Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 19.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Престанете с тия парфюми, бе, многоуважаеми нови  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано07.08.09 08:54



Воните по улиците, задушавате ме!

Една вони на виолетки, друга - на розички, трета - на маргаритки, четвърта - балига на какво вони...

В тази жега и това безветрие направо ме е страх да изляза на улицата и да ви дишам евтините наливни парфюми...

Защо изливате цели шишета върху главите си???






<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от A$$A$$lN на 07.08.09 10:06.</EM></FONT></P>

Редактирано от Бepeзka! на 07.08.09 10:54.



Тема Re: Престанете и вие с тая смрад, уважаеми мъженови [re: A$$A$$lN]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано07.08.09 09:10



прав си. Ама да ти имам проблема!
Аз пък побеснявам от миризмата на застояла мъжка пот при почти всяко разминаване с мъжки екземпляр на улицата, в магазина, в офиса. Абе тия мъже за сапун и дезорант не са ли чували? Пък били те и евтини? Да не би някой да им е втълпил, че ако не миришат здраво на пот и ползват козметика са гейове?


Направо ми залютява на очите и ще се задуша от тая смрад! Да не казвам на какво вони офиса след посещение на як, космат балканджия, некъпан от дни. В най-голямата жега работим на отворени прозорци и пуснат климатик, че ще се удушим...

Редактирано от monetka на 07.08.09 09:12.



Тема Предпочитам да мириша на пот, отколкотонови [re: monetka]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано07.08.09 09:18



да се заливам с някакви благовония!

Да не казвам на какво вони офиса след посещение на як, космат балканджия, некъпан от дни.

Ми, ебал съм ти офиса! Що не вземеш да го смениш?!









Редактирано от A$$A$$lN на 07.08.09 09:27.



Тема Re: Предпочитам да мириша на пот, отколкотонови [re: A$$A$$lN]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано07.08.09 09:29



аха, разкрит си!

Значи и ти си от инатливите любители на натуралните миризми.
Обаче лошото е, че човек сам не си усеща миризмата. Ти си мислиш, че не миришеш, ама знаеш ли какво ти мислят околните? И струва ли си да ти пада рейтинга само защото си се заинатил да не ползваш дезодорант? Дезодоранта не е благовоние, в него има специални вещества, които не миришат, но пречат на потта да се разлага и вони в жегата. Защото току-що отделената пот не мирише толкова гадно. Започва да вони известно време след това под въздействието на микроорганизми.
Никой не те кара да се заливаш, достатъчно е да се напръскаш под мишниците след сутрешния душ, действието продължава през целия ден.
.............
А офиса защо да го сменям? Вонливците са навсякъде!



Тема Абе, аз говоря на български език!нови [re: monetka]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано07.08.09 09:40



Воните по тротоарите, та се не траете! И в автобусите воните, задушавате ме! Бати миризмите, бати чудото?!

Спрете се, бе!



Тема Re: Абе, аз говоря на български език!нови [re: A$$A$$lN]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано07.08.09 10:01



жените били от Венера, мъжете от Марс. Затова даже и говорейки на български, не се разбират.


Успокой се, явно нещата ще си останат същите, ама барем си казахме болките!




Тема Джон Грей е авторът на "Мъжете са от Марс,нови [re: monetka]  
Автор A$$A$$lN (старо куче)
Публикувано07.08.09 10:11



жените - от Венера"


Много съм си спокоен, даже!

Успокой се ти!



Тема Re: Престанете с тия парфюми, бе, многоуважаеми нови [re: A$$A$$lN]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано07.08.09 10:32



"да ви дишам евтините наливни парфюми... "някои употребяваме само маркови парфюми



Редактирано от Бepeзka! на 07.08.09 10:55.



Тема Re: Престанете с тия парфюми, бе, многоуважаеми нови [re: A$$A$$lN]  
Автор jumblies ()
Публикувано07.08.09 10:37





Редактирано от Бepeзka! на 07.08.09 10:55.



Тема Re: Джон Грей е авторът на "Мъжете са от Марс,нови [re: A$$A$$lN]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано07.08.09 11:35



разбрах ти намека, но мнението за определен човек се формира комплексно. Не е важно само дали си умен, интелигентен, знаещ имената на автори човек

, но и дали си културен, чистоплътен и не на последно място -поне немиришещ неприятно. Филтърът обаче е различен.
Ти ще отхвърлиш вонящите на евтин парфюм дами, аз пък вонящите на пот самци.
Между другото, имам млад, симпатичен и интелигентен колега, който има специфична и адски неприятна миризма. Нито една колежка не желае да работи в една стая с него. Иначе е спретнат, винаги избръснат, изгладен (семеен е), но си вони. За съжаление, този факт оказва влияние върху професионалните и социалните му контакти. Самият той вероятно се чуди защо се държат резервирано с него, сигурно си мисли, че злобеят и му завиждат, а истината е толкова прозаична...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.