Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 08.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Верно енови [re: *Paл*]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано25.12.08 21:39



че мацката се е съсредоточила основно в тази им тема. Но мисля, че те с мъжа си като съпрузи отдавна се нервят един от друг! И това за парите им е само върха на иайсберга - мисли си, че така ще е по-убедителна пред нас. Абе аз така си мисля - знаем ли какво е всъщност?


Major e longinquo reverentia

Тема Re: да си бракуван))нови [re: Charleston]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано25.12.08 22:12



означава да си самият себе си , но с някой друг...демек да ти е спокойно и на двамата от ВАС-си))...в случая подкрепям изказването ти



та не всички мъже са "такива"...както заклеимиха по-горе))



Тема Re: да си бракуван))нови [re: LlRA..]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано25.12.08 22:16



Точно така.



Тема Re: По повод темата на Аве за брака и вчерашния...нови [re: *Paл*]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано25.12.08 22:58



Не знам как трябва да е, мисля, че е кой както си иска.
Ама ние не се препираме за цени на подаръци. Изобщо темата не е финансова, да не я превръщаме в такава. Става дума за желанието да задоволиш нуждите на другия и да го направиш щастлив, а не да отбиваш номера. Това е, което дразни както вече казах, усещането, че на другия не му пука за теб, и целта на цялата работа е да те ползва максимално като същевременно дава минимума колкото да се крепи семейната единица. Става дума не само за материално даване, а за всякакъв вид заинтересованост как се чувства човекът до теб.




Тема Re: По повод темата на Аве за брака и вчерашния...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано25.12.08 23:10



Аз не обвинявам никой, няма и за какво, не съжалявам че съм се омъжила точно за него. И сега да ми е пак него ще избера, защото съм се омъжила по любов и все още го обичам. Наистина от самото начало забелязах някои негови косури, но за мен нямаха значение, а и мислех, че с времето ще ме приеме като част от себе си и ще се държи по нормално и заинтересовано. Но това не стана и вече почвам сериозно да се замислям каква е причината, защото това положение по моите разбирания не е нормално и между нас има проблем. Не знам дали ми е играл роли. Но определено на думи много е държал на мен и до днешен твърди, че е така. Може и да ми е харесало просто на думите му да вярвам. Ако обаче в един момент всичко се окаже лъжа, ще бъда адски изненадана, защото имам силна интуиция и много усещам всякакъв фалш в поведението на другите. Ама тоя човек тотално ме разбива отвсякъде, защото излиза, че не мога да му хвана целите и мотивите. Всъщност логически погледнато всичко е много ясно и логично. Но ако това наистина му е логиката, ще се призная публично за най голямата будала на света, а него - за най изпечения мошеник бродил някога по тези земи.




Тема Re: Ама и тинови [re: LadyMorgana]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано25.12.08 23:21



Не четеш внимателно темата.
Писал съм че тва е навсякъде,но не всички сме тръгнали да правим трагедии от факта и да пишем 300 реда пост с оплаквания във форуми.

Разбира се че и мойта мрънка непрестанно!
Разбира се че и аз не си вадя тапите от ушите..............та така.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема всъщностнови [re: LadyMorgana]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано25.12.08 23:25



не се нервим чак толкова много, че да не можем да се понасяме. В крайна сметка тази негова незаинтересованост като че ли изкристализира като проблем номер едно заедно с това, че като баща според моите разбирания е гола вода. Btw имаме 3 деца и съм се заела да го уча да бъде баща. Има известен напредък, но и при тях си личи, че не прави нещата с мисъл да е добре на децата, а просто отбива номера. Дори технически не се старае да изпълнява нещата, да не говорим за др моментни ситуации.
А това за парите, аз като проекто кучка мисля, че никак не е маловажно, защото едно от основните предназначения на мъжа е да финансира семейството. Нищо че днешно време са се разкиснали и бягат от тази си отговорност убедени, че дори това не е нужно да правят щото всички жени днешно време работят.
Абе не че искам да ви убеждавам в нещо. Искам да чуя просто чужди мнения по темата както и това от страни как изглежда цялата ситуация, защото аз като участник в нея не мога да я видя реално най вероятно. Може и да не съм права. Споделих със сестра ми и според нея прекалявам. Аз лично не мога да преценя, в един момент мисля, че съм напълно права, а в друг, че едва ли не издевателствам над хората




Тема Re: По повод темата на Аве за брака и вчерашния...нови [re: NikiFin]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано25.12.08 23:26



Обясни сега моля като как ти си решила че задоволяваш всички негови нужди и как по-точно го правиш щастлив?

Щото до тук се начетохме на твойте искания и капризи.Дай да видим сега ти какво правиш за дасе промени нещо в положителна насока в семейството ви!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: По повод темата на Аве за брака и вчерашния...нови [re: *Плaмeн*]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано25.12.08 23:41



Ами накратко, правя всичко, каквото се очаква от мен, така че мъжът ми да е доволен. И той е доволен и предоволен. Поне в началото особено като давах всичко от себе си и на двамата ни беше перфектно, защото неговите нужди реално бяха задоволени, а аз на моите не обръщах внимание, защото бях влюбена и загубена. Ама лека полека взеха да ми се отварят очите и видях, че това, което правя той го приема за даденост и изобщо не го оценява. А същевременно не се старае с нищо да допринася за това семейство, само с мили думи колко добра съпруга съм. Ама само това не стига за да крепи връзката. Защото незадоволените нужди започват да дразнят все повече и повече и почваш да си казваш: Бе що си давам толко зор, я по леко и кротко, и без потупване по рамото ще си мина. Но човек се подтиска от усещането, че на другия не му пука за него и се стига до там, че вече дори не искаш да си легнеш с тоя човек. Едно че умората от бебета се натрупва (ама това ти не го разбираш и не му вярваш), друго, че като се сетиш за гадното държание и непукизна на тоя до теб и всякакъв мерак за квото и да било се изпарява на секундата.


Та вече определено не правя нищо за да се оправят нещата между нас, защото не съм сигурна, поне той не дава никакви признаци, че иска да са ни оправени отношенията. Затова съм решила да му прехвърля топката и той ако иска да направи необходимото за оцеляване а семейството. Аз му давам само шанс и мисля, че това не е малко след като години наред бях перфектната съпруга на дела, а той също перфектен, но само на думи.




Тема Re: По повод темата на Аве за брака и вчерашния...нови [re: NikiFin]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано26.12.08 00:04



Щот си тъпа като гъз.Извинявай за изказа но не се сетих за по-подходящо сравнение.

Добруването в едно семейство булка,зависи единственно и само от жената в него.И ако ти си скумрия не очаквай съпругът ти да е косатка.
Ама както неведнъж съм казвал тук-семейството е добра форма на съществуване само за умните жени.Тъпите са "вечно пренебрегнати" и от там на сетне постоянни парясници.Прави си сама изводите.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.