Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 22.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Лайно скапано!  
Автор Джaя (самобитна)
Публикувано09.11.09 12:36



Вие били ли сте свидетели на подобни?





Аз да.



Тема Re: Лайно скапано!нови [re: Джaя]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано09.11.09 12:50



Не, и такова отношение ми е чуждо. Намирам го за много първично, просташко, въобще някои хора не заслужават да бъдат родители. Дори и детето да е сгрешило, дори и да е направило нещо ужасно - единствения виновен за това са родителите, а не то самото!



Тема А колко жени НЕ МОГАТ да имат деца!!!нови [re: Джaя]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано09.11.09 12:54



И като се замислиш, че сигурно има такива стотици случки... направо се потресох... Ами майката, която преди около две години беше убила с тръбата на прахосмукачката две годишното си момиченце, защото й пуснала червилото в гърнето си??? Изроди всякакви!!! Да ти изброявам ли още? Това не са хора - това са осакатени психически изверги! Надявам се всички насилници на деца и други хора, и особено на ДЕЦА да си получат заслуженото - по един или друг начин! Това са беззащитни създания, особено в по-малка възраст!!! А най-добре някой да пребие насилниците от бой - око за око, както се казва! Гнусна работа!!!





Тема Re: А колко жени НЕ МОГАТ да имат деца!!!нови [re: _parvaty_]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано09.11.09 13:03



Е как точно ще си получат заслуженото, след като никой не е направил необходимото да предпази детето. Лично за себе си бих звъннала на 112, бързо да изпратят екип на полицията и щях да се разбера с шофьора на транспортното средство да не отваря вратите, докато не дойде полиция. Ама нейсе, смотан народ сме, смотан ще си останем. Защото вместо да направим нещо, гледаме сеир и проявяваме престорена загриженост.



Тема Re: А колко жени НЕ МОГАТ да имат деца!!!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано09.11.09 13:08



Тая пача е извадила късмет че не съм бил в автобуса тогава Ебем ти 112 то, щех така да я наритам че немаше да знай къде е

Не всичко дет хвърчи стаа за ябане



Тема Re: А колко жени НЕ МОГАТ да имат деца!!!нови [re: Гapo Гapoв]  
Автор Milley ()
Публикувано09.11.09 13:46



Ако живеехме в нормална държава, още на същия ден социалните можеха да дойдат и тая да я приберат в затвора.
Най-гадното от всичко е унижението, което това дете е изпитало.
Просто съм бясна!

За да те уважават, трябва да си нагаждач, ако ли не - и сам войнът е войн.


Тема Re: А колко жени НЕ МОГАТ да имат деца!!!нови [re: Milley]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано09.11.09 14:06



Точно щото не сме в нормална държава, на тая требеше некой да и потроши гъза от ритници там още в автобуса Поне час два после нямаше да се сети да тормози детето

Не всичко дет хвърчи стаа за ябане



Тема Re: А колко жени НЕ МОГАТ да имат деца!!!нови [re: Milley]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано09.11.09 14:12



Наистина е противна и долна цялата тая история, но и в "нормалните" държави има изроди, които тормозят и убиват децата си. Затова ли в Германия, за която много хора смятат, че е едва ли не земен рай умират деца от глад (и то не на бездомници, а на работещи родители!!!)? Ами... била депресирана, тя ядяла навън и нямала желание да си храни детето... И то преди да се отучи да яде стъвсем взело, че умряло

Във фризера на други германски кретени бяха намерили 3-4 бебета отпреди 10-ина години, надлежно увити в найлон... Забременяла гнусната крава не по нейно желание, родила ги вкъщи и ги замразила. Ами онзи австриец Фрицл, дето изнасилвал щерка си???
Не си мисли, че я защитатам тая нашенската кучка, напротив, надявам се все пак това да е художествена измислица. Мисля, че на такива трябва да им отнемат риодителските права и да лежат в затвора.



Тема Re: А колко жени НЕ МОГАТ да имат деца!!!нови [re: neverojatna]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано09.11.09 14:18



Става дума за психични отклонения тука Където и да е, не е изключено нищо Просто наистина наща държава е кенеф и нищо не прави за никой Ние си я обичаме но тя нас не
Нямаме социална политика Нямаме нищо

Не всичко дет хвърчи стаа за ябане



Тема Re: А колко жени НЕ МОГАТ да имат деца!!!нови [re: neverojatna]  
Автор Джaя (самобитна)
Публикувано09.11.09 14:46



За съжаление не е художествена измислица.
А замисляли ли сте се какво наистина трябва да се направи в такава ситуация. Не говоря за първичната реакция - да се ядосаш, да направиш забележка, а по-скоро към кого или коя институция трябва да се обърнеш.
Четох някъде, че по такъв повод една жена звъняла в полицията и обяснила, че пред очите и майка пребива детето си. Отговорили й, че сигурно има защо да го бие.
Като знам и при спешни случаи как си прехвърлят топката 112, полицията и Бърза помощ, силно се съмнявам, че ще реагират и за такова нещо.
И тогава какво - да зяпам през прозореца ли?



Тема Re: А колко жени НЕ МОГАТ да имат деца!!!нови [re: Гapo Гapoв]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано09.11.09 15:04



КОЙ е държавата? Бат' ти Бойко ли? Оная свиня Емилия Масларова ли? Нали държавата сме ние, тоест - ние нищо не правим.
КОЙ КАКВО очакваш да направи за тебе и защо си мислиш, че някой ти е длъжен? Ти какво даваш и допринасяш? Или си поредният консуматор???
В момента ми звучиш точно като циганите - държавата е длъжна да се грижи за мен и да ме издържа, аз имам права и от мен нищо не се иска...

И Господ да слезе на земята, пак не може да ни спаси ако всички мислят като теб.



Тема Re: А колко жени НЕ МОГАТ да имат деца!!!нови [re: Джaя]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано09.11.09 15:13



За съжаление няма кой знае какво да се направи, поне в милата ни татковина. Разните му там чиновници от службите за закрила на детето може да имат да ползват 300-дневен отпуск или да ти отговорят, че всеки има право да възпитавеа детето си както прецени.


Брат ми живее в Белгия, като му бях на гости поисках да спрем в аварийната лента на магистралата за малко. Отказа ми, трябваше да изчакам да стигнем до т.нар. места за почивка с паркинги. Логичният въпрос - защо? Отговор - някой бдителен гражданин може да помисли, че ти е станало лошо или имаш проблем с колата и съответно да извика линейка или пътна помощ. За фалшивата тревога и разкарването напразно ще трябва да им платиш. А тук и като факла да изгориш никой няма да те погледне.



Тема Re: А колко жени НЕ МОГАТ да имат деца!!!нови [re: neverojatna]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано09.11.09 15:14



Бабената ти тръткина Като правя нещо та какво ? Ти какво правиш ? Плащаш си данаците ли само Манталитета ни е такъв шибан Това се лекува с поколения, ама трябват и лечители читави не такива утрепки квито сега ни управляват Ся ше кажиш кой ги избира ? Ами ние, ама кой да изберем А ?

Не всичко дет хвърчи стаа за ябане



Тема Re: А колко жени НЕ МОГАТ да имат деца!!!нови [re: Гapo Гapoв]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано09.11.09 15:38



Хайде да не изпростяваме и да не съсипваме И тази тема.
И какво правиш, че ми е много любопитно? Нали туй лекуване трябва да започне от някъде. И защо си мислиш, че управляващите утрепки трябва да възпитават децата ни и нас самите? И токъде да дойдат тези 'лечители читави', а? От Луната ли?



Тема Re: Лайно скапано!нови [re: Джaя]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано09.11.09 15:58



Само да посъветвам, ако ще се месите в подобни случки, да не е с директни забележки, защото усещайки, че пред детето се атакува родителския им авторитет, и то от чужд човек, хората са склонни да избухнат повече. Питайте кое къде се намира наблизо или се усмихнете успокоително на майката, на мен са ми ревали в ръцете такива жени, проблемите понякога изригват така, че и добър човек да е, не издържа. Опитвам да кажа, че ако сте наистина загрижени за децата, да заговорите и разсеете майката помага, ако ще да е с нещо глупаво. И да се спънете в нея да си го изкара на вас, за детето пак ще е по-добре. Иначе на 12-годишната ми дъщеря на няколко пъти съм й крещяла, понякога така талантливо могат да те влудят, че всички философии за доброто възпитание да ти изхвърчат от главата...


- - - -
Не всички тук са луди и не всички луди са тук.


Тема Re: А колко жени НЕ МОГАТ да имат деца!!!нови [re: neverojatna]  
Автор Гapo Гapoв (Жидай )
Публикувано09.11.09 16:46



Квото почукало, нали знаеш !?
Добре, аз съм прост човек от село Плащам данъци и псувам оправниците Кажи ти кво да направим Нали знаеш много


Дойдоха юпита, осраха се, дойде Сергей, виж кво направи, сега Бойко пък не спира да се оплаква от предишните и как му изхарчили парите Е ? Кво да направим ? Митингова демокрация ли пак ? 50 години бехме като коне с капаци а сега 20 години не можем да се събудим Ама кво изобщо го говорим това тука Клуба май не е политически

Не всичко дет хвърчи стаа за ябане

Тема Re: Лайно скапано!нови [re: Джaя]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано09.11.09 18:54



Лошото, е че пред хора ако си позволяваш нещо подобно .... какво ли е зад затворените врати.
Не ме интересува кой родител му е нещо на криво, стресиран е или нещо друго му е проблем .... тая агресия няма оправдание.
На който му е тежко да си гледа възпитава детето да го даде за осиновяване ... има толкова хора които всичко дават да имат дете и да се грижат за него.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Лайно скапано!нови [re: Джaя]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.11.09 21:19



Точно на такова- не, но на жени и мъже обиждащи децата си съм ежедневен свидетел. Това никога не съм си го позволявала. Случвало се е като са били малки да отнесат някой шамар като сгафят, но такива епитети от моята уста към децата ми не са излизали.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Лайно скапано!нови [re: Джaя]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано10.11.09 08:14



да. Майка ми има подобни изпълнения. Но рядко са навън, навън всъщност само дудне. Зад домашните стени посяга на бой и следват по-неприятните квалификации от типа на 'идиот', 'пачавра', 'мръсна курва', 'замаяна', 'ненормална' и подобни. Опитах се да я помоля поне пред детето да не говори така. Осъзна уж, че не е хубаво, но детето повтаря някои от тези думи, така че мисля, че не може да се въздържи в рамките на разумното. Неприятно е, но наистина няма коректив за такова поведение!


Major e longinquo reverentia

Тема Данови [re: Джaя]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано10.11.09 16:33



Седях си на пейка и наблюдавах синчето ми как си играе в пясъчна площадка.

По едно време едно момченце взе да излиза от площадката, ама движенията му бяха доста неуверени и се пльосна по очи. Започна безпомощно да гледа към майка си, която седеше на съседната пейка и разпалено обсъждаше с приятелката си нещо и ръкомахаше като вятърна мелница. Вероятно обясняваше нещо много важно за озоновата дупка, икономическото положение или комшийката Пена.

Детето гледа, гледа, па взе че ревна - за да привлече внимание.

Бати майката!!! Гневно хвърли цигарата, моментално се изчерви, лицето й стана злобно, скочи...

И започна бой! Истински бой с шамари. Силни шамари, не плясвания.

- Аз казах ли ти, бе, идиотче, да внимаваш, а?!

Дааан, дааан, шамар след шамар. Главата на детето се мяткаше наляво-надясно. Детето се разрева неистово, по едно време спря да диша и започна да посинява...

За малко да скоча, ама се овладях - детето си е нейно, тя да отговаря.

И други подобни сцени съм виждал по улиците.




Редактирано от A$$A$$lN на 10.11.09 16:36.



Тема Re: Данови [re: A$$A$$lN]  
Автор Milley ()
Публикувано10.11.09 17:05



И аз съм била свидетел на подобни сцени.
Все едно беше вчера, толкова ясно са ми запазени тези неприятни спомени със зълва ми. Вози малкия в количка, а каката се държи с една ръчичка за количката и в сме в центъра на малкия град. Аз се разхождам с тях. Както вървим, изведнъж, не разбирам за какво, зълва ми почва да бие дъщеря си. Какво толкова неочаквано я беше ядосало - съскане и шамари през лицето. Детето дори не смее да зареве, защото си знае - ако писне, следват още по-силни шамари. И чувам, като че ли беше вчера, само едно прихълцване и преглъщане на сълзи. Цялото й личице е зачервено от шамарите и усилието да сдържи плача. Просто не знаех как да реагирам ... Хората се заобръщаха, потънах в земята от срам, срам ме беше заради нея. По-нататък си спомням, че все отбягвах да излизам с тях и си намирах все оправдания. От тази случка мнението ми за нея е много лошо и до ден днешен. Нищо лошо не ми е направила жената, но просто неприятното чувство към нея си остава.

За да те уважават, трябва да си нагаждач, ако ли не - и сам войнът е войн.


Тема Re: Лайно скапано!нови [re: Джaя]  
Автор ckитoмa (еа)
Публикувано10.11.09 18:50



Мда... и после "днешните млади" били "невъзпитани"... и все за всичко са "виновни"...
Ужас... невероятна глупост.



Тема Re: Данови [re: A$$A$$lN]  
Автор ckитoмa (еа)
Публикувано10.11.09 18:52



Горкичкият фарфалак. Сякаш детето самО е решило да се роди със специалната идея да досажда на майка си... докато обсъжда глобалното затопляне.





Тема Колко си права Стрейнджърнови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано11.11.09 01:52



Точно така е

Пишем си по форумите, присъединяваме се във всякакви безмислени каузи и петиции по интернет, но когато ЛИЧНО трябва да направим нещо обикновено гледаме да стоим настрани.



Тема Re: Лайно скапано!нови [re: Джaя]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано11.11.09 01:53



за радост не съм била, защото съм доста устата и агресивна в такива случаи и със сигурност нямаше да стоя спокойно



Тема Re: Лайно скапано!нови [re: Джaя]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано16.11.09 11:12



Бил съм свидетел на к`во ли не, но за съжаление това не е дейност подлежаща на лицензиране (раждането).





Тема Re: Лайно скапано!нови [re: LadyMorgana]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.11.09 22:55



Това майка ти на теб ли го казва?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Уф,нови [re: A$$A$$lN]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано17.11.09 23:01



такива изпълнения са масови, децата са като че ли най-голямата досада и тежест за много майки - бият ги, обиждат ги, унижават ги публично. Не знам аз ли имам такъв "късмет" да ставам свидител на такива грозни сцени, в които няма какво да направиш, или наистина е масово явление не само в моите очи. В такива случаи гледам уж укорно, пък всъщност май безпомощно и ми се реве



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.