Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано18.11.09 20:02



Хубав съвет ти е дала Алиса.
Само прецени дали си струва разкарването.
Разговорът можеш да го инициираш още тая вечер без
излишно театралничене. А ако искаш да си заровиш
главата в пясъка, пак сега е момента.

P.S. Ама моят опит напоследък показва,
че и разговорите са безмислени.
Така, че и за това може да не си губиш времето.
Е, поне ще си опитала ....

разклати преди употреба

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 18.11.09 20:05.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.11.09 20:31



Мисля, че разкарването си струва.
Първо, не оставя място за съмнения, увъртания и отричане на намеренията на съпруга и.
Второ, като си поеме дъх от неприятната изненада, която неминуемо ще го вбеси и накара да вземе отбранителна позиция, а жена му съумее да обърне нещата на смях /това пропуснах да отбележа, че е важно/, ще помогне на човека да се погледне отстрани и да осъзнае нелепицата на писането в общодостъпни сайтове, където винаги е пред очите на който не е поискал.
Леката насмешка над себе си често помага, стига да не е поднесена като присмех.
Трето, би могъл да оцени факта, че жена му също се разкарва надалеч, вместо да му навре разпечатка от диалога им в къщи между все същите 4 стени, които са му поомръзнали - значи, държи на него /в случай, че е дистанцирана напоследък/. А ако срещата е в заведение, това ще предпази и двамата от непремерени думи на висок тон, пък и шегата си заслужава да се полее и завърши с хубава романтична вечеря за двама.

Нали целта е да се възстановят интимните отношения между двамата, а не единствено и само да се натрие нечий нос? Последното може да стане по всяко време, но не е решение, освен за развод.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.11.09 21:02



Секс търси. Аз бих му теглила шута, ама аз съм радикална в това отношение. Другият вариант е просто да правиш, каквото прави и той, докато ви писне и на двамата.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Aлиca.]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (пристрастен)
Публикувано18.11.09 21:15



Добре като сценарий. Става за сапунка.
Ама бас хващам с теб, че нещата няма да се развият така.

разклати преди употреба

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано18.11.09 21:27



Това да се дегизирам няма да го направя.Не,че не си струват усилията.Днес говорихме по въпроса пак,но той го обръща на шега.Просто си запълвал времето и ги лъжел тези гъски,както се изрази той.Отворих му сайта и му показах някои снимки на жени и момиченца и го попитах вижда ли нещо което да е повече от мен.Е не ,ясно е че аз съм била най хубавата.
Преди година се беше регистрирал като двойка търсеща групови изпълнения и си даваше ай ки сю.Но никога не излизаше от "изход" и аз след него сядах и виждах какво си пише с едно семейство.Чeтях два-три дни,писах им от негово име и в един момент им се разкрих и им казах,че ние не си падаме по груповите "спортове" и че той ги лъже.Извиках го до компютъра да види,че знам за тях и му предложих при първа възможност да видим с тях и правим секс.

Умея да се владея и имах доста искрено излъчване в момента в който му казах за мераците си.Той не можеше да повярва,не очаквал това от мен.Той имал чувства към мен и не можел да си представи,че ще гледа как друг мъж е с мен.Изпоти се,докато говорихме .
Днес му казах,че следващият път трябва да очаквам да се регистрира като гей.То какво друго остава

Редактирано от Pия на 18.11.09 21:29.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано18.11.09 21:52



Добре, де - колко мнения има в насока - бедният - бъдещ - унизен - коцкар.
А, защо някой не се запита, колко точно унизена трябва да се чувства жена му, въпросната Рия, от факта, че той я лъже?
И, то, че я лъже глупашки и нескопосано (последното е още по - обидно)

Защо не се замислим и за друго? Кога една изневяра е налице, в крайна сметка? Когато "влезне това в онова"? Преди това няма - след това има?
И, въобще, защо тя, оттук нататък, трябва да мисли еквилибристики, дали да се прави на маймуна, само и само да му се хареса и да му бъде интересна (той дали и колко се справя с тая работа - не се пита...нали)...или трябва да завършва тепърва Витис, правейки се на фаталната жена от нета, за да го превъзпита (а и да му докаже, че във всяка роля и на всяка позиция той "все нея обича")

Ако трябва да съм максимално честна, за мен този човек, само заради това, което е направил до момента, се е показал нечестен и некоректен към жена си.
И това трябва да й е достатъчен сигнал, за да знае тя, какво може да очаква от него.
За мен е така - няма малко лъжци и много лъжци. Както няма малко умрял и много умрял. Или си честен - или не си. Мога да оправдая лъжа само, ако е в името на благородна кауза.
А случаят не е такъв.
Значи -днес ще я лъже за това, утре - за онова, днес - тя му разкрие "опита" за изневяра и той ще се провали - утре ще го направи и довърши другаде.

Така стоят нещата за мен - все едно дали става въпрос за мъж или жена, за гаджета или съпрузи.
Но - аз не съм последна инстанция - всеки сам си преценя в тази материя.

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.


Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано18.11.09 21:56



Въпросът ти е съвсем резонен. Аз не бих "прибрала" такъв мъж, особено след като е станал за смях по такъв балъшки начин. Защото за мен да уважавам мъжа до себе си е по-важно дори от това да ми е верен. Но това важи за мен. Аз не съм в нейните обувки, възможно е тя да има други приоритети. Фактът е, че човекът сам се е направил на глупак и с или без изненадващи срещи и театри, той е смешник в моите очи, т.е. не става, няма шанс. Но не бих я посъветвала да го зареже, защото тя отлично разбира, че пичът се излага като кифладжия, но явно има нещо, което я задържа при него. В тази ситуация аз бих го навряла в ъгъла точно за да предизвикам гняв, неприязън, чувство за безпомощност и омраза, защото предпочитам като му бия шута да оставя у него такива чувства, вместо безразличие, което явно вече е налице. Не претендирам да съм права. Това е моята гледна точка. Въпрос на темперамент. Надявам се авторката на темата си дава сметка за това и да "прецежда" мненията през собствената си перспектива





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано18.11.09 22:35



*Отворих му сайта и му показах някои снимки на жени и момиченца и го попитах вижда ли нещо което да е повече от мен.*
??????? И какво общо има външния ти вид?

*Но никога не излизаше от "изход" и аз след него сядах и виждах какво си пише с едно семейство.*
Неуважение. Към него. На негово място щях да ти вдигна скандал.

*Днес му казах,че следващият път трябва да очаквам да се регистрира като гей.*
Без думи.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.11.09 22:48



Да, като чета по-надолу, няма да ми хване дикиш предложението.



.Отворих му сайта и му показах някои снимки на жени и момиченца и го попитах вижда ли нещо което да е повече от мен.

Значи, ако мъж ми отпери този въпрос пред снимките на други мъжкари /ако затъна в подобни игрички/, първо ще му отговоря твърдо Да, после ще му доразвия най-фантасмагоричните теории с какво "конкуренцията" е повече от него. С тези назидателни опити за сравнение човек предварително се поставя на едно ниво с "гъските за бъзик" и се обезценява сам.
Та, момата направо се е предала отсега и друго, освен да изригва огън, пушек и недоволство не си е оставила като възможност.

Кофти стратегия.



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Vulpes]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.11.09 22:52



В тази ситуация аз бих го навряла в ъгъла точно за да предизвикам гняв, неприязън, чувство за безпомощност и омраза, защото предпочитам като му бия шута да оставя у него такива чувства, вместо безразличие, което явно вече е налице.

Върши работа само в случай, че това ти е последният разговор като съпруга на въпросния мъж. Тоест, "биенето на шута" е задължително.
Противопоказно е, ако в развода са замесени и деца като неизбежно потърпевши.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.