Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ще им скъсаш гъзовете, ама само ако имашнови [re: A$$A$$lN]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.10.09 18:36



Естествено. Точно затова не съм тръгнала да ги съдя още сега. А свидетели ти гарантирам, че ще намеря.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За безнаказаните убийци на 4 лапинови [re: Markizata]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано21.10.09 16:11



Най-важното в случая е, че повечето хора като гледат животни, се държат с тях все едно имат кукли. Като им писнат - на улицата. Не приемат, че като са взели това животно, те поемат отговорността за неговите постъпки и, че трябва да го гледат докато е живо, а не да го пускат на улицата.
Докато не се научат, винаги ще има бездомни животни.
Аз не съм за убиването им, по-добре е да им се намерят стопани. Което за съжаление също е трудна задача, все се гледа дали е чиста порода, не знам си какво.

Иначе мен уж не ме е страх от кучетата, но като видя няколко бездомни на едно място, заобикалям. Куче ме е нападало, при това домашно и собственикът му не го връзваше, а си го пускаше на улицата.



Тема Re: За любителите на саморазправатанови [re: Markizata]  
Автор cina2 ()
Публикувано22.10.09 11:32



Сигурно сте го видяли, но все пак:





Тема Re: За любителите на саморазправатанови [re: cina2]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано22.10.09 15:42



ето ,ако екоактивистите не пречеха на държавата да събира и унищожава псета, нямаше да се стигне до там.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Абе, що ме направиха на парцали...нови [re: ABe]  
Автор hornet ()
Публикувано23.10.09 14:09



Дълго време не можех да се наспивам заради уличните кучета.
Та какви ли не мисли са ми минавали през главата, след като редовно си ме будеха по нощите.
А за флоберка не трябва ли разрешение? Аз за съвсем малко да си купя арбалет за тая цел, но нещо се разкандърдисах в последния момент, бе реших да им пощадя живота ...

, нали съм си пич , пък и те гадинките не са виновни. Хората са виновни, които ги хранят и отглеждат, наоколо имаше много строежи и там направо ги развъждаха....



Тема Re: Абе, що ме направиха на парцали...нови [re: hornet]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано23.10.09 14:46



На строежите често нарочно развъждат агресивни кучета, които ги и насъскват допълнително. За да им пазят имането, разбираш ли...от набези. Да не им изяде някой тухлите и цимента.
Като приключат или си зарежат строежа на произвола (както става в масовия случай), кучетата - ясно - по каналния ред...
Същата работа е и по селата.
Защо да плащаш за охрана на два крака, като може да отглеждаш едно такова животно, да го държиш на ръба на съществуването от глад, за да напада на месо всичко, което шавне в периметъра?!
Тая Нова година ходих в една селска къща. Вила за селски туризъм или нещо от сорта. Стопанинът го няма цяла зима, само дава ключовете на клиентите.
В двора, заключени в нещо като курник, седят навън, в януарския студ и сняг, три огромни кучета - нещо като санбернари. Зъзнат и гладуват.
Дадохме им всички остатъци от вечерята. Кой знае кога и дали са яли нещо в близкия месец след това...
Чудя се, тези кучета, като се пуснат навън или ако сами избягат, какво ли ще се случи?
То, по - голямо говедо от това, двукракото, не се е раждало - то, ясно!



Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: Абе, що ме направиха на парцали...нови [re: Markizata]  
Автор hornet ()
Публикувано23.10.09 17:58



Да, точно от строежите и като завърши строежа тия 8-10 кучета там вече не трябват и са свободни ...
Нямам думи ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.