Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Има ли нужданови  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано09.05.09 10:39



от даването на шанс на мъжете? Я да ви питам тук като по-живели, по-видели и по-разбиращи от мъже. Защото напоследък съм се замислила какво всъщност става с тези прастари отношения.

Човешкия живот си има етапи - минаваш през пубертета, дивееш и палуваш, правиш глупости и усядаш. После правиш семейство, градиш някаква кариера, за да храниш това семейство. После децата почват да растат и закрепваш кариерата откъм пари и връзки, за да им улесниш живота на тези деца. И в тази ти пътечка мъжете идват, оглеждат, влизат в живота ти 'на кон' като победители и си заминават или подгонили други свои мечти/жени, или напъдени, или недоволни, че не са успели да те обезличат за по-лесна употреба. Поотупваш праха и измиваш суратя, зацапан от поредната връзка и пак си продължаваш нормално живота.

И идва момент, когато мъжете почват да ти искат някакси просто да им дадеш шанс. Да ме били върнели на някакви мои предишни етапи, които съм изживяла според момента и съм затворила доволна страницата! И съм продължила нататък ...

Струва ли си връщането според вас?




Major e longinquo reverentia

Тема Шанс ?нови [re: LadyMorgana]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано09.05.09 12:38



Доста тъпа грешка да се поставят нещата на подобна основа.
Ама човек понякога я допуска (да иска шансове). Нужно е повечко самоуважение.




Тема Re: Има ли нужданови [re: LadyMorgana]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано09.05.09 12:57



"Човешкия живот си има етапи - минаваш през..."и..."Да ме били върнели на някакви мои предишни етапи, които съм изживяла според момента и съм затворила доволна страницата!".
Точно както и в голямата история, всеки си пише историята на живота(или му я пишат, но това е друга тема).Затова изцяло може да се каже същото :"Историята може да се повтаря само като фарс."
Защо е нужно?


Всъщност целият ти въпрос е така написан, че отговорът е вътре.

п.п. Таман се чудех за някакъв по-засукан евфемизъм на "стара чанта, ама лачена" и глей, как си го докарала-"по-живели, по-видели и по-разбиращи от мъже".




Тема Re: Има ли нужданови [re: LadyMorgana]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано09.05.09 14:31



хъм
то да искат втори трети шанс хубаво ... но те знаят ли колко ще са прецакани???
Първо наивноста ни и вярата в чудеса е заминала заедно с първия "изпуснат" шанс. Та на следващите ще им се наложи кротко да минат през девете кръга на ада и ако оцелеят без да кажат гък може да има някакво развитие.
Обаче като всички себеуважаващи се мъже те не искат да се мъчат и предполагат, че ти ще симулираш амнезия за да минат нещата по гладко.... което разбирасе не става.
Та знаят ли какво искат всъщност с тоя шанс? НЕ

Обаче въпреки всичко то зависи от човека, от тебе, от желанието, от положението, от много други работи .... и без очаквания как всичко ще е точно както преди

.
На някои хора им се получава вторият шанс .... на повечето не.

Струва ли си ...... ами никой не знае

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Има ли нужданови [re: LadyMorgana]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано09.05.09 17:53



Не можеш да се върнеш на предишен етап. Можеш да имаш само нови. С някой предишен - защо не, но не може да е същото. Може да не ти хареса а може и да ти хареса повече. Кой знае.





Тема Re: Има ли нужданови [re: LadyMorgana]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано09.05.09 18:32



Кратко и ясно-НЕ!



Тема Re: Има ли нужданови [re: LadyMorgana]  
Автор steinbock (рогата)
Публикувано09.05.09 18:35



Кофти е, че при теб се е получило така, но е напълно възможно историята да има Happy End, а не да се завърташ в омагьосани кръгове.
Ако едно нещо не иска да стане от първия път, ще стане от 101вия


Следователно има смисъл от вторите шансове, може би не със същия човек, но с мъжкото съсловие като цяло



Тема Re: Има ли нужданови [re: LadyMorgana]  
Автор Cвeтa_3мия (драма)
Публикувано09.05.09 18:36



Категорично не! Струва ми се пораженченско да търсиш нещо там, където веднъж вече си изгубил. Аз съм ужасно крайна в това отношение. Нямам нито един бивш - просто няколко несъществуващи





Тема Re: Има ли нужданови [re: LadyMorgana]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано09.05.09 19:25



Зависи как са се развили отношенията и какво ги е смутило.



Тема Re: Има ли нужданови [re: LadyMorgana]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано09.05.09 20:10



... Няма... !!!
Казвам го защото мъжа няма нужда от подаяния... и не виждам кой е тоя муньо дето иска шанс...
Тоест за какво му е на един мъж да се връща щом е тръгнал вече ? Ако не е искал да не тръгва (само жените не знаят какво искат... и то само някои)...



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.