Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Момченцата в женската съблекалнянови  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано28.07.09 14:29



Мислех си, че този феномен е потушен с премахването на градските бани, но ето, че се сблъсках с него. В спортния клуб, в който ходим, направиха група за деца от 3-5 години. Досега не съм засичала момченца в дамската съблекалня, но вчера като влизах в душовете видях едно момченце на 3-4г да се къпе. Аз реших да не се разголвам пред него и излязох навън за да го изчакам. Ясно ми е, че въпроса е доста спорен и въпреки, че съм майка на момичета,съчувствам на майките на момченца - те как да ги изкъпят и облекат. От друга страна обаче, моите подрастващи момичета са много чуствителни на тема "голота".
Изуми ме реакцията на майката обаче. Каза ми, че нямало нужда от такива демонстрации, сякаш моето желание да не се къпя в присъствието на малчугана е подсъдно.
Интересно ми е как ли е решен въпроса в друг страни? Или в други клубове?



Тема Според меннови [re: Smile]  
Автор beagle (the hound dog)
Публикувано28.07.09 16:20



е по-добре малкия мъж да свиква с голото женско тяло за да не обърне някой ден резбата

Шегичка Аз примерно като малко момче съм виждал майка си гола и ми е било много интересно....



Тема Re: Според меннови [re: beagle]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано28.07.09 16:23



И аз като малко момиче съм виждала майка си полугола и смятам, че това не е редно.



Тема Re: Момченцата в женската съблекалнянови [re: Smile]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано28.07.09 16:30



Мисля, че няма нищо по нормално и естествено от голотата, мисля, че едно дете следи реакцията на възрастния и ако той приема нещата без излишна паника, то и то ще се научи да възприема нещата така. Дъщерите ти са чувствителни на тема голота, защото и ти самата си такава. Поколения наред секса се смяташе за нещо лошо и мръсно, по този повод куп жени имат проблем да превъзмогнат възпитанието си и да изпитат оргазъм. Мисля, че хора като теб трябва да бъдат превъзпитавани за да не повреждат подрастващите.

Leben und leben lassen !


Тема да се съглася с тебнови [re: Arsonn]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано28.07.09 17:04



Голотата е част от сексуалното възпитание. Редно е да започне от най-ранна възраст. В голото няма няма нищо срамно и неестествено. Особено пък в банята ....



Тема Re: Момченцата в женската съблекалнянови [re: Smile]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.07.09 17:34



Не знам как е решено, но и мен ме дразнят, още повече, че не са и по на 3-4 години, ами има и по-големи. На мен ми е все тая, къпя се, но се ядосвам как ги обгрижват едва ли не докато почнат да им стават пишките. Толкова ли е трудно да научиш едно дете на 5-6 години да се къпе само, не знам.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Не виждамнови [re: Arsonn]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано28.07.09 17:43



каква е връзката между голотата и оргазма.
Нямам проблем да съм гола пред мъжа си или пред жени. Но не смятам да възпитавам дъщерите си да показват гърдите си на всеки съученик само и само да удовлетворят нечие виждане за разкрепостеност.



Тема Интересно е,нови [re: *Paл*]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано28.07.09 17:46



че доста мъже смятат, че няма проблем момчето да вижда майка си гола, но път момичето не трябва да вижда баща си без дрехи...



Тема Re: Интересно е, [re: Smile]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано28.07.09 18:26



Гледам нататък големи демократи са ти писали... Всяко нещо си има граници. Като са толкова демократични да ходят голи, така ще могат да покажат гъза си на всички. Не, не е нормално едно дете да гледа възрастен човек независимо от пола и на двамата.



Тема Re: Интересно е, [re: *Paл*]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.07.09 19:00



Що откачате бе



Не ставаше ли дума за деца -3 до 5 годишна възраст

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.