Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: The bad reptile]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано18.11.09 15:03



Аха, с ресторантче и романтично джакузи. Оле мале





Тема Re: какъв интересен казуснови [re: dymo]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано18.11.09 15:11



мъжът ти явно има нужда от малко ескейп, от малко живец, екшън може би

Е, да де! С нещо чуждичко. Ох, колко е хубаво!





Тема Re: какъв интересен казуснови [re: Pия]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано18.11.09 15:30



виж доста е индивидуално,....не знам защо между вас е така , по принцип между двама семейни подобни сайтове за запознанства не трябва да съществуват...а в твоя казус ТОЙ даже и срещи си прави, виж малко поразнообрази секс живота ви, дай му малко полет на този мъж, полет на фантазията



Тема Re: какъв интересен казуснови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано18.11.09 15:41



с теб този спор сме го водили, аз не съм за ескейп с чуждо, а за ескейп между двамата, има толкова начини да се разнообрази живота в двойката





Тема Какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор мнoro тъп (и ужасно грозен)
Публикувано18.11.09 15:45



Не се интересувай кой какво ти казва, защото "Най е лесно съвет да се даде" и "На чужд гръб 100 тояги са малко" . Ти си реши сама какво ще правиш.

Е може да се вслушаш в някои мнения, но решението е само твое. Твоя е и отговорността.
Едно сценарио от мен.
Биете си един чакал(среща) в оня град(в който аз съм роден и за мнозина навярно е скучен) в някой хотел. Дегизираш се до неузнаваемост и отиваш.
След като влезете в стаята имаш няколко решения
-Заснемане с камера на всичко.
-Оставяне да действа .... докато те поразтовари от дрехите и все пак разбере в какъв капан влиза(*какъв автогол си вкарва).
-Може да пратиш на срещата приятелка и в сюблимния момент да го хванеш "на калъп". И ела че ми трябваш.....
-Можеш да вземеш децата и да им покажеш "татакото похотливец", което е едно от най-добрите решения (даже и с възпитателна цел)

А може и да му кажеш че си го засякла и .....да не получиш нищо.....


А може да си препрочетеш Бокачо и "Декамерон " Главата за прекалено любопитния"



Тема Re: Какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: мнoro тъп]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано18.11.09 16:08



O, моля те!Децата нямат никакво място в този сценарий!
Мисля, че това не е камбанка, а жива камбана с мощен звук, който трябва да разтърси Рия и да реши какво би искала от партньорството си с този човек.
Димито като голям спец в тази област е дала едно доста полезно предложение.
Скандалите и сълзите не най-желаното.
Не насъсквайте момичето!



Тема Re: Какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: мнoro тъп]  
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано18.11.09 16:25



Доста гадничко, а и след подобен сценарий може и да няма връщане назад.





Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано18.11.09 16:29



Ам...това звучи като Шекспирова комедия. Ма може да стане и Шекспирова трагедия накрая...


Опитва се да кръшка и го прави по глупашки начин - аз не виждам друго обяснение. Особено при тия обстоятелства.
Вариантите са...почваш да правиш и ти същото - ако ти харесва идеята.
ИЛИ опитваш се да разбереш какъв е проблема - вероятно обичайното мрънкане - нямало било секс, сексът не му бил харесвал, искал бил да опита нещо по - различно....и търсиш начин да му го решиш. Да бъдеш неговите очаквания - ако ти харесва идеята.
Ако и тази идея не ти харесва - третият вариант е, да изиграеш ролята на непознатата докрай, но умело, да го задържиш в нета максимално дълго, да го накараш да се разкрие максимално много, да му създадеш един истински виртуален фантом, който да му грабне вниманието и интереса, да го накара да "се осере" пред теб, като съпруга, да затъне във всички възможни лъжи и мазаници, само и само да се срещне с непознатата и накрая да разкриеш цялата работа - с лична среща във въпросния град.
Тогава може би ще му дойде акъла у главата, какво е нет и, че не само той е тарикат, който може да лъже за годините си.
Ако не друго, поне ще му вземеш респекта, че си по - умна от него.
Само не заемай ролята на майка - цербер, която му седи на "ф" и му дъри сметка, къде пише, с кого и защо. Това никога не е добро решение!


Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Pия]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано18.11.09 16:29



Приеми среща с него под формата на недвусмислена уговорка за секс с непозната. Иди заедно с 2 приятелки (свитедели) и като ти цъфне с възможно най-мил и спокоен глас му обясни, че следващата такава забежка ще му струва развод по негова вина, както и съответната част от общия бизнес, кола и с каквото там се хвали на каките от сайта. Не за друго, просто да направите експеримент дали липсата на кола и платежоспособност ще се отрази на трафика в профила му



Или пък му покажи на каква малка сладка непозната развратница е попаднал - предложи му тройка - ти, той и едно твое приятелче - чудесно разнообразие за един семеен мъж! Да видиш как ще му понесе, като види коя е непознатата разкрепостена мацка



Тема Re: какво търси семеен мъж в сайт за запознанстванови [re: Vulpes]  
Автор Milley ()
Публикувано18.11.09 16:46



Понеже Рия пита какво, аджеба, търси семеен мъж в сайтове за запознанства, ето и моите отговори: търси разнообразие, търси някоя да го оцени като мъж, иска да знае дали е още вървежен, да опита някои нови секс-игрички, да осъществи мечтаните сексуални преживявания, да се прави на мъж пред другите жени, може и от скука. Изтъква платежоспособността си, защото знае, че такива мъже се търсят от жените.
Според мене трябва Рия да му спретне такъв хитър номер, че да му държи влага цял живот. Най-много ми допада като вариант предложението на Vulpes.

За да те уважават, трябва да си нагаждач, ако ли не - и сам войнът е войн.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.