Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 07.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Пуста Спаска Митреванови  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано11.10.09 08:46



Развела се с мъжа си ,като истинска македонка не му дала да вижда детето си, в резултат на което хем загубила детето, хем лежала 2-3 месеца в затвора ,заради тъпата си и дървена македонска тиква.
И ся понеже имала и български паспорт не бяха наколенки,лично Б.Б. я приема,дипломати я водят във ВМА,ще се среща и с външната министърка(оная с конските зъби).
Сега сигурно и апартамент ще и дадат .
Та се питам кога на един редови българин ще отдадат такива почести и внимание.
Всеки ден вървят благотворителни кампании за лечение,а властващите нехаят.
Но от българеещата се македонка правят PR.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Тема Re: Пуста Спаска Митреванови [re: Xoлдън]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано11.10.09 08:50



И аз тва се питах вчера, що не дойде ББ да ме вземе, да ме заведе в ВМА да ме попрегледат, да ме поразходят насам натам ,едно апартаментче, туй онуй, кви са тия глупости, ква е па тая ? И тоя в качеството си на какво отдава такива почести? Пак да му гледаме мутрата по ТВ-то...аман





Тема Re: циганиянови [re: Xoлдън]  
Автор Kaleroya (нов)
Публикувано11.10.09 09:41



"докато бебето не зареве, майка му не му дава да суче"...като циганската сган из родината ни...дай помощи, дай безплатна храна...дай безплатни жилища и прочие...сега пък и некви псевдобългари-македонци почнаха да реват за права и свободи...аман от генетични отпадъци в тая държава
тия - македонците никога не съм ги чувствала като българи, ако бяха българи, щяха да са в границите на държавата ни...аз не вярвам много-много на историята, защото всичко е дамагогия





Тема Re: Пуста Спаска Митреванови [re: Xoлдън]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано11.10.09 10:05



Аз четох че нещо и работа в държавна институция щели да и дават!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Пуста Спаска Митреванови [re: *Плaмeн*]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано11.10.09 10:22



е, ше я направат някоя секретарка, ше взима 400 кинта, ма па що ше ги дават на нея а не на някой нуждаещ се Българин...
бе квито ни управниците, такава и държавата мани



Тема Re: Пуста Спаска Митреванови [re: Xoлдън]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.10.09 11:13



Колко ми е хубаво, че не гледам телевизия и пропускам безумните популистични акции на ББ.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Пуста Спаска Митреванови [re: Xoлдън]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано11.10.09 14:14



"Изгониха" голяма част от младите хора да си търсят по-добър живот и препитание извън Бг.Сега ще "внасяме" македонци с реверанс

!



Тема Re: Пуста Спаска Митреванови [re: Xoлдън]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано11.10.09 14:47



Тъпа жена. Като живее някъде, ще спазва законите ТАМ. След като по закон трябва да спазва определени правила за вижданията на мъжа си с детето, ще ги спазва. Били я вкарали в затвор заради българска принадлежност, то ако съдът нямаше за какво реално нарушение да се хване, нямаше да има как да я осъди. Хората какви ли не компромиси правят със собственото си удобство и желания като се развеждат, за да няма за какво да ги пипнат, така и тя ако си е мислела наистина за детето, трябваше да се сети или да се държи както трябва, за да не рискува излишно, или да търси начин да заобиколи закона без директно да го нарушава. Така са ме нервирали с тая история, че не е истина. Едно е да се обсъжда дали е справедлив режимът на виждане на бивш съпруг с детето там по техния закон, друго е да се прави международен проблем от един личен инат. Да й дадат българско гражданство не ми пречи, всичко останало обаче ме ядосва.


- - - -
Не всички тук са луди и не всички луди са тук.


Тема Не мога да схвана кой какво разбира под понятието [re: Бeзcъннa]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано11.10.09 16:30



"демокрация".

Със Спаска ни надуха главите по всички новини. Убуу, ама защо не дават равнопоставено време и на бившия й съпруг, а?!



Спаска като се прави на онеправдана, дали е сигурно, че е права?

Искам да чуя бившия й съпруг! Нека той да говори толкова време по телевизиите, колкото приказваше и Спаска!



Тема Re: Пуста Спаска Митреванови [re: Бeзcъннa]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано11.10.09 16:32



Пожелавам на нашите управници да им се тръснат 10-20000 българеещи се македонци да видим дали могат да ухажват всичките.
Сега пък щели да викат хора от ЕС за наблюдатели за делото на македонката Спаска.
На тях им е през оная работа за Спаска,ама нали са безработни чиновници може и да идат.





Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.