Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 18.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема добре де , какво искаше ?!?!?!нови  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано06.10.09 16:27



доколкото знам , Фройд е умрял, задавайки си въпросът "какво искат жените ?!"
и аз все съм си мислел ,че за мен не са такава загадка, каквато би им се искало да бъдат
но все пак ....нищо никога не се знае , особено с едно толкова непридвидимо създание .....подвласно не на кой да е , а на Венера !

започвам с това предисловие, преди да ви кажа за какво става въпрос..... защото искам да споделя нещо, но не знаех къде точно ...
"разлиствах" клубовете с курсора на мишката, доколкото мога да се изразя така ..и преминавайки от "животни" , през "романтични души" , погледа ми спря на "женски клуб" ...та си викам , чакай да пробвам тук ....

Запознах се с привлекателна жена наскоро
нормално
за мен

проучих внимателно въпросъ с това какво харесва и какво не
предварително
за да нямам големи ядове в последствие
нормално
за мен

научих от най-добрата й приятелка ,че е луда на тема гълъби
не знам точно фетиш, мания или какво е .....но е обсебена от тези животни...
в апартамента й има няколко картини с гълъби
баща й и е подарил невероятен гоблен , изобразяващ двойка влюбени гълъби не по какъв повд да е , за да абитуриентския й бал преди 8 години

и някак изхождайки от всичко това и от неустоимото ми желание да я зарадвам с нещо което обича, да я изненадам ...реших да й подаря ..да, гълъби

но не живи ...пропуснах да спомена ,че въпреки,че обожава гълъби, НЕ ГЛЕДА гълъби в къщата си !

изнамерих кооординатите на най-добрия препаратор на диви животни в България
отделих нескромна сума , за да може същия да направи най-невероярната композиция от препарирани гълъби, която можете да си представите ....
толкова реалистична и натурална ,че ви идва да ви седнете , да я гледате и да потънете в мечти, само щом я зърнете ....

Подарих и тази композиция по оригинален и забавен начин ..ей така без повод...защото обичам да подарявам без повод и причина ...

и какво получих , мислите ....

УБИЙТСВЕН ДЕСЕН ШАМАР !!!
след който последва 10 минуен неустоим РЕВ,
без грам обяснение ....

въпреки опитите ми да й обясня ,че твърде излишноп драматизира факта ,че гълъбчетата са мъртви...
че изкуството понякога трябва да търпи жертви
че гълъбчетата така или инбаче ще си умрат някой ден, и че ако можеха да избират , сигурно биха препдочели това да бъдат увековечени в тази невероятна комопизиця, отколкото да бъдат изядени от някой котарак в някой парк ...
че дори и цветята , който безброй ухажори й подаряват в огромни букети СЪЩО са мъртви, така или иначе ....

обаче не ....РЕВ ...бил съм ЗЛОДЕЙ, защото съм поръчал ПРЕПАРИРАНИ животни ....бил съм студен човек ...

и пак си идвам на първия въпрос ....КАКВО ТОЧНО ИСКАТ ЖЕНИТЕ



естествено , въпроса е риторичен

а въпросната жена, след тази сценка, влезна в статистиката , разбира се
поредната
неразбрана
и ..как да го кажа ....думата сама напира да излезе
..ЛУДА



Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: RElaxing ZOne]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано06.10.09 17:12



Не е луда жената ...просто твоята мания да я спечелиш ....е била по-голяма от нейната мания по гълъбите ...

Следващият път пробвай с картичка ...и плюшени гълъби



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: Jolee]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано06.10.09 17:48



не , не е моя мания да я спечеля
при мен синдрома "ловец-жертва" не съществува
оставям нещата да се случват..като понякога само леко ги предизвиквам ....
следващ път с плюшени гълъби няма да има, защото жената ще е различна ..
дано поне манията й да е що-годе приемлива

всичко, различно от разхождане на пантери на каишка, да речем





Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: RElaxing ZOne]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано06.10.09 18:06



Аз само не разбрах след цялата тази дандания,ти как си се стърпял да не и усучеш един цигански шамар.Ама истински-все едно гълъб се е блъснал в сурата и със 100км/ч



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема на първо четененови [re: RElaxing ZOne]  
Автор caн (звук)
Публикувано06.10.09 18:19



и ти не си много у ред

, първо разбери себе си ... жените едва ли ... за сега
чудиш се защо ли ???....
защото си самоуверени пикльо ... дето си мисли че е направил всичко подходящо... да, ама не!
Ако беше маааалко поне умен и неискащ да се стигне до тук (не че лошо има), твоето проучване щеше да приключи като я заведеш в някой природонаучен музей и разбереш дали изобщо харесва препарирани гълъби

не си злодей, ама и едва ли чак толкова си я харесал ... (ай, трупай статистика )



Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: RElaxing ZOne]  
Автор My nick name ()
Публикувано06.10.09 18:44



Жените са хуманни, следователно изискват от мъжете същото, искат, да го наречем това, когато не го получат тъпунгерите се питат какво искат жените, защото не знаят какво е хуманност, обич към животни и прочее.

Не ти трябва Фройд да анализираш горкото момиче, иди и се прегледай по-добре ти... щом не ти е ясна реакцията му





Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: RElaxing ZOne]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано06.10.09 19:08



Виж, това с шамара е твърде хиперболизирана реакция, ала би било странно да очакваш положителен отзвук при такъв един, извинявай, ама... хм... отвратителен подарък.
Жените искат и разбиране. Е, във вашия случай очевидно не се е получило.


Ама ти продължавай да опитваш. И, ако може, без такива почти некрофилски подаръци следващия път.

П.П. Добре, че мацката не е била влюбена в слончетата.



Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: RElaxing ZOne]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.10.09 19:11



Хахахахххххххххххххх
Майтапчия!
Аз пък съм луда по египетски фараони



мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти

Тема Пич, аз за едно откъснато цветенови [re: RElaxing ZOne]  
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано06.10.09 19:19



се чудя дали да го ползвам като подарък. Всъщност, не, не се колебая - в редките случаи, когато се налага да подаря растение подарявам нещо в естетическа саксийка (примерно), а не мъртва флора.
Абе, подарил си труп, какво се чудиш на реакцията

!



Тема Значинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано06.10.09 19:22



ако мъжът/приятелят ти пътуват до Кайро да чакаме новини за кражба на саркофаг от музея там

!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.