Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Как се справяте с бесни шефки?нови  
Автор a_b_c_d (минаващ)
Публикувано06.08.09 17:29



При икономическа криза всеки оцелява както може-с клюки,интриги,доноси,слагане на шефа и т.н.Днеска шефката ми каза,че съм "работела без да мисля",трябвало да бъде по-активна и да давам идеи,а от нея никой не може да се вреди-била най-умна,най-безгрешна,най-права...
Абе женичката е пред пенсия, и тя какво да прави.Ако трябва и св....на шефа ще прави да я остави на работа и да топи другите.А пък той много й вярва, и ако ме натопи........
Просто мрази млади жени-умни и добре изглеждащи....Минала седмица под нейно "въздействие" намалиха заплатата на един колега,а той с болно дете....





Тема Re: Как се справяте с бесни шефки?нови [re: a_b_c_d]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано06.08.09 17:45



Освен да я отстреляш друг начин не виждам


Големите шефове като избират да вярват на подлизурковци ... да се оправят бизнеса е тяхен

Моят шеф едно бреме като побесня напуснах. Той пък клетника беше решил, че е поза някаква и ще си искам работата обратно до месец.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Как се справяте с бесни шефки?нови [re: a_b_c_d]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.08.09 18:20



А по какъв повод ти го каза?



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Как се справяте с бесни шефки?нови [re: a_b_c_d]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано06.08.09 18:34



Бе жената си е недоебана.Намерете и любовник и ще се съфиряса.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Как се справяте с бесни шефки?нови [re: a_b_c_d]  
Автор Serenity Knight v 4_78 (Щастлив)
Публикувано06.08.09 19:39



Кризата е за тези които нямат умения.

Има си работа и работа. Едната е за 'бели' хора, а другата е за такива дето все търсят мекото на баницата и са готови за 5 кинта да се изпотрепят.

Та кризата е именно за втория тип хора - самички да се самоизтрепят. Иначе видят ли се с парици веднага създават главоболия и неприятности.

Аз лично като съм попадал на хора дето сериозно ми нарушават човешките права моменталически ги уволнявам дисциплинарно...


Мечтая-Живея-Успях!


Тема Re: Как се справяте с бесни шефки?нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Serenity Knight v 4_78 (Щастлив)
Публикувано06.08.09 19:41



Двигателите на Бизнеса казват са СТРАХ и НАГЛОСТ.


Мечтая-Живея-Успях!


Тема Re: Как се справяте с бесни шефки?нови [re: Serenity Knight v 4_]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано07.08.09 08:52



хе-хе, обикновено нарушителите на човешките ни права не са в групата на тези, които можем да уволним дисциплинарно...
Освен ако имаш предвид някой, с който си имал интимни отношения в службата, пък той след това не ти признава човешкото право да го употребиш и зарежеш





Тема Re: Как се справяте с бесни шефки? [re: a_b_c_d]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано07.08.09 13:07



Обикновено фирмата не е социално заведение, така че не-намаляването на заплата поради семейни проблеми не е довод. Ако служителя не работи както трябва или са се намалили заплатите на всички.... не знам какъв е казуса, но се съгласи, че има и тази страна на медала.
Шефът на шефката ти няма да се обърне срещу нея - все пак тя представлява него пред вас.
Когато моята шефка ме критикува - старая се да говоря без емоции, а само с факти. Ако в момента не мога да извадя такива - искам време за да го направя. Понякога съм сгазвала лука и си признавам грешката - така пестя конското и от друга страна не я предизвиквам да доказва колко много е права, защото тя няма да падне по гръб, а най-много да ми извади не само кирливите ризи, а и ризи, които са били вече изпрани (ако ме разбираш какво искам да ти кажа).
Моя съвет е да не тръгваш срещу авторитета на шефката си. Винаги има начини да се разбереш с нея без да я нападаш.



Тема Re: Как се справяте с бесни шефки?нови [re: Serenity Knight v 4_]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано07.08.09 14:42



може и да си прав .... до някъде
но не би ли трябвало двигател да е печалбата .... защото поне тук ако един бизнес се управялва от страх и наглост не знам до къде ще го докара точно



If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Как се справяте с бесни шефки?нови [re: a_b_c_d]  
Автор Frenger (She)
Публикувано07.08.09 17:02



падали ми са едни такива психически лабилни индивиди за Шефове ..обаче аз понеже си падам своенравна ,хич не им цепя басма..много добре си спомням предиШния ми Шеф (не е добре психически човека ) има компания с милионен оборот,ама детството му много неЩастно:пренебрегван и обвиняван от властния си баЩа..и познай къде го избиваШе....няколко пъти се опита да ми държи тон,от което аз изобЩо не се впечатлих ..върШех си съвестно работата и като нямаШе за какво да се закачи ,за да си го икара на първия среЩнат (мен) ,започваШе да ми вика заради несвърШената работа на колега



е ,два остри камъка браШно не мелят... разделихме се по взаимно съгласие ...
вчера получих писмо от местната полиция по дело на колеги среЩу тормоза от него...до понеделник Ще реШа дали да съдействам

та, съвета ми е да не й обръЩаШ внимание ,а да й покажеШ,че ти не си изтривалка,на която може да си изразходва негативната енергия

No more stories are told today ...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.