Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 16.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: ся, сериозно!нови [re: bluefan]  
Автор My nick name ()
Публикувано07.10.09 19:46



аз не изневерявам ... за другото няма какво да те коментирам



Тема Re: ся, сериозно!нови [re: bluefan]  
Автор My nick name ()
Публикувано07.10.09 19:51



не харесвам изневерите, любовта не е дисциплина, но любовта изисква вярност в сърцето, съответно и в актовете





Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: RElaxing ZOne]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано07.10.09 23:43



Забавна тема, чак се разчу по клубовете.



Би ли бил така любезен да постнеш снимка на таз виртуозна композиция с умрелите кокошки?
И дали ще си насиля късмета, ако те помоля за адреЗа на препараторския Микеланджело? Котката ми има скоро рожден ден, искам да я изненадам с оригинален подарък.

Благодаря предварително.



Тема Дет се вика, като не му вързА,нови [re: Aлиca.]  
Автор _parvaty_ (нежна)
Публикувано08.10.09 00:42



поне да изкара нЕкоя кинта от цялата работа

... ама, ще припадна от смях и тук и там с вас, и коментарите относно ансамбълчето на разочарования момък...



Тема интересно предложение.....нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано08.10.09 11:08



оуууу, да.....защо не !?

например , за ако за един религиозен човек,понятието за Твореца (а сексът е ВИСШЕ творчество) е абсолютно непостижимо и се приема като даденост, то човекът на науката, на техническия прогрес, не е съгласен да приема информация без проверка. Той сам открива, сам иска да бъде творец....

но стига съм говорил високопарно и интелектуално ...защото с тези думи рискувам да придобия сексапила на папийонката на Гого Лозанов, измерим с твърде отрцателни стойности......

нека просто да се видим и ДА СЕ ИЗПЛЮЩИМ !!!
страстно и като за последно

сигурен съм че ще е незабравимо и вълнуващо ...

но, да не бързаме ...
от вчера ме познаваш и веднага искаш да ме набуташ в леглото ...
ясно ,че сте малко по-агресивни по-възрастните жени ...но с леко отлагане мисля да увеличим още повече желанието



Редактирано от RElaxing ZOne на 08.10.09 11:24.



Тема Re: Еее, ти пък...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано08.10.09 11:13



гъбаркайте се вие .....само да не изядете мухоморката накрая ,че младежа е от стара коза яре



или пък най-много да му седнете на Сърнелата ....неотворена още, нали си я представяш



Тема нещо/някой ви е заблудил сериозно !нови [re: Melany99]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано08.10.09 11:22



за близо 32 години живот , от които общо сумарно около 24-25 , прекарани в Пловдив, за първи път чувам думата ФИЛИБАР !!!!



а твърдя ,че познавам добре града си, древната му и пребогата история, както и голяма част от "градските легенди" ...........
Все пак, с племенника на Начо Кулурата (негласния "кмет" на Стария Град, лека му пръст) сме прекарали не един и два часа, на чаша мавруд, потънали в разговори за този град, по-древен от рим и атина, носещ един толкова уникален дух в себе си , че кара дори и заклети софиянци да се влюбят в него от пръв поглед :Р

Та, този, който се е представял за пловдивчанин и е наричал себе си ФИЛИБАР или не е излизал от бара , или е от някое пловдивско село ....шото нали се сещате и, че за Христо Стоичков се твърди ,че е пловдивчанин, но всъщност е от село Ясно Поле, което си му и личи и до днес де :)

Булката, която си мисли,че мъжа й е пловдивчанин, явно не познава добре човека до себе си ....

що за неземна глупост ???? ....ФИЛИБАР хахахаха



Тема Re: Еее, ти пък...нови [re: RElaxing ZOne]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано08.10.09 11:34



Плашиш кучките със салама ли?



мъжете предпочитат блондинки, жените-диаманти

Тема Re: *DELETED*нови [re: RElaxing ZOne]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано08.10.09 11:45



Мнението е изтрито от belle_vue

Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: RElaxing ZOne]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано08.10.09 11:46



Е кво бе майна, камион ли да кара?!




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.