Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Еее, ти пък...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано07.10.09 12:48



Късно, чадо, прогонихте момъка. А и ти, с тези сексуални сеанси по един час, съвсем ще уплашиш мъжката аудитория. Ама, моля ти се.





Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано07.10.09 12:56



her highness ...сига на английски...

позната " показност" за владеене на езика на Шекспир, демонстиран ни от поредната куха лейка, с език по-бърз от мисълта .....
събирателен образ просто !

така като те слушам и не знам що имам чувството ,че си поредната , хванала за шлифера някой балък от мъглявия Албион, мислеща си ,че с този си удар на живота, е вхвнала дедо Господ за ташаците...и влизаща по форумите да се покаже, посмее и погаври с някоя друга себеподобна, неоткрила все още своя кУронован балък, който да задоволява млоумните й претенции....

това Кумиро Янака, го смени на Курами Янко, по ще ти отива


едвам се сдържам , да слеза до нивото ти и да използвам думите на един КЛАСИК по твой адрес , а те звучаха нещо от сорта на ...
простакеса
селска фея и т.н
ама няма, айде

Редактирано от RElaxing ZOne на 07.10.09 12:58.



Тема Re: Подаряват се маркови парфюми...минимум!нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано07.10.09 13:07



минимум 3 пъти в седмицата посещение на фитнес залата осигурява достатъчно кръв навсякъде, гълъбче ..и за трета глава има дори ....
а редновния пример на трибестан ти дава усещане и ВЪЗМОЖНОСТИ не само 3-4 пъти на ден, а в летните месеци, подсилено и от ефекта на слънчевите лъчи и витамин Д , върху мъжкото либидо, дори до и по 5-6 пъти на ден .....и то КАЧЕСТВЕНО......

е, стига да не е с някакво слузесто създание с увиснал гъз, развити мускули само около китките , от разлистване на Космополитън и каталози за евтини вехторийки, грим и т.н.

нямам предввд теб конкретно, хипотетично говоря , да не ми скочиш сега, забелязвам ,че си първосигнално създание
макар ,че знам ли те и теб що за целулитен гъз си ..... тя красотата отвътре личи и отвън, а ти имаш нрав на вещица, която си е загубила метлата заклевам се !





Тема Re: Абе, жените и пишки обичаме, аманови [re: Roxy]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано07.10.09 13:11



peace, hippie



дай поне с теб да не се дърлим, че и без това тук се забелязва голяма концентрация на неориентирани еманциПАТКИ



Тема Re: уфффнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано07.10.09 13:14



да, излезе ...
и се върна с близо 1 килограм пилешко филе, 1 сутляш и 1 хайнекен в стомаха
тези мускули трябва да се поддържат с нещо все пак





Тема АХАХАХХАХАХАХАХХАХАнови [re: RElaxing ZOne]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано07.10.09 13:16



Доста леко си се отървал *РОФЛ*

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."


Тема Re: Еее, ти пък...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано07.10.09 13:19



глей кви кодирани разговори ...
знам аз ,че сте извънземни...ама отвреме на време и някой неук влиза в клуба ви, не забравяйте ..

тааааа..ГЗС какво ще да означава ??!
нещо за гъзове и хемороиди ако си говорите, не съм за там, сори ....още съм млад, ама вас ви гони критическата нещо ....

с този яростен щурм срещу скромната ми личност , ебати......
щом ме предизвиквате да ви обижам и да ви "храня" така както аз си мога ....
кръстете си клуба на "женски клуб за амазонкки" , "мъжемразка" или нещо подобно , ама това "женски клуб" е много подвеждащо





Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: RElaxing ZOne]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано07.10.09 13:31



Умрели животни се подаряват само в подходяща кройка, сори. Надали има жена, която би желала да ги има в къщата си на място, различно от гардероба.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: добре де , какво искаше ?!?!?!нови [re: RElaxing ZOne]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано07.10.09 13:35



хехе
Две думи на който и да е език и едва ли демонстрират владеене или покозност.
Така както ме четеш /за слушане не си ме слушал/, за познаване не ме познаваш но не си първият изказал се с експертно мение по въпроса.
И как да изразя своята благодарност за всички комплименти които ми написа

Ника няма да си сменя но благодаря за предложението.
Вещица не съм .... /не ми сваляй нивото/ аз съм същински демон но и да бях вещица съм сигурна, че нямаше да си забравя метлата

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Еее, ти пък...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано07.10.09 13:36



Права си, ама ми се струва той за това е тук - да търси аргументи в подкрепа на това колко са зле жените

едва ли е очаквал да плюе жените в женски клуб и да си тръгне чист




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.