Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Уважаеми дами, моля за съветнови  
Автор kokoшka (пернато)
Публикувано13.03.09 09:02



С оглед естеството на клуба съм сигурна, че тук подобни теми са разисквани десетки, ако не стотици пъти. Но не искам да използвам търсачката, защото всеки е склонен да си въобразява, че неговият случай е уникален (което обикновено не е вярно). Моля да бъда извинена за което!



Да изложа параметрите ;) на ситуацията.
Много харесвате даден мъж. Той не е казал или показал да има приятелка (съпруга няма със сигурност).
Правите опити да му покажете колко го харесвате, изразяващи се в покани за пиене на кафе, комплименти от време на време (искрени, разбира се; когато харесваш някой, и без това няма нужда да измисляш неискрени ) и подобни. Предполага се, че той не е вчерашен. На палави, влажни и т.н. погледи Кокошката не е особено способна, а и честно казано, не намира, че би имало голяма полза от тях.
На поканите за кафе лицето откликва. Когато е заето в предложения ден (не се съобщава защо е заето ), предлага друг ден. Понякога дори отправя самО такива покани.
По поведението му обаче по никакъв начин не личи да ви има за нещо повече от компания за кафе - а както знаем, когато такива неща не личат, то обикновено е защото наистина не са налице.

То се знае, Кокошката е наясно, че главното условие, за да те хареса един мъж, е красивата външност, а тя за съжаление се дава най-вече по рождение.
Все пак, при наличната по рождение съвсем обикновена външност, искам да помоля - ако имате желание - да споделите опит и да ме посъветвате за някакви по-нататъшни стъпки, ако изобщо са възможни, за подобряване на шансовете този човек да ми обърне внимание.

Редактирано от kokoшka на 13.03.09 09:55.



Тема Re: Уважаеми дами, моля за съветнови [re: kokoшka]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано13.03.09 09:23



Ще следя темата с интерес.

Не ми идва нищо наум, и аз така винаги съм се чудила какво се прави в такива ситуации.

Забелязвам от скоро време, че мъжете харесват жени, които се глезят и се правят на беззащитни и слаби. Вкарай някакви такива моменти, поискай някаква помощ за нещо. Това ми идва на първо време.

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама


Тема Re: Уважаеми дами, моля за съветнови [re: kokoшka]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано13.03.09 09:41




А може би му трябва повече време да те опознае и "вътрешно" - приятната външност се забелязва веднага и е фактор, безспорен - аз затова казвам, че малко приказките..ма тя нямала значение..не са толкова верни.
Има и още как!Ако един човек те отблъсне физически, дори няма да ти хрумне да се впусниш да бродиш в душата и главата му, особено, ако имаш интимни намерения.
От колко време е това?
За какво разговаряте?Споделя ли с теб, доколко?
Подробности знаеш ли за статуса му, за приятелите, ежедневните неща?

Това е важно.Един човек, който те държи на разстояние от тези така прозаични неща - ежедневни и несекретни - обикновено няма нужда да споделя, защото няма и намерение да се сближава с теб.



Тема Re: Уважаеми дами, моля за съветнови [re: kokoшka]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.03.09 10:00



Само да те предпазя - не започвай да се натрапваш прекалено много и не се опитвай да ровиш в душата му. Това ще го отблъсне със сигурност.
Засега бъди просто приятелка, дали ще се получи нещо повече зависи от него, ти вече си показала, че имаш интерес.



Тема Re: Уважаеми дами, моля за съветнови [re: kokoшka]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано13.03.09 10:01



Уф това са от любимите ми темиВ едно грешиш ... Наистина всеки случай е уникален...

На първо четене ми звучиш скромна ...даже лекинко подценяваща се ...

На второ четене виждам, че си въобразяваш, че не си достатъчно готина външно ...че да му вземеш акъла ....което са пълни глупости...

На трето четене ми звучиш като мене преди 2 години...която питаше почти същото ...и всичко завърши успешно

Ще те омъжим за тоя без да си разбрала ....

Първо смени ника / на нещо по красиво и умно / ... и после дай още инфо ...

В смисъл този откъде го намери...после кой на колко години е ...имате ли общи интереси и прочее



Тема Re: Уважаеми дами, моля за съветнови [re: Jolee]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано13.03.09 10:08



Ще те омъжим

На вас жените само омъжване и деца са ви в главите.



I Could Eat a Peach for Hours

Тема Re: Уважаеми дами, моля за съветнови [re: XищниK]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано13.03.09 10:13



Ти вземи да спреш да ми досаждаш

Поне на мен

Когато дораснеш до ниво да разбереш смисъла на децата и семейството може отново да си говорим....дотогава бегай надалеч



Тема И откоганови [re: impulce]  
Автор Arachnoid (bantha poo-doo)
Публикувано13.03.09 10:56



количеството споделени с някого дребни битови радости и неволи /и склонността да се споделят такива/ е показателно за желанието за сближаване? Неща от типа на "Пък днес какво ми се случи на работа..." и "А да знаеш у дома..." не ме карат да се чувствам близък с някой. Пълното сближаване може да включва ежедневните неща, но истинското ги надхвърля.
Пффф... чак ме досрамя да се направя на философ

. Няма да се коригирам обаче .



Тема Айде, кокошке,нови [re: kokoшka]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано13.03.09 11:02



чакаме те да се появиш с нов ник. Гледам, че старият вече не съществува в базата данни.



Тема Принови [re: Arachnoid]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано13.03.09 11:04



мен..винаги, да си призная - не държа да ми обяснява какво е закусвал и каква паста за зъби ползва, но примерно сбирки с компания, излизанки с негови приятели, някак създават усещане, че човекът те въвежда в света си - все пак това са нормалните неща от жувота - работа, хобита, приятели, или?


За мен няма нещо по - естествено от тва - ако си джиткаме по заведения, кафета - мафета..да си говорим и за живота от нещата. Може и да бъркам, мое виждане, нали може?

Разбира се, че за това се иска време - именно затова и попитах откога е така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.