Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ходихте ли на почивка вече?нови  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано24.07.09 16:58



Викам да разкажете впечатленията си от местата където сте били. Какво ви е харесало, и какво - не.
Честно казано, много ми се иска да прочета нещо за китни балкански хотелчета с басейнчета. Май-май не само ми се чете, а и много ми се ходи на такова място.



Тема Re: Ходихте ли на почивка вече?нови [re: Бepeзka!]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано24.07.09 21:00



Еми карловско ти е на една.... работа място бе девойко,кво го умуваш


Балкан да искаш там...

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Етонови [re: Бepeзka!]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано25.07.09 23:29



няма да съжаляваш.



Тема Re: Ходихте ли на почивка вече?нови [re: Бepeзka!]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано01.08.09 21:43



И на мен пак ми се ходи,и миналото лято ми се ходеше
Ето тук например
А това лично съм посетила и да ти кажа честно...заслужава си парите и зиме и лете



Тема :-)нови [re: Бepeзka!]  
Автор Oпиyм (пакостница)
Публикувано03.08.09 12:32



Стартирахме лятото оттук:


Монако


Стигнахме до тук:

Лорка - Южна Испания

На връщане изкарахме няколко дни по тия прекрасни места:











Provence-Alpes-Cote D'Azur

Венеция, Монако, Кан, Ница - на скорост до южна Испания, където бяхме 2 дни, а на връщане минахме по средиземноморското крайбрежие. Лежерно, без да бързаме. Минахме по пътя на виното. Стигнахме до Грас (ако си гледала "Парфюмът", или си чела книгата, ще се сетиш кое е това градче. Приказно.

А миналата седмица бяхме тук за няколко дни:











Тръгнахме от София, през язовир Кричим към я. Въча (старо име Антоивановци). Там отседнахме в едно хотелче на брега на язовира. В неделя се върхаме към София продължавайки по язовирите - Доспат, Широка поляна и Голям Беглик и Батак. Спуснахме се от прекрасните Родопи в Пещера.

И двете пътувания бяха внезапни, не бяха планирани месеци напред. Всичко стана ей-така. Както виждаш във и извън България прекрасно се съчетават синьото и зеленото :)


п.с
имам един милион снимки, ако искаш ще ти пратя линк да разгледаш и тях.
:)

Wine Me & Dive Me

Тема Напълни ми очите!нови [re: Oпиyм]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано03.08.09 13:14



Разкош! Разбира се, че искам линк. Ще разгледам и останалите снимки с удоволствие. Завиждам ти, че можеш да си позволиш да хукнеш нанякъде без да си го планирала. Представям си как си се заредила.
С кола ли пътувахте?

И забелязах, че имаш много обърнати крака. Да нямаш нещо общо с балет или гимнастика?

И благодаря, че сподели впечатления за това пътуване тук.



Тема Re: Напълни ми очите!нови [re: Бepeзka!]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано03.08.09 19:55



И аз да доложа - 2 дни в Созопол (приятно изненадана бях, че е сравнително празно и можеш спокойно да си намериш място на плажа и в заведение).
И миналата седмица 4 дни точно в едно китно хотелче с басейнче в китно планинско градче - Златоград, ново чистичко семейно хотелче (комплекс Еди) за 20 лв. нощувка, евтини кръчми, кафе на пясък, златоградска баклава, студена бира край басейна...На 9 км е от гръцката граница и точно на границата има прекрасен параклис.





Тема Re: :-)нови [re: Oпиyм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.08.09 21:36



Завиждам за Южна Испания. Ако знаеш откога се каня да отида там...

Иначе, Лазурният бряг е супер, но по това време на годината не е за бели хора, според мен. Разгледахте ли яхтите?

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Напълни ми очите! [re: Бepeзka!]  
Автор Oпиyм (пакостница)
Публикувано04.08.09 00:25



Бepeзka, едно от двете хубави неща, които ми се случиха, докато бях принудително безработна беше това пътешествие. Инак ако ходех на работа, едва ли бих могла да се включа в подобно изживяване. С кола пътувахме.

Нямам обърнати крака, тъй съм застанала. Инак общо с балет нямам. Само с другото



Wine Me & Dive Me

Тема Re: :-) [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Oпиyм (пакостница)
Публикувано04.08.09 00:28



О, да, и аз си завиждам. Там бих живяла по половин година, всяка година. Искам в Ибиса да ида. После в Аржентина. Някое следващо лято. Яхтите - мамка им. То там има повече яхти, отколкото хора и други превозни средства. Като имам време ще изровя няколко снимки на яхти, но най-много ме втрещи една, на която беше написано "One More Toy". Наистина не е за съвсем бели хора, но пък колко е хубаво.

Wine Me & Dive Me



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.