Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пич, аз за едно откъснато цветенови [re: Arachnoid]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано06.10.09 19:41



Ако не подариш еделвайс на природозащитничка например, нямаш проблем.





Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано06.10.09 19:46



Искаш да ти докарам някой възкръстнал и така да те влюбя във себе си ли



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.10.09 20:10



Нннеееееееееееее
Искам мумия. Истинска и миризлива.




мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти

Тема Малии,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано06.10.09 20:13



тогава може дори и сметката за кацата с катран и курника оскубани кокошки да ми пратят след осъществяване на публичния линч

!



Тема Re: на първо четененови [re: caн]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано06.10.09 20:18



бяхме в природонаучен музей...и в етнографски и в археологическия даже ..в града , в който живеем, сме обиколили всички възможни дестинации, в които човек може да израства ментално и едновременно с това да си прекарва добре времето.

в природоначуния музей нямаше дори и намек нещо да я е разстроило, а в него пробладават препарираните животини ....
единственото нещо, от което бе явно недоволна, бе факта че аз прекарах близо 40 мин. около витрините с насекоми, съзерцавайки изяществото им и съвършено-хармоничните им форми ....
и за мен бе странно, че тя не открива нищо в една гигантска стоножка, докато аз я намирам за творение на изкуството , но не съм правил драми от това...

всъщност целия тон на мнението ти е иронично заядлив, жено ..чудя се защо ти отговарям дори





Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано06.10.09 20:20



е, стига глупости сега

жена не се удря и с цвете !
....само със саксия и то ако е наложително
но трябва да е крайно наложително !
примерно да се е надвесила над мен със сатър и кръвнишки поглед докато спя в 03:00 посреднощ, а саксията да е на нощното ми шкафче , примерно



Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: My nick name]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано06.10.09 20:23



охо, тона загрубява усещам ...

питам се само .....а ако бях заминал за командировка и й бях подарил искуствен член-точна репродукция на моя ..каква ли би била реакцията й ?

навярно коренно протвоположна .....
и члена е изкуствен, и не е жив, нали ...
но на него му се радвате ?!

айде иди ви разбери после ....





Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано06.10.09 20:24



е, ако беше влюбена в слончета, хубаво ....и без това обожаваше да си играе с "хоботчето" ..дори и когато спя





Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано06.10.09 20:27



супер !
древен Египет ми е слабост, по-голяма и от жените !

а щом си влюбена в египетските фараони (надявам се че говориш сериозно), с удоволствие бих те запознал лично с Лили Иванова....
последните разкопки в долината на фараоните изкараха на бял свят нови папируси, доказващи, че Лили е пяла на Откриването на пирамидата за Рамзес 3-ти

надявам се ,че добре знаеш кой е Рамзес 3-ти





Тема Re: Пич, аз за едно откъснато цветенови [re: Arachnoid]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано06.10.09 20:32



абсолютно те подкрепям !!!

аз НИКОГА не съм подарявал мъртво цвете....още от дете когато подарвахме цветя на учителките по всевъзможни поводи , аз бях твърдо против идеята да подарявам цветя в целофан, които така или иначе всички подаряват ....

Никога няма да забравя реакцията на другарката (тогава бяха още "другарки") Тодорова, която на завършването на 1-ви клас бе крайно очарована от саксията с мушкато, която взех от балкона на баба ми (без нейно знание, разбира се), за да й я подаря...
крайно неестетична саксия от ронеща се глина ...но пък подарена от сърце ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.