Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 29.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Дами, не ми благодарете просто ви спасявам браканови  
Автор Cтoянoв (непознат)
Публикувано23.01.09 09:35



Искам най-доброжелателно да ви покажа извора на 90% от проблемите
в една връзка / мъжка гледна точка/
Всичко може да се опише с една дума СЕКС. Не бързайте да ме осъждате това е просто мъжка гледна точка.
Ние сме първични и се НУЖДАЕМ от секс. Но не просто рутинен /брачен/ секс,
а разнообразен, чест, неочакван, провокиращ, нетрадиционен.
Ние цял живот правим любовна игра, която реално съкръщава същинската за нас цел. Вие от време на време е хубаво да ни изчуквате. Ей така неочаквано и бързо.
Когато по една седмица ви идва, ние седим на "сухо" - ами врътвайте по една изненадваща свирка от време на време. Това съвсем не е вулгарно просто физика.
Лично аз когато съм сексуално незадоволен ставам нервен, заядлив, жена ми ме дразни с всяка своя дума и действие, отивам нервен на работа и т.н.
За да обобщя:
- правете по-често свирки
- изчуквайте ни
- изненадвайте ни
- направете секс на неочаквано място / с партньора си/
Тогава по-често и с желание ще ви помагаме, по често ще ви галим, ше споделяме повече, ще се усмихваме повече, неочаквано ще заставаме зад вас и просто нежно ще ви целуваме по вратлето, ще забравяме за ежедневните проблеми
Колко е лесно, нали?



Тема Re: Дами, не ми благодарете просто ви спасявам браканови [re: Cтoянoв]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано23.01.09 09:58



Стоянчо, да те "светна" за да знаеш и как ти да спасиш брака си... при жените е абсолютно същото! Поне при тези, които обичат секса! Няма нищо по-досадно от еднообразен секс! В интерес на истината ние не по-малко от Вас мразим да сме на "сухо"! Обаче по-добре на "сухо" отколкото да се дразним... вместо да изживеем удоволствието...
Когато една жена има главоболие, първи признак, че всеки друг ще е по-добро лекарство от теб!



Тема Re: Дами, не ми благодарете просто ви спасявам браканови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Cтoянoв (непознат)
Публикувано23.01.09 10:33



Тук не говоря за изневери. Това е съвсем друга тема. Просто е хубаво да се споделят различните гледни точки. Знам, че също имате нужда от секс, целта е да ви подтикна да задоволявате от време на време нашите егоистични желания.
Ако ти правиш това се радвам за теб.
Хареса ми как си "настръхнала" в коментара. По спокойно, а може би ти липсват ласки?



Тема Re: Дами, не ми благодарете просто ви спасявам браканови [re: Cтoянoв]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано23.01.09 10:59



Стоянов,
Не ни го казвай на нас туй.Ние си го знаем:-).Обърни се към благоверната си съпруга и нея убеди в таз правда:-)))))



Редактирано от esprit на 23.01.09 11:00.



Тема Re: Дами, не ми благодарете просто ви спасявам браканови [re: Cтoянoв]  
Автор Oпиyм (пакостница)
Публикувано23.01.09 11:06



Баси, събуди са тая сутрин и реши да ни спасяваш браковете.
Къв добър човек...



Wine Me & Dive Me

Тема Re: Дами, не ми благодарете просто ви спасявам браканови [re: Oпиyм]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано23.01.09 11:08



...и аз това си мислех...кО щяхме да праИм в тоз живот ...ако не беше Бай Стоян да ни светне





Тема Re: Дами, не ми благодарете просто ви спасявам браканови [re: Cтoянoв]  
Автор ПacaT (СилеН)
Публикувано23.01.09 11:14



Стоянов, много се радвам, че те има, така знам, че не съм само аз така!
Аз съм абсолютно същия, т.е това е и причината да не мога да остана много време с една жена, а повечето жени са точно такива, или по точно - не са такива каквито описваш, че трябва да са.....
В живота ми само една жена такава съм срещнал, но се разделихме, дай боже да попадна на такава пак, за която секса също е от значение - а не я се сети, я не.....лошото е, че повечето жени са така.





Тема Re: Дами, не ми благодарете просто ви спасявам браканови [re: Jolee]  
Автор Oпиyм (пакостница)
Публикувано23.01.09 11:19



Ха де, кво?
Щеше да виждаш розови облаци и триъгълни кръгове.... Ма прогледна налЕ? :)
Аз затуй с мойте несполучили браци - щото ... абе Стоене, що днеска бе чедо, не моеше ли преди 10 години, после преди 6....
Къде беше ти преди 10 години, а?

Wine Me & Dive Me


Тема Re: Дами, не ми благодарете просто ви спасявам браканови [re: ПacaT]  
Автор Oпиyм (пакостница)
Публикувано23.01.09 11:20



Ти пък кво разбираш от жени :-)
Скоро обяснявах на една приятелка - Ни мой след 10 години да е както преди 10. Туй де - секса.
Ти вярваш ли го?

Wine Me & Dive Me


Тема Re: Дами, не ми благодарете просто ви спасявам брака [re: Oпиyм]  
Автор Cтoянoв (непознат)
Публикувано23.01.09 11:32



Естествено, че секса след 10г е различен- по-хубав е.
На всички възмутени, че ги поучавам предлагам просто да ми пробват "рецептата" и след месец да си говорим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.