Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 26.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема що за държава е България?нови  
Автор Charleston (хулиганка)
Публикувано26.05.09 15:50



Въпросът ми е риторичен, мили дами


"Стан" и "Пристан" за кои е "милата ни родина"?!

Ей поредната смешка:



Напоследък ми се случват неща от личен характер, които ме убеждават, че няма оправия нито за държавата ни, нито за народа ни.
Защо ли?
Защото хората в България са лоши, завистливи и некадърни.. и злоупотребяват с връзките! И гледат много в чуждата паница, место да си гледат в своята

Защото няма закони, нито органи, които да следят за тяхното спазване.

Защото хората са безкултурни и нямат респект към никоя институция, защото знаят че могат да я купят...

Защото зад "добрите намерения и отношение" може да има "добро изчисление"

Това са БГ-тата..

Не съм горда да се наричам българка и с радост бих живяла...примерно в Швейцаря

Просто споделих с Вас, защото разочарованието ми дойде малко в повечко..

Мерси

Редактирано от HAДEЖДA™ на 26.05.09 20:20.



Тема Re:нови [re: Charleston]  
Автор cina2 ()
Публикувано26.05.09 16:10



Къде виждаш проблем, че някакъв модел на "Плейбой" щял да следва акьорско майсторство в платено учебно заведение. Това го има и отвъд океана.

"Защото зад "добрите намерения и отношение" може да има "добро изчисление"" - това важи и за останалия свят, не само за България.



Тема К'ва е тая Лили? За какво става дума?нови [re: Charleston]  
Автор A$$A$$lN (ентусиаст)
Публикувано26.05.09 16:15



Напоследък ми се случват неща от личен характер, които ме убеждават, че няма управия нито за държавата ни, нито за народа ни.

Хм! Странно съждение - случило ти се нещо лично, което те убедило, че няма управия за държавата и народа???

Хм, нищо не разбирам!






Редактирано от A$$A$$lN на 26.05.09 16:16.



Тема Re: що за държава е Булгаристан?нови [re: Charleston]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано26.05.09 16:21



точно се връщам от Барселона, невероятен град, но определено с не особено добри хора. Поне на мен не ми допаднаха! Няма такова невъзпитание и липса на култура. Направи ми лошо впечатление как си гледат децата, ако някой те блъсне - дума като Извинявай не съществува в речника му. Бях потресена как няколко дечица си пишкаха по едни храсти, непосредствено до тях беше учителката им, а тоалетната на зоологическата градина беше на не повече от 100 метра. Така, че хората по начало са лоши, човешката природа е такава!



Тема Re: не е по темата,нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор cina2 ()
Публикувано26.05.09 16:28



ама как ги разпознаваш родените в Барселона от останалите "редови" испанци на посещение в града?





Тема Re: не е по темата,нови [re: cina2]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано26.05.09 16:32



По Каталунския :)
Иначе родените в Барселона категорично заявяват, че не са испанци, а са каталунци! Кажи им испанец и най-много да си отнесеш някоя ругатня!





Тема Re: не е по темата,нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор cina2 ()
Публикувано26.05.09 16:37



това го знам, само не разбрах че си стояла до всички "нарушители" в непосредствена близост.





Тема Re: не е по темата,нови [re: cina2]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано26.05.09 16:44



Лошото възпитание си личи... отделно имах възможност да прекарам доста време в компанията на каталунци и испанци.



Тема Държавата е България,нови [re: Charleston]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано26.05.09 19:47



тия които я наричат Булгаристан заслужават да им е трудно в нея.
Вопълът ти удивително прилича на "Дайте да дадем!". Ти лично какво направи за да не е Булгаристан? Мислиш ли че ако не си стока и идеш в Швейцария - ще станеш стока само понеже си там?



Може тук да е по-трудно - но може и да се окаже обратното. Защо не пробваш вместо да се пенявиш?

ПП: За да не се чувстваш чак толкова зле - помисли за практиката в САЩ да завършват колежи през местния футболен отбор...


Редактирано от jamie на 26.05.09 19:48.



Тема Re: що за държава е България?нови [re: Charleston]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано26.05.09 20:25



Първо - като пишеш в български форум, ще наричаш държавата България, както и е официалното название тук.
Второ - това, което описваш, може би не става единствено в някои провинции на африкански държави. Швейцария, която даваш за пример, винаги е била една консервативна затворена общност в някои аспекти, и не е база за сравнение.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.