални преживявания, да се прави на мъж пред другите жени, може и от скука. Изтъква платежоспособността си, защото знае, че такива мъже се търсят от жените.
Според мене трябва Рия да му спретне такъв хитър номер, че да му държи влага цял живот. Най-много ми допада като вариант предложението на Vulpes.

За да те уважават, трябва да си нагаждач, ако ли не - и сам войнът е войн.


Тема Тц!нови [re: dymo]  
Автор Arachnoid (lekku admirer)
Публикувано18.11.09 16:48



5% вероятност, и то теоретична, да му се вдигне адреналина на мъжа. Залагам по-скоро на високи нива на кортизол

- такъв стрес ще си докара човека, че каквито и секси дрешки да стъкми Рия няма да окажат никакво компенсиращо въздействие върху разколебания от изненадата душевен мир на човека. Иска си мъжът да избяга, копнее за чуждо, урежда среща отива и изведнъж - опааа!
Може и да се престори, че е очаквал жена си на срещата, но има емоции, които трудно се симулират. Особено при първоначалната реакция, а тя на Рия ще и е достатъчна.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.11.09 16:48



добре,че не сме жени





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: The bad reptile]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано18.11.09 17:12



Хм, а от къде да сме сигурни, м?





Тема Добри варианти!нови [re: Markizata]  
Автор Arachnoid (lekku admirer)
Публикувано18.11.09 17:22



Само дето аз бих поставил опита да се разбере проблема на първо място - "част от основата на успешния брак е добрата комуникация между партньорите". Между тях двамата тя май липсва. Да бяха седнали за един сериозен разговор, от който да стане ясно кой какво иска, на кой какво му липсва и дали ще се продължава така - това, вместо теми в клубове по въпроси, на които самата Рия сама може да си даде отговор или вече е стигнала до него.
Варианта с ролята на непозната - на второ място. Ако Рия го изкара успешно докрай мъжът може да излезе от цялата ситуация силно унизен (не че не го заслужава, де, колкото и да му се признава, че проявява човешка слабост). В един възможен изход той може да си вземе поука и да влезе в правия път, в друг - да каже "Дотук съм!" и да си грабне куфарите окончателно. Все пак с лъжи и мазаници жена му е паднала до неговото равнище. Пак Рия си го преценява какво заслужава, как е най-вероятно да реагира той и колко тя държи да си го върне телом и духом.
И на трето място слагам възможността и тя да почне да прави същото, т.е. хич не ебава за брака като нещо друго, освен база за общ бизнес и необходимост заради децата.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Фиш]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.11.09 17:25







Тема Re: Добри варианти!нови [re: Arachnoid]  
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано18.11.09 19:30



Аз бих предпочела първия ти вариант. Определено за следващите два не ме бива особено, пък и, може да е тъпо, ала имам навика да слагам картите на масата. Ала в случая някак не върви да е назидателно- това може да е ужасно губеща и досадна позиция.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.11.09 19:33



Шава му се на човекът, това е ясно. Особено с тези чести командировки е решил, че е много удобно да се разнообрази незабелязано.
Сега, няма да давам тъпи стандартни съвети за нова прическа, секси бельо и еротични изненадки, по простата причина, че не вършат работа. Освен, ако не си падаш по циркаджийски изпълнения, само и само да задържиш вниманието ... на собствения си съпруг. Когато нещата не стават спонтанно, а ги организираш, издаваш единствено безпомощност. Не е много секси.
Но все пак, вероятно има нещо в поведението ти и изобщо в отношенията ви напоследък, което не му допада, но или той не споделя откровено с тебе, или ти не си пожелала да обърнеш внимание на думите му.

Мисля, че е добра идея да отидеш на тази среща, която си уговорила от чуждо име. Но постановки, скандали и свидетели също са излишни. Достатъчно е да се появиш, за да дадеш на мъжа си да разбере, че си наясно с лъжите му. После поговорете как ще я карате оттук насетне. Ако не приемаш перманентно да ти изневеряват, просто го заяви. Ако той отрече намеренията си, обясни му какво отношение имаш към лъжата между двама ви. Въпросът е какво искаш ти и докъде можеш да стигнеш в търпението си.
А също и дали и ти си безусловно честна и открита с мъжа си, за да имаш правото да му поставяш условия.
Най-важно е да поговорите, без той да се чувства обвиняем, за да сподели какво му липсва в брака ви, за да прибегне до "външни услуги". Дано да умееш да слушаш събеседника си!





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Vulpes]  
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано18.11.09 19:36



Обаче все ме притеснява такъв въпрос: ще те изкефи ли на финала да си "прибереш" унизения и направен тотално смешен мъж у дома?

И дали дълбоко в душата му няма да се загнезди неприязън, недоверие и прочие отрицателни усещания, защото когато притиснеш някого яко в ъгъла и му покажеш яркото си надмощие, едва ли всичко, което може да се очаква би било искрено разкаяние...
Хм...



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано18.11.09 19:38



Това ми се вижда по- разумно от доста други предложения.





Тема ще съм още по-кратък от теб....нови [re: Pия]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано18.11.09 19:49



... и ще ти кажа какво не търси там...
Теб!!!!!!

Тоест само той знае какво търси... а ти имаш правото да се правиш на неразбрала... или да се ровиш и да се разправяш....
Няма и съвет който да е според теб и него... та каквото направиш сама си го реши....



За разлика от някои, когато се играе на рицари не играя ролята на принцесата

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано18.11.09 20:02



Хубав съвет ти е дала Алиса.
Само прецени дали си струва разкарването.
Разговорът можеш да го инициираш още тая вечер без
излишно театралничене. А ако искаш да си заровиш
главата в пясъка, пак сега е момента.

P.S. Ама моят опит напоследък показва,
че и разговорите са безмислени.
Така, че и за това може да не си губиш времето.
Е, поне ще си опитала ....

разклати преди употреба

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 18.11.09 20:05.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.11.09 20:31



Мисля, че разкарването си струва.
Първо, не оставя място за съмнения, увъртания и отричане на намеренията на съпруга и.
Второ, като си поеме дъх от неприятната изненада, която неминуемо ще го вбеси и накара да вземе отбранителна позиция, а жена му съумее да обърне нещата на смях /това пропуснах да отбележа, че е важно/, ще помогне на човека да се погледне отстрани и да осъзнае нелепицата на писането в общодостъпни сайтове, където винаги е пред очите на който не е поискал.
Леката насмешка над себе си често помага, стига да не е поднесена като присмех.
Трето, би могъл да оцени факта, че жена му също се разкарва надалеч, вместо да му навре разпечатка от диалога им в къщи между все същите 4 стени, които са му поомръзнали - значи, държи на него /в случай, че е дистанцирана напоследък/. А ако срещата е в заведение, това ще предпази и двамата от непремерени думи на висок тон, пък и шегата си заслужава да се полее и завърши с хубава романтична вечеря за двама.

Нали целта е да се възстановят интимните отношения между двамата, а не единствено и само да се натрие нечий нос? Последното може да стане по всяко време, но не е решение, освен за развод.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.11.09 21:02



Секс търси. Аз бих му теглила шута, ама аз съм радикална в това отношение. Другият вариант е просто да правиш, каквото прави и той, докато ви писне и на двамата.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано18.11.09 21:15



Добре като сценарий. Става за сапунка.
Ама бас хващам с теб, че нещата няма да се развият така.

разклати преди употреба

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано18.11.09 21:27



Това да се дегизирам няма да го направя.Не,че не си струват усилията.Днес говорихме по въпроса пак,но той го обръща на шега.Просто си запълвал времето и ги лъжел тези гъски,както се изрази той.Отворих му сайта и му показах някои снимки на жени и момиченца и го попитах вижда ли нещо което да е повече от мен.Е не ,ясно е че аз съм била най хубавата.
Преди година се беше регистрирал като двойка търсеща групови изпълнения и си даваше ай ки сю.Но никога не излизаше от "изход" и аз след него сядах и виждах какво си пише с едно семейство.Чeтях два-три дни,писах им от негово име и в един момент им се разкрих и им казах,че ние не си падаме по груповите "спортове" и че той ги лъже.Извиках го до компютъра да види,че знам за тях и му предложих при първа възможност да видим с тях и правим секс.

Умея да се владея и имах доста искрено излъчване в момента в който му казах за мераците си.Той не можеше да повярва,не очаквал това от мен.Той имал чувства към мен и не можел да си представи,че ще гледа как друг мъж е с мен.Изпоти се,докато говорихме .
Днес му казах,че следващият път трябва да очаквам да се регистрира като гей.То какво друго остава

Редактирано от Pия на 18.11.09 21:29.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано18.11.09 21:52



Добре, де - колко мнения има в насока - бедният - бъдещ - унизен - коцкар.
А, защо някой не се запита, колко точно унизена трябва да се чувства жена му, въпросната Рия, от факта, че той я лъже?
И, то, че я лъже глупашки и нескопосано (последното е още по - обидно)

Защо не се замислим и за друго? Кога една изневяра е налице, в крайна сметка? Когато "влезне това в онова"? Преди това няма - след това има?
И, въобще, защо тя, оттук нататък, трябва да мисли еквилибристики, дали да се прави на маймуна, само и само да му се хареса и да му бъде интересна (той дали и колко се справя с тая работа - не се пита...нали)...или трябва да завършва тепърва Витис, правейки се на фаталната жена от нета, за да го превъзпита (а и да му докаже, че във всяка роля и на всяка позиция той "все нея обича")

Ако трябва да съм максимално честна, за мен този човек, само заради това, което е направил до момента, се е показал нечестен и некоректен към жена си.
И това трябва да й е достатъчен сигнал, за да знае тя, какво може да очаква от него.
За мен е така - няма малко лъжци и много лъжци. Както няма малко умрял и много умрял. Или си честен - или не си. Мога да оправдая лъжа само, ако е в името на благородна кауза.
А случаят не е такъв.
Значи -днес ще я лъже за това, утре - за онова, днес - тя му разкрие "опита" за изневяра и той ще се провали - утре ще го направи и довърши другаде.

Така стоят нещата за мен - все едно дали става въпрос за мъж или жена, за гаджета или съпрузи.
Но - аз не съм последна инстанция - всеки сам си преценя в тази материя.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано18.11.09 21:56



Въпросът ти е съвсем резонен. Аз не бих "прибрала" такъв мъж, особено след като е станал за смях по такъв балъшки начин. Защото за мен да уважавам мъжа до себе си е по-важно дори от това да ми е верен. Но това важи за мен. Аз не съм в нейните обувки, възможно е тя да има други приоритети. Фактът е, че човекът сам се е направил на глупак и с или без изненадващи срещи и театри, той е смешник в моите очи, т.е. не става, няма шанс. Но не бих я посъветвала да го зареже, защото тя отлично разбира, че пичът се излага като кифладжия, но явно има нещо, което я задържа при него. В тази ситуация аз бих го навряла в ъгъла точно за да предизвикам гняв, неприязън, чувство за безпомощност и омраза, защото предпочитам като му бия шута да оставя у него такива чувства, вместо безразличие, което явно вече е налице. Не претендирам да съм права. Това е моята гледна точка. Въпрос на темперамент. Надявам се авторката на темата си дава сметка за това и да "прецежда" мненията през собствената си перспектива





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано18.11.09 22:35



*Отворих му сайта и му показах някои снимки на жени и момиченца и го попитах вижда ли нещо което да е повече от мен.*
??????? И какво общо има външния ти вид?

*Но никога не излизаше от "изход" и аз след него сядах и виждах какво си пише с едно семейство.*
Неуважение. Към него. На негово място щях да ти вдигна скандал.

*Днес му казах,че следващият път трябва да очаквам да се регистрира като гей.*
Без думи.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.11.09 22:48



Да, като чета по-надолу, няма да ми хване дикиш предложението.



.Отворих му сайта и му показах някои снимки на жени и момиченца и го попитах вижда ли нещо което да е повече от мен.

Значи, ако мъж ми отпери този въпрос пред снимките на други мъжкари /ако затъна в подобни игрички/, първо ще му отговоря твърдо Да, после ще му доразвия най-фантасмагоричните теории с какво "конкуренцията" е повече от него. С тези назидателни опити за сравнение човек предварително се поставя на едно ниво с "гъските за бъзик" и се обезценява сам.
Та, момата направо се е предала отсега и друго, освен да изригва огън, пушек и недоволство не си е оставила като възможност.

Кофти стратегия.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Vulpes]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.11.09 22:52



В тази ситуация аз бих го навряла в ъгъла точно за да предизвикам гняв, неприязън, чувство за безпомощност и омраза, защото предпочитам като му бия шута да оставя у него такива чувства, вместо безразличие, което явно вече е налице.

Върши работа само в случай, че това ти е последният разговор като съпруга на въпросния мъж. Тоест, "биенето на шута" е задължително.
Противопоказно е, ако в развода са замесени и деца като неизбежно потърпевши.



Тема Емоция...нови [re: Pия]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано18.11.09 23:45



... романтика... усещането, че е ценен от някого... ти дали му даваш това ВСЕ ОЩЕ? Понякога забравяме, че другия не ни е второ "аз", нищо, че ни е взел официално...

... де да знам, лошо, че го прави публично, и, че при бележката от твоя страна е продължил... обаче, да го дебнеш, да му определяш срещи... ... аз не бих се унижавала толкова... но пък, не би ми бил съпруг, след като разбера за изневяра... Ама, аз съм идиотка, не ми обръщай внимание!



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано18.11.09 23:54



А бе я погледни и откъм добрата му страна на тоя проблем.
Пръчката винаги има два края.
Вместо да кисне по клубове и дискотеки
си седи в къщи и кротко си чати.
И ти спокойно си гледаш плетките.



"Как мъдрата жена изгражда мъжа, прави от Иван-глупака – принц. Ще ви разкажа виц. Мъжът – военен, получава звание генерал, носи новата униформа вкъщи и я показва на жена си. Тя го гледа, а след това казва: „Слушай, Иване, мислил ли си някога, че от прост селянин ще станеш мъж на генералша?”

разклати преди употреба

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 19.11.09 00:24.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано19.11.09 00:04



А бе опрат ли нещата до игрички и надхитряване,
пиши я бегала тая връзка. Освен ако не е на чисто
комерсиална основа.

разклати преди употреба


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано19.11.09 00:30



Рал ти направо ме уби!Да ми вдигне скандал за това,че му чета диалозите в ай си кю с хората на които той изпращаше наши снимки и ги лъжеше,че ще правим секс с тях? Какво трябваше да направя,да кърша ръце виновно и гледайки в земята смирено да му призная,че му чета кореспонденцията?
Било неуважение към него казваш? А това,че си урежда среща с мен,мислейки ме за друга,от уважение към мен ли го прави?
Моля се приятелите на сина ни да не са видяли баща му на снимката,защото ще му кажат или най малкото,ще го коментират.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано19.11.09 00:39



Зависи. Най-вече от това какво крепи брака извън чувствата и взаимното уважение. Защото той очевидно е зачеркнал тези аспекти на брака и за него е останало това, което не ни е известно - деца, материални отношения и кой знае какво още. В подобна ситуация не бих имала скрупули аз също да забравя за етичната страна на отношенията ни, да се държа като кучка и да го унижа в отговор на неговото поведение. В противен случай бих се чувствала глупачка. Още повече, че жената не веднъж е говорила с него, заявила се е, че това не е приемливо за нея, но явно човекът не разбира от добро. Аз поне не съм оптимист.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано19.11.09 00:55



Какво е писал е друг въпрос. Всеки има право на лично пространство. И на теб няма да ти е приятно някой да наднича в твоите работи пък бил той и мъжа ти. А щом не ти е казал за онова семейство значи не е имал намерение за нещо истинско, нали така. Защо си урежда среща зад гърба ти само той си знае. Може да е на майтап а може и да не е. Но ти представяйки се за друга нараняваш себе си. Събираш отрицателни емоции които много трудно се удържат. Накрая просто ще побеснееш. А това не е начина. Като му говориш за това излишно повдигаш самочувствието и любопитството му. Само ти знаеш как да постъпиш. Хората са различни, двойките още повече. Погледни картината по-отдалеко, не се взирай в подробности. Спокойствие ти пожелавам.





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Vulpes]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.11.09 01:04



Най-вече от това какво крепи брака извън чувствата и взаимното уважение. Защото той очевидно е зачеркнал тези аспекти на брака

Под въпрос е дали изобщо от негова страна е имало уважение от самото начало или само романтични чувства, омесени със секс и навици и инерция впоследствие. Защото, ако един човек не уважава и цени партньора си и като приятел, с когото да бъде честен, дори, когато допуска грешки, бракът куца яко.
Рия си познава най-добре мъжа, но и себе си. Той се държи според разказите и като тийнейджър, хващан многократно от строгата си майка с порносписания под възглавницата. Но и нейното поведение ми напомня по-скоро на строг родител, чието дете се изплъзва от контрол, отколкото на равностоен партньор.
Та, скандалът, унижаването и навирането на мъжа в кучи г** за отмъщение какво постигат в случая?

Има два варианта:
или мъжът поначало не е бил достатъчно зрял да поема своите отговорности в брака, а Рия е компенсирала с двойно повече усилия и не го е оставила да порасне
или връзката им не е равностойна за нея - той не я възприема като приятел и не е докрай честен в отношенията си с нея, затова и си разиграва коня дори без притеснение, че може да бъде проследен в нета.

На него не може да му се въздейства, за да се промени. Следователно, промяната трябва да направи самата тя в себе си. Аз поне бих започнала оттам - да се изследвам. Да поставя ясно пред другия очакванията си, да обясня как се чувствам от неговото поведение и да очертая граници, с които ако той не се съобрази, се разделяме.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.11.09 01:10



Моля се приятелите на сина ни да не са видяли баща му на снимката,защото ще му кажат или най малкото,ще го коментират.

И напълно заслужено. Безотговорните действия на бащата са нещо, за което той трябва сам да си понесе последствията - подигравките на приятелчетата и упреците на сина си. Не знам на колко години е синът ти, но ако не е малолетен, спокойно можеш да споделиш с него. Нито ти, нито той сте отговорни и виновни за чужди постъпки, за да се натоварвате с чувство за вина и притеснения. Особено пред външни хора.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано19.11.09 01:27



Ами отговорила си на мен а не на Рал.
И по същество Рал е прав. Четенето на чижда кореспонденция
без решение на прокъратърата и съда в БГ се смята за углавно
престъпление съгласно конституцията.

Но се изкушавам да ти дам чисто практичен съвет
(колкото и да не ми е в амплоато).

Нещата са тръгнали по наклоненната плоскост.
Представи си всички варианти и си избери
реакция , кото хармонира с чувствата ти и материалните дадености.
Не знам имате ли деца, но и това ще е съществено.

Ще скицирам само основните варианти.
1. След като веднъж е почнал, той ще продължи, колкото и да си красива
и чаровна. Най-добре приеми, че ти изневерява и реши за себе си какво правиш. Представи си ако щеш че докато му правиш свирка ближеш
клитора на мацката с която е бил преди малко (за колко се възстановява ти ще кажеш).
1.1 Или си затваряш очите и чакаш да му мине (а това ще трае с години).
Този вариант не изключва да продължите да се обичате по ваш си "странен начин" ...
Това може да включва и по-активна позиция, като ти да си хванеш двама-трима ...
1.2 Събираш доказателства и искаш развопд по негова вина, като прибираш имуществото (добре е да се консултираш с адвокат)
1.3 Събираш доказателства и след като си събрала достатъчно го заплашваш какво може да му се случи ако не ходи на пръстенца (пак е добре е да се консултираш с адвокат).

Има и доста други, като
1.4. Вземаш децата и отиваш при майка си ...
1.5. Прибираш всичките пари и отиваш на ски в Швеицария... (или на море на Филипините и се правиш на Филипинка и те скъсват от ебане Българи избрали секс-туризъм в тая дестинация ...)


1.6. Иди на църква ...
...
Та така де. Вариантите не са много. Ти си ги премисли. Успех.

разклати преди употреба

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 19.11.09 01:46.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано19.11.09 09:02



Благодаря ви за съветите и мненията,но в реалността наистина няма с кого да поговоря за това,освен с една-две приятелки.С други просто ме е срам да споделя.Изчетох ви и исках да напиша много неща,но ще стане твърде дълго и досадно мнение


"Всеки има право на лично пространство" ,това изречение ми го написа и той,докато си чатихме И някой беше написал,че по добре пред компютъра,вместо в кръчмите.Това също ми е познато,това бяха и неговите думи. И наистина аз най добре познавам и себе си и него,но от толкова години взиране в неговите грешки и изцепки,май по добре познавам него Лъгал ме е много през годините в които сме заедно и единственната полза от това е,че се научих аз ,да лъжа по добре от него.Ученикът е по добър от учителя си И като познавам себе си,май ще продължа да се правя на детектив и да го вадя от "лайната" в които се навира /имало е и по трагични ситуации,от това с клуба за запознанства/ ,но за съжаление и аз нагазвам в тях .



Тема По тематанови [re: Pия]  
Автор Бaй_xyй (висящ)
Публикувано19.11.09 09:03



какво търси семеен мъж в сайт за запознанства

Не видях никой до сега да изрази мнение: Търси приятелство, споделяне, откровеност, интимност, нов, свеж, вълнуващ и хубав секс(с по-млада и различна жена, нищо, че собствената е подържана), нежност и романтика и приключения, ако щеш.

Под прикритието "Бъзикам се с тях" има вероятност човекът да търси всичките тези неща и е естествено, че няма да си признае пред жена си, още повече, ако не го е осъзнал.



Тема Re: Емоция...нови [re: _parvaty_]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано19.11.09 09:15



Ама, аз съм идиотка, не ми обръщай внимание!

Да, ама имаш хубави очи





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.11.09 11:02



Това не са брачни отношения, нали знаеш?

От всичко написано от тебе оставам с впечатление, че ти си се самонагърбила да изграждаш семейство с идеален имидж за пред хората. И съпругът ти пречи на задачата. Бай Хуй е дал добър отговор на въпроса какво търси човек в сайт за запознанства. С тази разлика, че изброените неща обичайно ги търсят несемейни и необвързани хора. С изключение на приятелствата - нормално е всеки човек да създава нови приятелства, независимо от възрастта и семейното положение.

Имам въпрос към тебе: какво търсиш ти в брачния си партньор?
Не конкретно в този мъж, а по принцип.

Имам чувството, че си така фокусирана да поправяш и спасяваш мъжа си от собствените му гафове, че се губиш като жена. При това, допускаш сериозни грешки:
непрекъснато "го вадиш от лайната" - следователно го предпазваш от лошите последствия от неразумните му действия и така му правиш услугата той да продължава безкрайно - зер, има кой да оправя положението. С това показваш и че приемаш гафовете му. Е, да не е луд да направи усилие да спре, след като не му дават да се издъни и да си изсърба попарката за поука?

приела си доброволно ролята на мъченица:
И като познавам себе си,май ще продължа да се правя на детектив и да го вадя от "лайната" в които се навира /имало е и по трагични ситуации,от това с клуба за запознанства/ ,но за съжаление и аз нагазвам в тях .
Много удобна позиция за контрол над другия, но не и за равностойна връзка.
Той пък, прави-струва, все гледа да се измъкне от контрола ти, защото му идва в повечко.

страх и срам да споделиш проблемите си с близките. Защо? За да не излезе, че ти не си се справила в брака си, след като гафовете не са твои? Излиза, че този брак е само твое задължение, мъжът ти е освободен да отговаря за проблемите ви пред когото и да било. Щото е четиригодишен ли, та мама е отговорна за белите на детето?

Моля, напиши многото неща, които би искала да споделиш, все пак темата си е твоя. Този тип взаимоотношения, който сте изградили досега във вашето семейство, далеч не е изолиран случай. Затова темата и проблемите ти са актуални.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано19.11.09 11:21



Каквото търси .... ще си го намери



четейки те тебе и 70% от останалите .... аз явно не съм жена защото:
-Нито щях да го питам какво прави в тоя сайт
-Нито щях да го карам да си трие профила /напротив нека си му седи, че ще му трябва за в бъдеще/
- Нито ще му пиша съобщения
- Нито среща ще си уреждам с него да събудя уж някаква "съвест" и комплекси за вина пфу

След като комуникацията не върви и до там сме я докарали единствената среща която ще си направим е при адвокат. Няма смисъл да се мъчим взаимно повече.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано19.11.09 11:29



Същото, което търсим всички ние в интернет - разнообразие от скуката. А може и да е забелязал, че го следиш кво прави из нета, и нарочно да ти е оставил 'сламка' да подскачаш тук из форумите.

Аз бих направила лично така. Не я разбирам тая истерия с т.нар. форуми за запознанства. Ако искам да се свалям, вярвай ми, че и в клуба по ядрена физика ша го направя.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано19.11.09 11:59



Бе я да те питам аз.
Ако той прочете какво си писала тук,
как би реагирал?

разклати преди употреба


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Vulpes]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано19.11.09 12:43



Абе, в общи линии, хвани си беля на главата - омъжи се!


Вари го - печи го, всеки път изникват такива работи, рано или късно.
После, не подценявай навика и статуквото. На теория наистина е много лесно да каже човек, какво е логично, обаче когато си вътре в нещата...Колкото повече компромиси си правил за някого, неща си преглъщал, очупвал си в себе си, за да се нагодиш към някого, толкова по - трудно е да кажеш точно този път "Няма да направя поредния! Дотук беше. Баста!"
Лесно е, когато си от другата страна - когато си предимно консуматор в едни отношения, свикнал да получава наготово и действащ на принципа "Като ми пееш Пенке ле, кой ли ми те слуша".
Нямаш какво да губиш, нямаш какво да жертваш, нито с какво да се сбогуваш, защото никога не си бил ТАМ.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано19.11.09 12:53



И аз подкрепям питането ти.

Ако пише партньора/ката - лелеее, мръсник/ца. Ма ако пишем ний ....... И другото, което ми е интересно - бе как така сЕ случайно нахълтват хората я в хронологии, я в чужди акаунти...., я "попадат" на телефона на другарчето, когато той уж бил в банята....

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано19.11.09 12:56



И като го взе ли беше такъв или нещо се сбърка впоследствие?

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Markizata]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано19.11.09 13:24



Като го взех бях много влюбена и заслепена,а и времената бяха други.По жени не се захласваше,но след някалко години брак ,се захласна по хазарта.После с много усилия от моя страна се излекува от тази болест.Започнахме общ бизнес и потръгна и тогава той реши,че щом има пари,е престижно да захожда и по чуждо,щото така правят всички.
А на въпроса,ако прочете какво съм писала?Ще го развесели това ,а и няма да изчете всичко,ще го домързи.
А на въпроса на Надежда

,изобщо не попадам случайно в хронология,а умишлено.



Тема Re: По тематанови [re: Бaй_xyй]  
Автор bubble ()
Публикувано19.11.09 14:23



-Вие изкарахте/ не говоря конкретно на теб с "ВИЕ"/- сайтовете за запознанства най-романтичните и приказни места, които съществуват под слънцето...

Всичко е оправдание...в главния мозък, основното е скуката вътре в самия него/ не е виновна жена му/и побуялщината....



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Javist (минаващ)
Публикувано19.11.09 14:27



Мила, Рия. Не искам да ти съжалявам, защото съжалението не е това, от което имаш нужда. Не искам да ти казвам да се развеждаш, защото не съм сигурен, че това е градивно решение в случая. Това, което мога да ти дам, като съвет е да се опиташ да промениш мисленето си. А това е най-друдното. Ти сигурно си го обичала, може и сега да го обичаш, или просто чувството, че той е твоя собственост може да те залъгва. А мисленето ти трябва да се насочи към теб, а не към него. Според мен той не търси разнообразие. Той просто си е такъв и винаги е бил. Просто ти си била заслепена и не си го разбрала досега. Той е двуличен. Неговите думи имат стойност за теб, а не трябва. Те са без стойност. Неговите действоя трябва да ти подскажат, че той не желае да бъде зависим от теб, и ти по никакъв начин неможеш да го спреш. Определено, обаче можеш да го накараш да страда. И ако има нещо, което може да ви събере отново, това е пътя. В повечето случай след това ти няма да искаш да си с него. Забрави за него. Остави го да се опитва да се доказва. Мисли за себе си. Ти трябва да си в центъра на мислите си, а не той. Разнообрази живота си, без да го включваш в плановете си. Запиши се на курс, на танцли или каквото те влече, но вижей за себе си. Не го обсебвай, защото така го отблъскваш. Оствави го. Много често човек не оценява, това, което има. Той трябва да разбере, че ти не си негова собственост, че той не тее притежава, че не си му сигурната бройка в къщи. Само така, че те оцени, а не като се сравняваш с някакви девойки с неговите проблеми. Не падай толкова ниско. Какво ще направи една такава среща? ще го накара да се почувства гузен, или просто ще го накара да е по-предпазлив и да е по-потаен, да се крие повече. Колкото повече той се крие толкова повече ти ще започнеш да го преследваш. Това ще ти стане фикс идея и съвсем ще забравиш за себе си. Затова, че съществуваш.
Пожелавам ти успех, крепко здраве и мисли за себе си. Ти си в центъра на вселената, а не той.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Javist]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано19.11.09 14:38



Има много смисъл в това мнение...Браво!

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано19.11.09 14:43



Ами като си се поставила в ролята на патерица /даже ти харесва/.
Патерицата някой ден бива оставяна настрана защото само напомня за времена които човек би желал да забрави.
Пък ти го следи/гони/заграждай колкото си искаш .... так все по приятна компания ще станеш за него.



If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано19.11.09 14:47



Как беше...сигнатурата на един клубар..."Избийте баламите и тарикатите сами ще измрат"



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано19.11.09 14:58



Добре, де, рядко съм цинична, но този път обстоятелствата го налагат - той ли е последният 'уй на планетата, без който не можеш да осъмнеш, че се подлагаш на това? Защото това е твое решение - ясно го осъзнаваш.
Сега...голямата любов...повярвай, отдавна се е изпарила - в момента, когато е почнал да те лъже, когато ти си спряла да го уважаваш, когато си спряла да уважаваш и себе си, нагазвайки в "екскрементите" му.
Щом си добре - изглеждаща жена и имаш самочувствие (и гордост, ако някаква е останала), какво ти пречи да се вземеш в ръце и да го зарежеш тоз на сайтовете му за запознанства с непълнолетни?


Или просто разследващата журналистика те влече и любопитството докъде ще стигне той (и ти подир него) надделява над инстинкта за самосъхранение на личността?
Само дано успееш да се спреш Овреме, че то наистина е наклонена плоскост и като се пуснеш по нея - не знаеш де ще стигнеш. Да не дава Господ, да изперкаш в един момент, да извършиш някоя глупост...
За добро ти го казвам - вярвай ми.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Javist]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано19.11.09 16:34



Точно такова мнение се надявах да прочета. Съгласна съм с всичко, което си написал, освен с това: "Определено обаче можеш да го накараш да страда."
Не е нужно да го кара да страда. Това, което трябва да направи е да излекува себе си от болката. А затова трябва възможно най-малко да мисли за него и да рови в раната. По-добре да го загърби и да продължи напред.
Ако обаче още има чувства е различно. Ще трябва да прецени дали го иска такъв какъвто е, а не такъв какъвто си е мислела, че е мъжът й. И според тази преценка да действа.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано19.11.09 21:27



Обичаш ли го още този твой мъж? Пишеш в минало време - "бях влюбена", от което правя извод, че вече няма чувства между вас. Предполагам, че ви държи заедно общият ви бизнес. И вероятно това много ще усложни един евентуален развод.
Мисля, че не трябва повече да ровиш из хронологии и телефони. За какво ти е? Само да си доставяш неприятни емоции. И без това знаеш достатъчно. А ако те интересуват допълнителни подробности, това май е нездраво любопитство.
Намери нещо друго интересно, с което да се занимаваш. Нещо извън мъжа ти.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Бepeзka!]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано19.11.09 22:17



Да,в минало време е "бях влюбена" и няма как да е в сегашно.На всички е ясно,че влюбването не може да трае 20 години.Но мисля,че човек може да обича много дълго време и ако при повечето хора след години остава само уважението,то при мен е обратното.Уваженето го няма отдавна,а защо го обичам незнам.Има нещо ненормално в това.Това за отрицателните емоции ,си права и май ще ми е полезно да стана поне малко егоистка.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Бepeзka!]  
Автор Javist (минаващ)
Публикувано19.11.09 22:20



Точно това изречение не си е малко на мястото, но аз не го написах с идеята това да и бъде самоцел. Исках да кажа, че това ще е един от вариантите и за мен най-вероятният, при който да може да си го върне.

Редактирано от Javist на 19.11.09 22:22.



Тема Ъъъ...нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано20.11.09 00:46



... мерси...





Тема Дет се вика, Милейди,нови [re: милeйди]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано20.11.09 00:48



ПОНЕ до 2012 година, защото смяташ, че ще дойде края на Света, ама така да ти се иска да не е истина...



Редактирано от _parvaty_ на 20.11.09 01:23.



Тема Re: тъй тъй :)нови [re: _parvaty_]  
Автор милeйди (Hirako Shinji)
Публикувано20.11.09 01:24



...ам че нал туй е новата истерия, та викам да демонстрирам кУмпитенция

Чак филм, книги и прочее има да скуизират джобовете на ората...

Та аз ли нема да вметна нещо по случая

...too fly for a white guy !

Редактирано от милeйди на 20.11.09 01:26.



Тема УбъркАх те,нови [re: милeйди]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано20.11.09 01:30



няа са сърдиш, пУпраих ся!

А, за филмите - аз мисля да ходя да го гледам! То, не, че ще направя НЕЩО, ако знам какво следва, но поне няма да тая надежди да се измъкна, ако стане... Ама, нали знаеш, предначертания за края на Света е имало и ще има ВИНАГИ... Четох тълкувания на някакъв тип, който пише, че зависи как сложиш колелото с календара на маите - ако има разминаване ДОРИ от един градус, това веднага го придвижва напред със 200 до 1000 години... Аз вярвам, че Живота със сигурност ще премине на друго ниво след 5 млрд.години, колкото е оставащата соларна активност на звездата, която ни дарява с Живот! Та, спокойно, глей си кефа, ще чакаме Големия Взрив!



Тема Уффф, ама нали казваш, ченови [re: Pия]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.11.09 03:26



бизнес имате, коли ала-бала...къф е тоя толкова заспал мъж, да си остави компа, на който е писал любовни излияния...поне два компа нямате ли бе хора? То ся гледам и по 500 лв има лаптопи...

Е, затва ги презирам такива мъже - не, че ходят по мацки, ми щото са тъпи да ги хващат!

Или си му писнала и го е направил нарочно, щото не му стиска да каже!



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Bълk (Практик)
Публикувано20.11.09 04:12



лъжеш

---------



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано20.11.09 11:19



"Но и нейното поведение ми напомня по-скоро на строг родител, чието дете се изплъзва от контрол, отколкото на равностоен партньор."
Съгласна съм и смятам, че ако продължи с опитите си да разговаря сериозно с него от позицията на по-разумна и да му обяснява колко неприемливо е поведението му, това я задържа в позицията на майка на непослушно момченце.
Затова й предложих да се постави наравно с него, като реагира по същия начин - безотговорно и към него, и към семейството им. Това или ще го стресне и ще го накара да поеме някаква отговорност, или ще разруши нещо, което е в само в нейна тежест.
Да вдигнеш скандал е проява на слабост и има обратен ефект върху другия, независимо дали е зрял човек или дете. Сигурно трябваше да подчертая "с възможно най-спокойния и мил тон".
И да, точно това имах предвид - да промени собственото си поведение, да го изненада, да покаже, че няма да проявява търпимост към забежките му и че владее положението. Има риск от това й поведение човекът да се почувства наврян на кучето в г**а, но аз не бих се притеснила толкова





Тема Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор мнoro oпaceн (дърт какардак)
Публикувано20.11.09 15:50



Сайтовете за запознанства са за всички-неженени, женени и разведени(желателно е да са пълнолетни, защото има и много тинейджъри представящи се родителите си)
А какво той търси там в тези сайтове?
Вместо да питаш аудиторията , според мен бе по-добре бе да попиташ него, като се опиташ да му обясниш ситуацията, така като ти я възприемаш, а не някакво мъгляво-мижаво обяснение.
Откритост за откритост.
Надявам се след разговора да дойдеш отново и да поставиш тогава ДИЛЕМАТА пред клЮба.


Засега и двамата с него се провокирате взаимно

А темата ти просто взриви клЮба. Беше бая позаспал...




Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: мнoro oпaceн]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано20.11.09 19:56



При толкова много мнения,от уважение съм вас не мога да не ви напиша какво става.


Утре отива в града,от който се представям че съм аз.Няма как да тръгна с него и да зарежа работата,но пък за сметка на това ми е писал в сайта и настоява да му дам телефонния си номер.Чудех се дали да му напиша своя и да се усети,но ще оставя нещата така.Още на две жени е писал от същият град,просто пробва човекът,пък която му се върже.Мисля,че е безсмисленно да правя каквото и да е било,но се плаша,че щом ми минават такива мисли,значи съм се предала.А аз не се предавам никога



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано20.11.09 20:40



Рия, какво значи, че си "се предала"? Искаш да се бориш за него? Нали казваш, че вече нямаш чувства? Защо го искаш обратно? Така и не ми стана ясно какво всъщност искаш. От какво се страхуваш?



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Javist]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано20.11.09 23:23



Да бе, всички сме центрове на едни много големи вселени....
И така стремително се разбягваме ...
че чак вече и болка неможем да си причиним ...

разклати преди употреба


Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Бepeзka!]  
Автор indra (macondo)
Публикувано20.11.09 23:59



от това, от което се страхува всеки, макар че не всички го признават - от непознатото.
зоната на комфорт е уютна заради познаването й. често пъти хората предпочитат познатото зло пред неизвестността.
а в конкретния случай неизвестните са много - съвместен живот, общ бизнес, вероятно деца... рестартирането на всичко това е голяма въпросителна.

хубавото е, че има праг на поносимост, който ако се прехвърли същите хора, предпочитащи познатото зло са готови да скочат в тъмното със затворени очи.
въпросът е колко високо е прагът на поносимост на рия...



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: indra]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано21.11.09 00:04



Добре казано.


"Be on the safe side".

разклати преди употреба

Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор indra (macondo)
Публикувано21.11.09 00:12




анджак. често се случва и не само с връзките - някой работи гадна работа защото ако напусне и не си намери друга, оплаквата се от скуката на вечерите пред телевизора, но да излезе сред хора е толкова... стресиращо, не одобрява страната, но не емигрира защото знае как да оцелее в абсурда...



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: indra]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано21.11.09 00:22



Напълно си прав.
Но това не винаги е лошо.
Японците имат хубвава поговорка.
В превод на английски би звучала така:
"Our patience will achieve more
than our force".

разклати преди употреба


Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор indra (macondo)
Публикувано21.11.09 00:30



и това е вярно.
друго вярно е, че съм момиЦенЦе, т.е. че съм правА





Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: indra]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано21.11.09 00:44



Извинявам се. Надявам се да не те е обидило много.


Доста си пряма за жена и не добавяш разни ... финтифлюжки.
Това също се надявам да прозвучи по-скоро като комплимент

разклати преди употреба

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 21.11.09 00:48.



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Javist (минаващ)
Публикувано21.11.09 01:16



Рия, начинът, по който разсъждаваш означава, че си се предала. Никога. Повярвай ми! Никога неможеш да го спреш да прави това. И по никакъв начин. В това мога да се обзаложа. Отново ти казвам. Обърни внимание на себе си. Единственото, което можеш да направиш е да нагнетиш обстановката до неузнаваемост. Той ще си ебе когато иска и когато може, колкото и грубо да звучи. И това да се опиташ да го ограничи, ознавача да го отдалечиш още повече от себе си. Това, което ще успееш да направиш е да станеш "досадната в къщи". Освен, че ще си съсипеш нервите!!! Приемо го и обърни внимание на себе си.



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Javist]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано21.11.09 01:27



Прав е човекът. Но това ще те направи егоцентрик и егоист.
На практика те обрича на самота за остатъка от живота ти.
Мисли добре.

разклати преди употреба


Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.11.09 07:08



А на български как би прозвучала?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Бepeзka!]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано21.11.09 08:12



Не съм казала,че нямам чувства .Казах,че не съм влюбена,но го обичам


Отделно чувсвото за собсвенност не отричам че го няма



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Javist (минаващ)
Публикувано21.11.09 10:12



Напротив. Егоист и Егоцентрик е сега, защото има чувство за собственост към мъжът си. Дори мога да твърдя, че в момента Рия е по-голям егоист от него, защото тя го обсебва и по този начин се опитва да задоволи егото си. Хората казват "Помогни си сам, за да ти помогне и господ". В тази поговорка не виждам и нотка егоизъм.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано21.11.09 11:01



ох, ха-ха-ха, това направо ме разби...





Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Javist]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано21.11.09 13:10



Защо не прочетеш хубаво какво си написал в предишните си постове.
Поговорката, която цитираш няма нищо общо с приказките ти.
Тя е аналог на "Вълкът му е дебел вратът защото сам си върши работата".

разклати преди употреба


Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Javist]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано21.11.09 13:24



Май се налага да използвам малко повечко думи.
Какво я съветваш на практика? - "Стани като мъжа си
и вече няма да ти пука., не му обръщай внимание,
погрижи се за себе си, стани центъра на вселената ..."
Едно доста изкусително и страшно ВРЕДНО явление.
Вредно, защото е наполовина вярно. А звучи и примамливо.
Всъщност всяко животно се държи точно така.
Предполагам ще се досетиш къде свършва подобна идеология -
правото на силния.

разклати преди употреба

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 21.11.09 13:29.



Тема Какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Пaвeл Cyдoплaтoв (познат)
Публикувано21.11.09 14:07



Аз пък видях много мой познати семейни дами в сайтове за запознанства. Някои от тах лъжеха за години. Други за семейно положение. Трети за мерки(ръст, килограми...)
Изобщо започнахте да мешате ВИРТУАЛА и РЕАЛА.





Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.11.09 14:10



Струва ми се, че по-скоро съветът към Рия е, да стане по-самостоятелна, а не като мъжа си. Защото тя в момента е контролиращ тип. Въпросът е дали ще може да понесе всички последствия от това, че ще се откаже от контрол. Примерно, спира да го следи дали шава и той се юрва да изневерява на воля. Ако на нея това не и понася, ще се наложи да се разведе. Но ако предварително приеме, че от вдигането на контрола и върху него може и да има такива последствия и го остави малко свободен да прави, каквото си ще, твърде е възможно скоро тази слободия да му омръзне и да оцени това, което му дава семейството. Тя пък през това време може да насочи енергията си към други важни и полезни за самата нея неща - неща, от които се е лишавала, за да има време да държи изкъсо мъжа си. Така всеки от двамата ще има възможност да претърпи развитие. Рискът да се развият в такива посоки, които да ги отдалечат невъзвратимо един от друг, е голям. Но пък ще пораснат малко, което е по за предпочитане от сегашната игра на стражари и апаши, в която изобщо не може и да става дума за някаква емоционална близост.



Тема ако е в елмазанови [re: Пaвeл Cyдoплaтoв]  
Автор Lady_Xaxa (непознат )
Публикувано21.11.09 16:34



дай ми регистрацията му, ще ти докладвам докъде ще стигне :)



Тема на деннови [re: Lady_Xaxa]  
Автор Lady_Xaxa (непознат )
Публикувано21.11.09 16:35



получавам по около 40 съобщения от подобни мъже за запознанство , неангажиращ секс и тн. , в смилъл ще се върже



Тема Re: на деннови [re: Lady_Xaxa]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано21.11.09 18:16



Добре, а какъв е смисъла от упражнението?



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Скучаенови [re: Pия]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано21.11.09 18:29



и има прекалено много свободно време

Опитай се да му ангажираш вниманието и всичко ще си дойде на място





Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: indra]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано21.11.09 19:11



Ами, жената казва, че още го обича. Ще останат заедно докато мъжът й с поведението си не убие всичките останали й чувства.



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Бepeзka!]  
Автор indra (macondo)
Публикувано21.11.09 20:41



има още време, значи...



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор indra (macondo)
Публикувано21.11.09 20:46



в такъв случай благодаря за двата комплимента.
очакваме с нетърпение трети.





Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Бepeзka!]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.11.09 20:47



Тя, докато го държи за пеша на шлифера, сакън да не падне в някой дол, пък той са дърпа да ходи по парапета на емнайстия етаж от тийнейджърски келешлък, няма му се смени поведението. Сама си трепе чувствата жената, ако ме разбираш.





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано21.11.09 20:53



Не прочетох всички мнения, но в две три видях че се споменава думата развод...Аз не бих се развела заради сайт за запознанства ако ще и запознанството да е консумирано. И то след 20 г. брак, общ бизнес и куп неща които вероятно ви свързват. Бих те посъветвала да спреш да го следиш, не се дръж като майка която следи детето да не кривне по лош път. Нали сте равностойни партньори, бъди такъв. Най - общо казано, съветвам те да не му обръщаш внимание, като се докаже насам натам и ще кротне, ти обърни внимание на себе си. Ако отношенията ви в семейството са нормални, не те пренебрегва , интересува се от теб, не виждам място за притеснение. Всяко чудо за три дни.
А какво търси в сайтове за запознанства ли...вероятно търси секс, социални контакти, разнообразие или кой знае какво друго. То човек като иска навсякъде може да го потърси това, така че не си блъскай главата и не си хаби нервите да го дебнеш. Успех!



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано21.11.09 20:54



Да, разбирам те.
А мислиш ли, че тя донякъде провокира това негово поведение с прекаленото си опекунство, ако мога така да се изразя?



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Бepeзka!]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.11.09 21:34



Мисля, че тя просто не си дава сметка как провокира това негово поведение.
Предполагам, от самото начало на познанството и брака им, той е бил по-атрактивният и веселякът, а тя - по организираната и отговорната. Това ги е привлякло един към друг, добре са си паснали... с тази разлика, че той си е останал щурото момченце - залитането по хазарта го доказва, а тя - човекът, който се се самопризвал да го завръща в правия път и да крепи семейството. Компенсирала е и неговите отговорности, следейки едновременно с това за привидния му авторитет на добър съпруг и баща пред другите. Затова, сега човекът го избива отново на дяволии. Никой не го е оставял да падне яко, да се олее, изложи, да му тръшнат вратите под носа, да спи на улицата, да се събуди с махмурлук от извършените глупости без подкрепа, "стотинка" в джоба, сам, оставен на себе си и собствената си глупост. Ей тъй, да го заболи малко като осъзнае какво губи в лицето на жена си и семейството си. Пък , ако и неговите чувства са силни, да си стисне гъзеца и да си поеме мъжките задължения.
Рия се страхува да рискува, а всъщност губи себе си, защото се е посветила да пази някой друг от него самия. Това спира собственото и развитие, тя става равномерно-предвидимо безинтересен надзирател. Не я разбирам какво печели от това. За мен тази позиция е губеща. Остави, че губи мъжа си, ами и себе си губи.



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор Javist (минаващ)
Публикувано21.11.09 21:39



Благодаря, ти! Перфектно си ме разбрала. Просто някои хора като теб могат да разсъждават в дълбочина!



Тема Re: на деннови [re: Markizata]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано21.11.09 23:10



Че ако е симпатяга, ще кандиса
и после ще и каже как е мъжа и в леглото.
Все си е някаква информация.



разклати преди употреба

Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Javist]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано21.11.09 23:20



Алиса сякаш ме познава отдавна


Много добре си ме охарактеризирала,няма нещо което да не е така,както си го описала. А Virgo също точно го е казала,от много свободно време и има една турска дума "от рахатлък" .
Лошото е,че покрай него разкривам и приятелите му и те гледат на мен като на нещо опасно. Вчера докато ме увещаваше да му дам телефонният си номер видях, че в профила му,в графа приятели има един ник.И снимка беше сложил човека,но не негова а на един пейзаж.Познах снимката,защого съм я виждала и преди. .Най добрите ни приятели /семейство/ живеят в чужбина,всяка вечер мъжете си пишат в скайпа.Та мъжът също се е регистрирал,дори си е писал истинското име и не лъже за възрастта.Гадно ми е от всичко това.Лятото като си бяха тук ,тя /съпругата му/ сподели, че той не се отделя от компютъра и тя има известни съмнения,но не може да разкрие нищо.Сега разбирам защо те двамата преди ги говореха в скайп,а сега само пишат.Смешни са ми и двамата.



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано21.11.09 23:45



Лисо, най малко теб очаквах да се появиш
на опашката за дюнери.


Ти така го казваш и подобен вариант има
(въпреки, че да си призная съм скептично настроен.
Просто мъжа и вече я мисли за патка и няма връщане).
Ама защо не остави идеалиста да защитава тезата си.

разклати преди употреба

Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.11.09 00:16




Лисо, най малко теб очаквах да се появиш
на опашката за дюнери.


Преведи ми това, че не ти вдявам на сложните картинки.

(въпреки, че да си призная съм скептично настроен.
Просто мъжа и вече я мисли за патка и няма връщане).


ТЦ! Нищо подобно! Последното, което си мисли мъжът и за нея е, че е патка. Твърде много го е свикнала да разчита на нея, затова я прави на луда калинка и се подхилва арогантно като го хване в крАчка. Сега прочетох, че се е повел по акъла на приятелчето си от хамерика и двамката си джиткат по сайтовете за запознанства. Ако мине номерът, ве.



Рия, някъде в темата прочетох, че не смееш да споделиш проблемите си с други близки, освен с една-две приятелки. Което доста ме позачуди, защото всъщност правиш голяма услуга на мъжовите си маймунджулуци като си траеш.
Мисля, че е време да поставиш въпроса пред по-широк кръг от ваши близки, особено тези, които имат авторитет пред него. Да се изкажат и те по въпроса. И лееекинко ти е време да решиш за себе си какво би направила, в случай, че той не се спре. След което да му съобщиш вариантите и да го оставиш той да направи избора си, без да го следиш и да му натякваш повече.

Не ми допадат тези мнения в темата, които неглижират проблема - "какво толкова, дращи си човекът от скука, айде сега, заради едни сайтове няма си разваляш семейството..." Това е несериозно отношение към тебе. Щом за тебе определени действия на мъжа ти са причина за сериозен дискомфорт, значи проблем в отношенията ви има, и то немалък. След като поизяснихме причините тук и ако и ти си наясно къде бъркаш и си готова да се коригираш, следващата стъпка е да дадеш възможност и на другарчето да си поправи мерника... поставяйки го натясно.
Ако не се получи, рано или късно ще драсне по къра, нищо не губиш, но поне ще си опитала да си върнеш позициите.



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано22.11.09 00:47



Ще си замълча аз по всички точки.
време е да понарупам малко пари.

разклати преди употреба


Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано22.11.09 01:15



Доста ПOЛУидиoтски.
"Нашето търпение ще постигне
повече от нашата сила"



разклати преди употреба

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 22.11.09 01:16.



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Бepeзka!]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано22.11.09 01:20



Ами жената не държи на себе си.
Нито на това което е изпива(ла) към него.
Ти докога държиш разваленото мляко в хладилника?
Надяваш ли се да стане "Снежанка"?

разклати преди употреба


Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано22.11.09 01:29



Я допусни за момент, че се чувства прекрасно
точно защото е докарала ситуацията
точно там където иска, и точно на време.
Малко съболезнования ще са само екстри.

разклати преди употреба


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: _belladonna_]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано22.11.09 01:48



Хубав ник. Многозначен. Хем отрова, хем хубава жена, че и бяла евентуално ...



разклати преди употреба

Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.11.09 09:03



Мдам, качила е магарето си на минарето.


Сега няма как да го свали оттам - нито да го върне обратно по стълбите, щото тясно да го обърне, пък то не ще да слиза заднишком, нито да го остави там. Стандартният разпространен начин за сваляне на магаре от минаре е да го хвърлиш отгоре. Неудобството е, че се разпльоква на калдъръма долу и някой трябва да чисти.

...има и нестандартни начини, разбира се, но обичайно включват убеждаване с точните думи на ушенце и най-вече използване на остена откъм правилния край на магарето.

п.п. примерът е плагиатстван от Тери Пратчет.



Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано22.11.09 10:45



Аха-а-а. Да, ама зависи с колко време разполага човек. Търпението е времеемко, а животът е кратък.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано22.11.09 10:46



Абсолютно вярно.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Пaвeл Cyдoплaтoв]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано22.11.09 11:57



Ех, развали работите тоя нет... Едно време и флирта си беше реален и е.ането.





Тема Re: на деннови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано22.11.09 12:26



Не, какъв е смисъла от това, да седиш в някакъв сайт, да си лепнеш снимката като етикет на стока и да получаваш 40, 14 или 4 съобщения на ден от разни недоклатьовци...Не е ли досадно?



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано22.11.09 19:41







Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано23.11.09 01:19



Хайде на бързите закуски народе ...



разклати преди употреба

Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано23.11.09 01:24



Хубаво е. Не очаквах, че четеш Пратчет.


Приятно съм изненадан де.

разклати преди употреба

Тема Re: на деннови [re: Markizata]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано23.11.09 01:28



Ти ще кажеш. Аз и без да съм се регистрирал
получавам достатъчно спам.
Мога да екстраполирам какво ще е
ако си направя някоя регистрацийка.



разклати преди употреба

Тема Re: Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано23.11.09 08:33



Това, че не ти приличам на човек, който си събира и чете всички книги на Пратчет, означава само, че хич не ти разбира главата от хора, еле пък от жени.





Тема Re: По тематанови [re: bubble]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано23.11.09 22:23



... koj znae....за някои тези места може да са наистина романтични и приказни.... но се съмнявам един мъж да търси именно това там...



За разлика от някои, когато се играе на рицари не играя ролята на принцесата

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано23.11.09 23:33



"Скъпи,какво искаш за Коледа?
Оръдие.
Какво?Глупости приказваш,кажи какво искаш за подарък.
Оръдие.
Абе...кой командва тук,аз или ти?!?!
Ти,но...ако имах оръдие...."


Та така.Той ще си намери, каквото е тръгнал да търси/ако търси/.Дали по сайтовете или някъде навън...Въпроса ми е ти защо смяташ,че със забрани можеш да задържиш когото и да е?

Между другото намирам идеята за проверка по начина,който си направила, за доста неприятна.


Мина тук една злодейка...


Тема Re: По тематанови [re: Apxaнreл]  
Автор bubble ()
Публикувано24.11.09 10:05



мда- ясна работата...а един мъж, който го играе рицар, но не в пола- той романтика ли търси и приказност, или останалите скучни неща от сорта на ...смесване на сокове и тем подобни щуротии с цел установяване евентуално по-наситения цвят на тревата на съседа/ съседката





Тема Какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: *Paл*]  
Автор Пaвeл Cyдoплaтoв (разведчик)
Публикувано24.11.09 11:01



Не, "дообогати" ги.
Сега можеш в on-line режим да видиш жена си (или мъжа си) как го правят с някой друг!!!

И дори да прецениш качествата и (му) на владеене на изкуството на любовта.



Изобщо сега всичко е много по-реално, макар и ВИРТУАЛНО



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: _belladonna_]  
Автор Бaй_xyй (висящ)
Публикувано24.11.09 16:31



А нея какво ще посъветваш? Да кръшка ли и тя?





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Бaй_xyй]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано25.11.09 12:36



За сега пред нея не стои такъв въпрос.



Тема Re: Имай милост към себе си!нови [re: Pия]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано25.11.09 21:49



Имаш пари, хубава жена си. Аз на твое място всяка събота и неделя ще си правя СПА-уикендчета, ще пътувам, ще си ходя на екскурзийки и въобще няма да се занимавам с него. Защо зорлем се тровиш, Боже мой?!... После, не мога да си представя 20 години да ставам и лягам с един и същи човек, и след толкова време да нямам нужда да си взимам въздух и да ходя някъде сама, или с приятели, приятелки, и т.н. НамерИ си свои хобита - ако си в София, възможности колкото щеш - салси-малси, фитнес, йога, народни танци, плуване, конна езда, чужди езици, ако щеш, не знам какво и не знам що, където няма никакви възрастови ограничения... Не се занимавай с него и малко от малко се щади, подарявай си хубави емоции ти самата, щом той не го умее - уви!

Нейсе... Хората сме различни!



Тема Re: Имай милост към себе си!нови [re: Hungry eyes]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано26.11.09 15:25



После, не мога да си представя 20 години да ставам и лягам с един и същи човек,

Малей, не мога да си представя, че най-близкият ми човек би казал нещо подобно по мой адрес. Или че аз бих казала нещо подобно по негов.
Сигурно никой мъж няма да поиска да се ожени за жена, която твърди такова нещо.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано26.11.09 16:22



Ревноста означава само едно, че не си сигурна в себе си

а между любов и чувство за собственост трябва да се прави разлика. Ти си капитан само на собствения си полов орган, защо се занимаваш с това какво прави органа на съпруга ти ? Глей си живота и не се занимавай с излишни неща. Така мисля аз.

Leben und leben lassen !

Тема Re:нови [re: Бepeзka!]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано26.11.09 17:57



Хе-хе, ако си мислиш, че съм тръгнала да придирям на някого да се жени за мен... Да се женят за други жени, поне в БГ красиви и добри момиченца колкото искаш.





Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано26.11.09 18:59



Бе за женене да не говорим. Ама кой пък би си легнал с теб?
Е, сигурно се намират хора "за една нощ".
Иначе проститутки бол.
Хем знаеш каква е цената, хем не мислиш за следващите 20 години.
При теб какви са екстрите?


Може пък и при теб да е "твърда" цената де.
не влагам нищо обидно в това.
Проститутките (и мъжки и женски) са едни от най-достойните хора
в момента (IMHO).

разклати преди употреба

Тема Re:нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано26.11.09 22:38



Важно е аз с кого бих си легнала. И да, толкова сте ме отчаяли с простотиите си, вие, мъжете, че официално съм се отказала от вас, и пред това да ви търпя малоумията, наистина предпочитам да си почина и да се забавлявам така, както аз си знам и така, както от мен зависи, без да слушам мрънканици и оплаквания - досущ като на малки деца!

Да си жив и здрав и приятна вечер!

Редактирано от Hungry eyes на 26.11.09 22:49.



Тема Re:нови [re: Hungry eyes]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано26.11.09 22:54



Има и достойни мъже, уверявам те. Не се отчайвай, а продължавай да търсиш. Няма начин да не попаднеш на свестен човек.



Тема вероятно...нови [re: Pия]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано27.11.09 10:41



същото, което търси жена му в клубовете в дир.бг...





Тема Re: УбъркАх те,нови [re: _parvaty_]  
Автор милeйди (Hirako Shinji)
Публикувано27.11.09 11:56



споко...видЕх...

и на маркиза немаше да се разсърда да ма беше прекръстила ,акУ и да съм контесса



Важното е титли да има...

...pretty fly for a white guy !

Редактирано от милeйди на 27.11.09 11:58.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано27.11.09 14:40



Абе аз ли нещо не разбрах или какво, но като чета сякаш преобладават мненията, че едва ли не това е нормално - ми не е! Поне за мен! И хич не бих била щастлива ако любимият мъж се задява с други жени!



Тема значи все пак не се бъзиканови [re: Pия]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано27.11.09 17:42



не може да му изпратиш снимка, защото ставаш точно като него, ходи се обяснявай, че е било за негово назидание.
изтриването на профила вече сте го коментирали. защо ти е скандал?
да се срещнеш с него първоначално ми се стори хитро. може да се използва като един вариант, но трябва предварително много добре да знаеш какво точно искаш да говорите, като се срещнете. не мисля, че в тази позиция ти си с ярко надмощие, както четох по мненията. мисля, че в тази позиция ти си пренебрегната и като мнение по въпроса за неговото занимание в интернет, и като съпруга.
лично аз бих му предложила да се бъзикаме двамата заедно в нета. случвало ми се е с приятел, затова го казвам. той пишеше, двамата го измисляхме и се забавлявахме. после на него му писна от нета като комуникация изобщо.
обаче ако има повече от тази причина този мъж да не ми харесва, бих му казала да се разделим. пак не със скандал, а така стоят нещата. нека той да ти каже ти какво да направиш. ако се наложи, изпринти разговора ви, ако казва, че няма какво да не ти харесва, това е невинно чатене. нека ти напише във виртуалния ви разговор какво мисли да правите, ако се срещнете в другия град и го изпринти. после си поговорете дали да ти харесва това, дали да не ти харесва това и изобщо какво да го правиш. нека той да ти каже.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: :-)нови [re: Бepeзka!]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано27.11.09 18:44



Малей, не мога да си представя, че най-близкият ми човек би казал нещо подобно по мой адрес. Или че аз бих казала нещо подобно по негов.
Сигурно никой мъж няма да поиска да се ожени за жена, която твърди такова нещо.


Има и достойни мъже, уверявам те. Не се отчайвай, а продължавай да търсиш. Няма начин да не попаднеш на свестен човек.



Ама това един и същи човек ли го е писал?!?! И за един и същ получател?!



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано27.11.09 18:50



То пък много любим мъж - като чета как й се присмива и по какъв начин говори с нея... Неспасяем случай. Защо тя трябва да се трови и да си съсипва здравето и нервите заради това, че на някакъв мъж са му се разжужали бръмбари в главата, пък макар и да бъде собственият й?!?!

И все пак, като чета, тя няма да отпусне хватката си, никога няма да го направи, хеле пък да иска да се разведе с него. Ще продължава да се мъчи, това е. Той ще си прави каквото си знае и ще й се подсмива. Така ги виждам нещата.



Тема Re: :-)нови [re: Hungry eyes]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано27.11.09 19:09



Къде е противоречието?



Тема Re: :-)нови [re: Бepeзka!]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано27.11.09 19:11



Смяташ ли, че един достоен мъж би се оженил за жена, която твърди подобно нещо?





Тема Конструктивно предложение:нови [re: Pия]  
Автор TpeвoпacниK (МогъЩ)
Публикувано27.11.09 20:22



Прасни му един в самодоволната муцуна. Може и всеки ден по няколко пъти, когато почувстваш порив.
Без значение дали успоредно с това ще му мрънкаш, ще си търсиш странични забавления или ще се разведеш.
В това да бъдеш емоционална и адекватно действаща спрямо идиота няма нищо майчинско, отде им хрумна на няколко съветнички горе, че поведението на самка в екстремна ситуация има нещо общо с родителка, не разбрах.
Майките са грижовни, жертвоготовни, търпящи и щадящи и никога не се карат на момчетата за порното.


Виж, една мятаща мълнии дивачка може да е страшилище, ма поне не предизвиква такова съжаление и погнуса както суетната лицемерка, която се представя за модерна и широко скроена, та чак оперирана от чувства и акъл.
Прави каквото ти подсказва момента.
Дано не си претръпнала с годините от други такива абсурдни ситуации. Ако се огледаш - насякъде по света е пълно с хора, които могат да понесат практически всичко, защото са им промили мозъците, че нещата са нормални.
А тарикатите се възползват до краен предел.



Тема още нещонови [re: Kaлинckи]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано27.11.09 20:48



във виртуалния разговор може много да разбереш. попитай го дали е женен. виж дали ще излъже. ако признае, че е женен, попитай какво мисли за жена си. не директно, а от дума на дума. това ще ти даде отговора на това, което питаш. така мисля аз.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема тинови [re: Boждa]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано27.11.09 21:00



какво търсиш в клубовете на дир бе ге


ех, тази снимка...

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор groznata_beti (karmen)
Публикувано27.11.09 21:49



Не успях да прочета всички съвети и не знам дали няма да повторя някой, но моето предложение е; Регистрирай се ти, постави някоя страхотна твоя снимка, ако може по-еротична , и след като започнат да ти се лепят разни мъже, остави компютъра (все едно без да искаш) така , че той да види твойта регистрация.

Чукането сближава хората.

Наздраве!

Тема Re: :-)нови [re: Hungry eyes]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано27.11.09 23:47



Ти сама каза, че си се отчаяла. Твърдиш това, защото си разочарована. От думите ти излиза, че това поведение е един вид защитна реакция срещу "малоумниците", с които си си имала работа. Всъщност, ако срещнеш нормален мъж, няма да твърдиш подобни неща и ще искаш да познаеш семейното щастие. Поне аз така те разбрирам.



Тема Ето кодовете за запознанствонови [re: Pия]  
Автор мнoro тъп (много грозен)
Публикувано28.11.09 01:11



Как да се разчитат намеците на жените в обявите им за запознанство

Искате да знаете какво се крие зад обявите за запознанства? Ето ви няколко подсказвания:

ПРИТЕЖАВА ЖИЛИЩЕ: Развеждала се е поне три пъти и е задържала къщите.
ПРЕКРАСЕН ХАРАКТЕР: Бивша боксьорка.
ЗНАЕ КАК ДА СЕ ОПРАВЯ С ПАРИТЕ: Затова с голямо удоволствие ще изхарчи вашите.
СИЛНО СВЪРЗАНА Е СЪС СЕМЕЙСТВОТО: Има връзки с мафията
ОБИЧА ДЕЦАТА: Бременна е и си търси мъж.
ПРЕКРАСНА ЛИЧНОСТ: Дебела е.
ИМА ЧУДЕСНО ЧУВСТВО ЗА ХУМОР: Дебела е и ще се смее на каквото и да кажете.
ОТВОРЕНА ЛИЧНОСТ: Обича да отстрелва по някой друг бизон, да лови риба и да смърка енфие, както всички мъже.
ГОТОВА Е ДА СЕ ОБВЪРЖЕ: Наа 35 е, изпаднала в паника и умира да се омъжи.
ОБИЧА ДА СИ ИЗКАРВА ДОБРЕ ПРЕЗ СВОБОДНОТО ВРЕМЕ: Напива се при първа възможност.
ЗРЯЛА ЖЕНА:Минимум на 35 е, но изглежда сякаш е на 45
ИМА ИЗЛЪЧВАНЕТО НА УЧЕНИЧКА: На 35 е, но се облича като тиинейджърка.
ВСЕКИДНЕВНО ОБЛЕКЛО: Облича се мърляво.
САМА Е ОБЗАВЕЛА ЖИЛИЩЕТО СИ: Жилището й е пълна кочина.
СТРАХОТНА ТАНЦЬОРКА: Работи като стриптизьорка.
НЕ Е ПРЕКАЛЕНО ЕМОЦИОНАЛНА: Реве само по 20 пъти на ден.
НЕ СМЕНЯ ЧЕСТО МЪЖЕТЕ: Яде мъжете както паяка „Черната вдовица”
РЯДКО ИЗЛИЗА НА СРЕЩИ: Лесбийка е и търси мъж само за придружител.
РАЗБИРА МЪЖЕТЕ: Развеждала се е поне 4 пъти.
ОБИЧА ДА СПОРТУВА: Знае повече вицове и пие повече от теб.
ИЗГЛЕЖДА И СЕ ОБЛИЧА КАТО МОДЕЛ: Ниска и дебела е.
БИЛА Е В ШОУ БИЗНЕСА: Снимала се е в порно.
ПОЗНАВА МНОГО ХОРА: Но никой за когото да се омъжи.





Тема Re: Конструктивно предложение:нови [re: TpeвoпacниK]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.11.09 01:30



Майките са грижовни, жертвоготовни, търпящи и щадящи и никога не се карат на момчетата за порното.

Глупости! Това на коляно ли си го съчини?





Тема Re: още нещонови [re: Kaлинckи]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано28.11.09 01:40



Незнам на чие мнение най напред да дам отговор,но Калински ме подсети да ви предам малко то нашият диалог с мъжа ми


той: дай ми скайп
аз:не мога по скайпа да пиша,защото мъжът ми ме дебне
тай:толкова ли си хубава,че те ревнува,какво работи
аз: учител е.А ти с какво ке занимаваш
тук следва пояснение какво прави човекът.После го питам свободен ли е,а той ми обясни,че имал хубава жена,но са си дали пълна свобода
аз:виждал ли си се някоя жена от сайта
той: не,а ти?
аз: да,само с един от Варна,но не потръгна
той:защо
аз:ами много стиснат,пинтия.Накрая аз платих сметката
той:верно ли бе,немога да повярвам.Сметките винаги ги плащам аз,а и подаръци купувам"
Пълно простотия,нали?Но съм сигурна,че има кухи лейки,които му се възхищават.Онзи ден чух по телевизията някаква психоложка,че ако една жена иска да задържи един мъж при себе си,то тя трябва постоянно да му се възхищава.Ха,как ли пък не!!!!
Не съм му казала още,че си кореспондираме с него.Не съм предприела нищо,с изключение на многото подаръци,които си купих и му ги показвам,а той се чуди защо всеки ден харча толкова.Е щом е голям плащач на сметки и подаръци



Тема Re: още нещонови [re: Pия]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано28.11.09 10:05



Наистина става интересно. Като филмов сценарий. Само дето на теб ти се случва наистина. Дано имаш нерви да издържиш игричките, които си започнала. Трябва да е доста болезнено.



Тема Re: още нещонови [re: Pия]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.11.09 12:46



Чудничко! Мъжът ти зарибява "кухи лейки" като им намеква, че е ларж и прави подаръци, а ти сама си купуваш подаръчета и му ги демонстрираш.
Тъжна картинка, не мога да разбера какво и кому доказваш с това.

След като те е издразнило твърдението му, че сте си дали пълна взаимна свобода, поне го приеми за даденост и се възползвай като наистина свободен от демонстрации, намеци, следене и обяснения човек. Какъв е този реваншизъм: той се чуди защо всеки ден харча толкова.Е щом е голям плащач на сметки и подаръци? Ако ти доставя удоволствие да си купуваш разни неща или да си прекарваш приятно времето вън от къщи, без да даваш обяснения, но и без да се натрапваш това да бъде забелязвано и да предизвиква въпроси и почуда, прави го. Но ако го правиш, само за да натриеш нечий нос, то ти не си свободен човек, за разлика от мъжа си, който пък се чувства свободен. От тебе зависи да изравниш позициите, защото той няма да ти е увеси на врата. Единствената ти възможност е ти да слезеш от неговия.



Тема Kакво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор мнoroзнaйниkoвa (непозната)
Публикувано28.11.09 23:23



Ето ти едно решение от мен.



П.С. И не се заяждай, а погледни с насмешка. Впрочем това е едно добро пожелание



Тема Ето кодовете за запознанствонови [re: мнoro тъп]  
Автор мнoroзнaйниkoвa (непозната)
Публикувано28.11.09 23:27



Като те чета и си мисля, че и от флуудърите има полза.
Особено ако създават настроение.
Понякога е нужно - за да се разтовари обстановката.





Тема Re: Ето кодовете за запознанствонови [re: мнoroзнaйниkoвa]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано29.11.09 10:49



Многознайкова,няма за какво да се заяждам,но в началото на темата някъде бях писала,че той и с двойки си пишеше и ги лъжеше.


Снощи например неговият приятел,който е мъж на най добрата ми приятелка и също е регистриран във въпросния сайт,ми пише "с жена ми живеем в чужбина като съквартиранти,не правя секс с нея.Като се върнем лятото в БГ се срещам с доста жени тук от нета".Стана ми много неприятно.
Каква наивност от негова страна,как може да споделя с всяка такива неща.
Съпругата му последно като се видяхме,сподели колко проблеми има с него и това,че той е постоянно на компютъра



Тема хахаха какво търселнови [re: Pия]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано29.11.09 13:22



ебане търси, да не мислиш че си търси приятелка за споделяне






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема елементарно..човек без интересинови [re: Pия]  
Автор Charleston (хулиганка)
Публикувано29.11.09 23:26



това би отивало на някой не особено умен тийнейджър, но не и на мъж на 40!
Но някои мъже явно изпляскват много яко с възрастта!
Не смятам, че има смисъл от подбни глупости - да му пишеш от друг профил, та чак и да си уреждаш среща!
Имаш ли време за това?! А и каква ти е целта?!
Влязъл ли е там, за какво ти е?! Някакъв безделник, който "забива виртуални мацки"
..Честно казано не знам защо има такива хора, които правят на зрели години - супер елементарни неща, но ..явно природата е решила, че и такива трябва да има.

Хубаво е такива индивиди да си проличават от самото начало и да ги избягва човек, щом не му се нравят





Тема Re: елементарно..човек без интересинови [re: Charleston]  
Автор expl (непознат )
Публикувано30.11.09 07:12



Повечето мъже са свине. Било на 10 или на 50 години. Братовчед ми на 10 ловеше и убиваше бездомни котета и дори се кичеше с опашки и прочее простотии. Моят на 29 почти си говори сигурно с 10 а може и повече. По цял ден е заврян пред компютъра и редовно чисти всичко като стане. На два пъти го засичах с онлайн проститутки. Първия път просто бях леко онемяла. Просто не знаех какво да кажа, стоях си до вратата и гледах как 16-17 годишно момиче си съблича поличката. В началото боли, после идва апатията. Но боли много повече, когато споделя с кой ли не в интернет, а не с човека, с който живее. Мен това най-много ме боли. Преди време бяхме заедно пред неговия компютър и си говорихме нещо, докато изведнъж изникна някакво съобщение. Нямам представа дори какъв чат беше това, но прочетох само едно "Извинявай за снощи...." и той го затвори и целия пребледня от някаква Сандра. Казах му "коя е тази", "приятелка позната", аз "за какво ти се извинява, за какво си говорихте"... не казва. След това се кълне, че аз съм единствената и молби да не го оставям. Единствената, която му търпи глупостите може би, но единствената... едва ли. След много мислене, което наистина се оказва трудно в подобни ситуации аз съм си направила един извод - такива мъже, които не оценяват какво имат до себе си, или пък не са доволни от това, което имат до себе си, или пък не им стига - майната им. Остави ги, и като го загубят, може би ще го оценят.



Тема Re: елементарно..човек без интересинови [re: expl]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.11.09 09:16



А ти остави ли го твоя? И ако не, за чий хикс ти е?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: елементарно..човек без интересинови [re: expl]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано30.11.09 10:23



Какви са тези обобщения? Нали се сещаш, че не може да са верни. Мъжете се различни. А това, че ти търпиш "свиня"... ми търпи си я.

И още нещо - не е нормално дете да убива бездомни котета. Това е сериозен повод за тревога. Има изследвания, според които в детството си убийци-маниаци са измъчвали и убивали животни. Та на родителите на твоя братовчед е трябвало да им светне червената лампа. Или та са го смятали за дребна детска пакост?



Тема Re: елементарно..човек без интересинови [re: Бepeзka!]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано30.11.09 23:25



Бе хайде, за мъжете има лек. Слагате им по малко бром в кафето/чая/закуската ...
Може и арсеник ама е подсъдно.


Като неможе да го вдигне 2 месеца, съвсем ще клюмне.
За капак малко натяквания, че на една жена и трябва мъж
а не мебел са много семейно-сплотяващи
Ама с жените какво да правим. Може и заспала да се чука ...

разклати преди употреба

Тема реалност и виртуалност-къде бъркаме ?нови [re: Pия]  
Автор мнoroзнaйниkoвa (непозната)
Публикувано01.12.09 09:30



Прекалено много мешаш виртуала и реала.
Това са съвсем различни неща.
Виртуала не е изповедалнята на реала. Тук във виртуала се преплитат и мечти и фантазии и конфабулации(виж от Гуглето що значи тая думичка) и проекции и малко изповеди и малко желания и изобщо виртуала е един голям "компот".
Да възприемаш нещата 1:1 не е нито здравословно, нито пък е реално.
Компютъра и интернета не са наши тирани и ни служат за забавление, а не за поле на което да решаваме личните си проблеми и неблагополучия. Те се решават на место и те представляват твоята реалност, а не онова което е в компютъра. Ползвай нещата по предназначение и не ставай робиня на виртуала.





Тема Re: тинови [re: Kaлинckи]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано02.12.09 16:38



няколко неща...псувам в "попръжни", играя виртуаен футбол във "футболни прогнози" и се наслаждавам на приятна компания в "романтика"... в общи линии това.





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано03.12.09 04:02



Здравата се посмях в тази тема, благодаря на всички за смеха



Giants Fan

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано03.12.09 08:38



Майка си търси

Говори ми....Умирам за глупости



Тема Re: още нещонови [re: Pия]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано04.12.09 02:17



баси каръка е тоя твои мъж, като чета диалога и се сещам, как един така по електронен път ни се разкри, че е гей



Да - мъжете явно по-бавно се усещат в нета (не че за жените има гаранция де, че няма да ги напарзалят), но този твоя е и мазен някакъв сваляч, Рия. Обещава подаръци, вечери, известил те е че сте си дали пълна свобода ... Врътни му се в резултат на пълната си свобода с някой напет момък и гледай после как ще зареже и Скайпове и майпове и ще се отдаде на старата мъжка дейност - лов с препятствия

Какво седиш, жено, и бършеш електронни сълзи и сополи. Я се захващай за работа


Major e longinquo reverentia

Тема Re: още нещонови [re: Pия]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано04.12.09 03:55





той:верно ли бе,немога да повярвам.Сметките винаги ги плащам аз,а и подаръци купувам"

За пореден път се замислям колко са далеч от западния модел и свят хората в България и как България е една страна от 2-рия и третия свят що се отнася до разбирането на някой неща от живота на мъжете и жените.

Аз ако примерно платя сметка на някоя жена край мен ще ми се обиди жестоко.
На мен ако ми платят, също няма да ми хареса, освен ако не е примерно - ти плащаш сметката, аз плащам нещо друго там.

Но какво да си говорим, жените покрай мен живеят в къщи за над 600хил долара а за колите и яхтите да не говорим.

Кога ще ги стигнете Българите развитите страни.........

Giants Fan

Тема Re: още нещонови [re: XищниK]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.12.09 09:23



Но какво да си говорим, жените покрай мен живеят в къщи за над 600хил долара а за колите и яхтите да не говорим. И гета в Щатите няма, и във филмите гледаме научна фантастика.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Де да го знам семейния мъж какво търси изнови [re: The bad reptile]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано04.12.09 18:19



сайтовете, ама жена му какво търси из хронологията?



Тема Re: още нещонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано04.12.09 19:39



Хм, Полуидотче, 99 процента от Българите в София а и България живеят в по-лоши и мръсни условия отколкото бездомните в гетата в северна америка.


Но отиди, виж съпоставяй.

Giants Fan

Тема Re: елементарно..човек без интересинови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано05.12.09 12:01



В отговор на:

Бе хайде, за мъжете има лек. Слагате им по малко бром в кафето/чая/закуската ... Може и арсеник ама е подсъдно. Като неможе да го вдигне 2 месеца, съвсем ще клюмне. За капак малко натяквания, че на една жена и трябва мъж...


В повечето случаи е и по-добре, и по-спокойно, и по-слънчево, и по-независимо, без мъж. Казах ти го и по-горе, но ти - курви, та курви! Не знам защо си мислиш, че животът се върти около вашите полови членове... Едно си баба знае, едно си бае...



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор groznata_beti (karmen)
Публикувано05.12.09 15:07



Рая, имаш ли достатъчно пари?
Нали знаеш, че с пари всичко става?
Плати на две или три проститутки, които да му се включат в сайта , да се види с тях и те да седържат тъпо и брутално, така, че той да се отврати от подобни изпълнения.
Може пък и да помогне

Чукането сближава хората.

Наздраве!

Тема Re:нови [re: groznata_beti]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано05.12.09 16:05



Ще й вземат парите, а дали няма да й врътнат курвенски номер? Демек, веднъж да вземат пари от нея, и втори път - от съпруга й (ама от него - за друга услуга)?!





Тема Re: още нещонови [re: XищниK]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.12.09 19:22



И всичките имат яхти, нали?



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re:Много важнонови [re: Hungry eyes]  
Автор groznata_beti (karmen)
Публикувано09.12.09 14:19



Парите не са проблем, когато постигането на целта е толкова важно.
Пък и за да бъде автентично, нормално е той също да плати.
Трябва нещо да го отврати един път за винаги от подобни приключения.

Чукането сближава хората.

Наздраве!

Тема Re: Що плашите котката с мишка?нови [re: groznata_beti]  
Автор Aлekcия ()
Публикувано09.12.09 22:30



Курварлъкът и пиянството се онаследяват, то е ген. Пък при такава атака от страна на медиите хората пощуряха. Свестните мъже, които не са изневерявали направо се чувстват неактуални за деня и са се юрнали да наваксват. Руска поговорка гласи: "Любовь зла, полюбишь и козла!" Може сега да му е дошло на човека истински да се влюби, па било то и виртуално.

Редактирано от Aлekcия на 09.12.09 22:37.



Тема Да денови [re: Aлekcия]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано10.12.09 11:22



Среща в другия град. Много виртуално.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Ето кодовете за запознанствонови [re: Pия]  
Автор филийkaтa (непознат )
Публикувано28.12.09 21:54



я не си го слагай на сърце!- деца нямате ли , нали бизнес имате , ти също нямаш ли нужда от свобода и лично пространство. обърни внимани на зравето си ходи на тренировки, спортувай, остави го да си живее спокойно - ще видиш че и ти ще си отдъхнеш , ще намериш нови приятели






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.