Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема По тематанови [re: Pия]  
Автор Бaй_xyй (висящ)
Публикувано19.11.09 09:03



какво търси семеен мъж в сайт за запознанства

Не видях никой до сега да изрази мнение: Търси приятелство, споделяне, откровеност, интимност, нов, свеж, вълнуващ и хубав секс(с по-млада и различна жена, нищо, че собствената е подържана), нежност и романтика и приключения, ако щеш.

Под прикритието "Бъзикам се с тях" има вероятност човекът да търси всичките тези неща и е естествено, че няма да си признае пред жена си, още повече, ако не го е осъзнал.



Тема Re: Емоция...нови [re: _parvaty_]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано19.11.09 09:15



Ама, аз съм идиотка, не ми обръщай внимание!

Да, ама имаш хубави очи





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.11.09 11:02



Това не са брачни отношения, нали знаеш?

От всичко написано от тебе оставам с впечатление, че ти си се самонагърбила да изграждаш семейство с идеален имидж за пред хората. И съпругът ти пречи на задачата. Бай Хуй е дал добър отговор на въпроса какво търси човек в сайт за запознанства. С тази разлика, че изброените неща обичайно ги търсят несемейни и необвързани хора. С изключение на приятелствата - нормално е всеки човек да създава нови приятелства, независимо от възрастта и семейното положение.

Имам въпрос към тебе: какво търсиш ти в брачния си партньор?
Не конкретно в този мъж, а по принцип.

Имам чувството, че си така фокусирана да поправяш и спасяваш мъжа си от собствените му гафове, че се губиш като жена. При това, допускаш сериозни грешки:
непрекъснато "го вадиш от лайната" - следователно го предпазваш от лошите последствия от неразумните му действия и така му правиш услугата той да продължава безкрайно - зер, има кой да оправя положението. С това показваш и че приемаш гафовете му. Е, да не е луд да направи усилие да спре, след като не му дават да се издъни и да си изсърба попарката за поука?

приела си доброволно ролята на мъченица:
И като познавам себе си,май ще продължа да се правя на детектив и да го вадя от "лайната" в които се навира /имало е и по трагични ситуации,от това с клуба за запознанства/ ,но за съжаление и аз нагазвам в тях .
Много удобна позиция за контрол над другия, но не и за равностойна връзка.
Той пък, прави-струва, все гледа да се измъкне от контрола ти, защото му идва в повечко.

страх и срам да споделиш проблемите си с близките. Защо? За да не излезе, че ти не си се справила в брака си, след като гафовете не са твои? Излиза, че този брак е само твое задължение, мъжът ти е освободен да отговаря за проблемите ви пред когото и да било. Щото е четиригодишен ли, та мама е отговорна за белите на детето?

Моля, напиши многото неща, които би искала да споделиш, все пак темата си е твоя. Този тип взаимоотношения, който сте изградили досега във вашето семейство, далеч не е изолиран случай. Затова темата и проблемите ти са актуални.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано19.11.09 11:21



Каквото търси .... ще си го намери



четейки те тебе и 70% от останалите .... аз явно не съм жена защото:
-Нито щях да го питам какво прави в тоя сайт
-Нито щях да го карам да си трие профила /напротив нека си му седи, че ще му трябва за в бъдеще/
- Нито ще му пиша съобщения
- Нито среща ще си уреждам с него да събудя уж някаква "съвест" и комплекси за вина пфу

След като комуникацията не върви и до там сме я докарали единствената среща която ще си направим е при адвокат. Няма смисъл да се мъчим взаимно повече.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано19.11.09 11:29



Същото, което търсим всички ние в интернет - разнообразие от скуката. А може и да е забелязал, че го следиш кво прави из нета, и нарочно да ти е оставил 'сламка' да подскачаш тук из форумите.

Аз бих направила лично така. Не я разбирам тая истерия с т.нар. форуми за запознанства. Ако искам да се свалям, вярвай ми, че и в клуба по ядрена физика ша го направя.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано19.11.09 11:59



Бе я да те питам аз.
Ако той прочете какво си писала тук,
как би реагирал?

разклати преди употреба


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Vulpes]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано19.11.09 12:43



Абе, в общи линии, хвани си беля на главата - омъжи се!


Вари го - печи го, всеки път изникват такива работи, рано или късно.
После, не подценявай навика и статуквото. На теория наистина е много лесно да каже човек, какво е логично, обаче когато си вътре в нещата...Колкото повече компромиси си правил за някого, неща си преглъщал, очупвал си в себе си, за да се нагодиш към някого, толкова по - трудно е да кажеш точно този път "Няма да направя поредния! Дотук беше. Баста!"
Лесно е, когато си от другата страна - когато си предимно консуматор в едни отношения, свикнал да получава наготово и действащ на принципа "Като ми пееш Пенке ле, кой ли ми те слуша".
Нямаш какво да губиш, нямаш какво да жертваш, нито с какво да се сбогуваш, защото никога не си бил ТАМ.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано19.11.09 12:53



И аз подкрепям питането ти.

Ако пише партньора/ката - лелеее, мръсник/ца. Ма ако пишем ний ....... И другото, което ми е интересно - бе как така сЕ случайно нахълтват хората я в хронологии, я в чужди акаунти...., я "попадат" на телефона на другарчето, когато той уж бил в банята....

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано19.11.09 12:56



И като го взе ли беше такъв или нещо се сбърка впоследствие?

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Markizata]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано19.11.09 13:24



Като го взех бях много влюбена и заслепена,а и времената бяха други.По жени не се захласваше,но след някалко години брак ,се захласна по хазарта.После с много усилия от моя страна се излекува от тази болест.Започнахме общ бизнес и потръгна и тогава той реши,че щом има пари,е престижно да захожда и по чуждо,щото така правят всички.
А на въпроса,ако прочете какво съм писала?Ще го развесели това ,а и няма да изчете всичко,ще го домързи.
А на въпроса на Надежда

,изобщо не попадам случайно в хронология,а умишлено.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.