Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:25 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Вашето мнениенови  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано26.08.09 23:50



Напоследък срещам все повече жени - около 35-40 годишни, които нямат деца. Повечето от тях никога не са били омъжени, останалата част имат по един развод. Не е като да имат проблем с репродукцията, защото повечето твърдят, че искат деца.
Става въпрос за хубави жени - във възрастовата си група - определено са в горните 5% по външност. Вие имате ли такива познати? Какво според вас им се случва?

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ


Тема Re: Вашето мнениенови [re: Koм]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано26.08.09 23:57



Ами от прекалено мислене, кумене, чудене, нерешителност, страх и чакане на 'идеалния' така става.


'Идеалния' човек и 'идеалните' обстоятелства никога няма да дойдат, трябва да се работи с материала, с който се разполага.



Тема Re: Вашето мнениенови [re: Koм]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано27.08.09 00:19



Защото правят кариера и не им се занимава с глупости


Докато станат на 40 и почнат да се ослушват като гърмяни зайци, ама мандалото лопна!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Вашето мнениенови [re: *Плaмeн*]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано27.08.09 01:13



То по принцип и на 60 може да се зачене в днешно време, но най-добре е до около 25 години. След това малко по малко почват промени в тялото, първо почти неусетни, а после все повече.



Тема Re: Вашето мнениенови [re: Koм]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано27.08.09 02:23



времето сега тече много бързо.
случват се много неща за все по-малко време.
колкото повече неща се случват, толкова повече възможности виждаш.
използваш ги.

другото... може да почака. смята се за гарантирано от природата и съвременната медицина





Тема Re: Вашето мнениенови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.08.09 08:12



Просто е. Бидейки умни и хубави, тези жени са имали мечти да постигнат нещо си и после да имат деца. Докато постигнат нещото, обаче, тези, по-непретенциозните са обрали мъжете, които стават за татковци. В един момент хубавелките и умниците са се оказали във възраст, в която ако се хванат с някой 20-годишен това няма да е безпроблемно, а свестните мъже на тяхната възраст вече са женени. Остава им или да лишат детето си от баща, или да направят голям компромис със себе си или да останат без деца.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Вашето мнениенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор hornet ()
Публикувано27.08.09 08:41



Да искали са, точно от исканията им според мен тръгват нещата - да стане по тяхната, независимо конкретно за какво се отнася, така постоянно пропускат шансовете си защото винаги има нещо, някакво обстоятелство което не отговаря 100% на тяхната "искана" представа, пък те са недоверчиви.
Или по-точно голямото "его" е враг №1 за тези отношения.



Тема Re: Вашето мнениенови [re: hornet]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.08.09 08:49



Има нещо вярно, но защо пък да не искат. Когато човек дава много от себе си, очаква същото и от другите. Точно затова за такива хора е по-трудно да намерят партньор, защото обикновено са перфекционисти. Затова пък постигат повече в работата си обикновено.


Накратко- не можеш да имаш всичко.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 27.08.09 08:49.



Тема Re: Вашето мнениенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано27.08.09 08:55



В отговор на:

Затова пък постигат повече в работата си обикновено




И кой ще го оцени това?
Той и господин 10% също постигна много в работата си,ама взе че умря.
Е,на него поне до 40-сто вярвам да има кой да му полее нагроба,ама тея твоите перфенкционисти обикновено си отиват като катъри
За жените е особено забавно,имам предвид ако се сетиш какво точно се определя с понятието"стара мома"

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Вашето мнениенови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Adaili (член)
Публикувано27.08.09 09:01



Една част са така, както описваш, но ето и една друга случка:
преди 2 год срещам стара позната - около30-31 год., пита ме как са децата ми, и изръсва с усмивка и намигане "о, аз още успявам да отлагам, ама скоро ще ми се наложи, че годините.." Е, честно казано, съжалих я, звучеше , че просто трябва да отметне и това задължение, в разговора разбрах, че има постоянен партньор и той явно иска дете. И не че градеше особена кариера...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.