Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 29.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Тема Петиция срещу поредното безумиенови  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано21.01.09 20:01





Абе не мога да разбера - от ВВС ли трябва да дойде екип и да ни разнасят пак по света какви диваци сме пред 21 век?!? Отказвам да ме слагат вече в един кюп с тези, измислили и прилагащи с малоумните "правила" в тази "държава". Министъра на здравеопазването да не дрънка глупости, а да направи необходимото, иначе ДА СИ ХОДИ.
това е.

Редактирано от HAДEЖДA™ на 22.01.09 05:42.



Тема Re: Петиция срещу поредното безумиенови [re: Refine]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.01.09 05:49



ПРОТИВ!!
Все пак става въпрос за Клиника по ИНФЕКЦИОЗНИ болести., и не за кърмаче, а за дете на 3 години.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Петиция срещу поредното безумиенови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано22.01.09 10:39



И понеже болестите са инфекциозни, връзват пациентите?!

Аз съм майка също, и със сигурност мога да кажа, че едно тригодишно дете има нужда от родител в българска болница, просто защото персонала нито има време, нито желание да се грижи за толкова много пациенти.

Логика липсва - позволявали на родителите да идват два пъти седмично, като се срещали с децата си в едно малко помещение. Е, през тези посещения не може ли да се зарази някой?!? Със сигурност по света има по-успешно решение на този проблем, и той не включва връзване на ръце и стресиране на малки пациенти.

Редактирано от Refine на 22.01.09 12:01.



Тема Re: Петиция срещу поредното безумиенови [re: Refine]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано22.01.09 11:43



А ако заразиш още десетки души, включително деца!
Това граничи с безотговорност! Също против и изразих мнение! Що за ниска култура е това, не мога да разбера!



Тема Re: Петиция срещу поредното безумиенови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано22.01.09 11:57



Е как ще заразиш някого, ако си в болницата заедно с детето и не я напускаш?

Болниците в белите страни разполагат с достатъчно персонал, помощни средства и техника, и се извършва необходимото, за да бъде престоя на малък пациент ефективен, без допълнителен стрес. Тогава ограничението или забраната на достъп на близки е нормална - има кой да се погрижи за детето.

Тук не съществува нищо подобно, и единствената възможност е родител с малко дете, който да не напуска болницата. И да не позволява връзване и прочие средновековни методи.

Хайде без обвинения в ниска култура.

Редактирано от Refine на 22.01.09 12:08.



Тема Re: Петиция срещу поредното безумие [re: Refine]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано22.01.09 12:25



Няма как да не мръднеш от стаята на детето! На дали ще си и изолирана като него! Силно се съмнявам, че някой е вързвал дете, още повече лекар! Нивото ни на здравна култура е толкова ниско, че просто е плашещо. Няма обвинения, това е безспорен факт! Крайно време е да проумее обществото, че тези хора са учили поне 10 години и определено знаят повече за лечението на дадено заболяване!



Тема Re: Петиция срещу поредното безумиенови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано22.01.09 16:59



Браво бе, учили били 10 години! В други страни, където родителите са включени в оздравителния процес активно, лекарите не са ходили на училище! А персоналът дето работи в тези отделения не разнася ли зарази,ако не се спазват правилата за контрол на инфекциите? Има начин1 Миене на ръце, маски, хигиена според стандарти, които май липсват!





Тема Re: Петиция срещу поредното безумиенови [re: jaime14]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.01.09 17:10



Това, с миенето на ръцете и елементарната хигиена, при нас е по-зле и отколкото в Индия да речем. На пръсти се броят хората, които си мият ръцете след като излезнат от тоалетната.

Може би, единствено персоналът в подобни заведения е мотивиран да спазва хигиената, и то не за друго, амо от инстинкт за самосъхранение.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Петиция срещу поредното безумиенови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.01.09 17:42



Божеее, аз чак сега видях, че не става въпрос за обикновено инфекциозно заболяване, а за менингит. Не ги разборам тея хора.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Петиция срещу поредното безумиенови [re: Refine]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано22.01.09 20:15



И аз съм категорично против. Айде и малко здрав разум да има освен емоции.

Майка съм, детето ми е било в болница, така че не като да не знам за какво говоря.

"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.