Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 07.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пламене, пичнови [re: *Плaмeн*]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано25.12.08 17:56



тия страхове, дето ги лашна в коментар към поста ми, ги знам и аз - споко. Всеки, който изкарва повече кинти от 'половинката' - законна или незаконна, ама съжителстваща, в един момент се тресва по главата и почва тез' съмнения.

Ама ти пък влезе яко мъжки, пич. А забрави, че то и от другата страна може да е същия гювеч




Major e longinquo reverentia

Тема Re: По повод темата на Аве за брака и вчерашния...нови [re: *Плaмeн*]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано25.12.08 17:58



Да бее, ще ти помня аз житието - битието на всеки писал. Аз по принцип го казах, защото тя твърди, че в началото не и е пречило. Демек - знаела е за тоз "дефект".

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Пламене, пичнови [re: LadyMorgana]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано25.12.08 18:21



Еми ти кво очакваш?



Тая булка не пропуска възможност да не заклейми в нещо съпругът си.
Помня че по едно време мислеше да го класифицира тук като сексуален маняк,обаче му броеше секундите и ни докладваше
Прочети и последното изречение от първия и пост и ще ти се изясни картинката.


Мъжки я...........щото прословутото ви главоболие не го е измислила моята съпруга,и аз не съм първия човек натъкнал се на тоя феномен.Подобни лигави теми са ми до болка познати-искам нещо,ама не казвам кво
А всъщност искането не е нищо повече от това да контролира приходите на съпругът си докато той и е обяснява във вечна вярност,тя да си брише където си знае и вечер да му крещи защо не я е целунал за лека нощ.като преди това не и е обяснил подробно какво е првил през деня

И пак под завоалираната форма-как ти мина деня и защо ти не ме питаш как мина моя.
Бе глупости на търкалета

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: По повод темата на Аве за брака и вчерашния...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано25.12.08 18:23



Точно нейното житие-битие ми е направило впечатление.
А познай защо!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Пламене, пичнови [re: *Плaмeн*]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано25.12.08 19:29



аман от имитации на мъже. Мнозинството сте смотани пишкочешковци и скъперници. Моят мъж може да мисли като теб ама поне е хитър и никога няма да ги говори тия глупости, които са в главата му, а ще се прави на кво не е пред хората, защото знае, че това, което е не е много хубаво и го е срам.
Почти 5 години поддържа пред близките си за мен образа на безделница, която цял ден се върти в къщи, а мъжът и я издържа. А никой не знае, че всъщност си имам собствени доходи и мъжът ми никога една стотинка не ми е дал. Остави, че и аз изхранвам къщата, ама всичко това са семейни тайни, за да се поддържа висок рейтинг на мъжо, и нисък мой такъв. Глупости на търкалета ама нещо все повече взеха да ме дразнят и спрях да си мълча тактично, като видях че никой не оценява жертвите ми.
Отделно не ти стига капацитета да разбереш написаното от мен. Явно кучките, с които си дружил са ти промили мозъка и сега мислиш, че всички жени са като тях. За съжаление не са, а трябва точно като кучки да се държат със смотаняците, които са ни заринали






Тема Re: Пламене, пичнови [re: NikiFin]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано25.12.08 20:00



Видя два лева в джоба си и си помисли че си хванла господ за шишарката.
Ама като разбра че на съпругът ти хич не ми е на оная работа за това колко печелиш и почна да квичиш в посока-що не ми обръща внимание.
Ти си пример за законната (семейна )проституция.Не ми подскачай че сте ми ясни такива ТОЧНО безделници като бял ден.
Я сега признай ако не те е срам че капацитета ми е точно толкова колкото да ви разобличи в подлите ви женски манипулации.Не съм виновен аз бейби че сте прозрачни.Опита си казва своето.
Да ама истината както винаги боли!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: По повод темата на Аве за брака и вчерашния...нови [re: NikiFin]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано25.12.08 20:51



Извинявай за тъпия въпрос, но семейният бюджет не трябва ли да е общ? Тогава няма да има глупави препирни за цената на подаръците.



Тема Re: Ама и тинови [re: *Плaмeн*]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано25.12.08 20:55



си набрал яко, друже. Успокой топката. Не е толкова лошо да ти цвърка жена около тебе. Принципно мъжете си избирате еднотипни модели - в началото не знам какво толкова им виждате, че веднага си ги представяте като майки на бъдещите ви деца, ама то тази порода жени вървят с дебненето за пари и спортния мрънкоч след бракуването. И после, като ви слуша човек най-добрия подарък за вас ще са тапи за уши



Аз като не бях от мрънкащ тип и носех повече пари в къщи, готвех и изобщо не ме болеше глава какъв ми беше кяра? Не съм ставала за жена съпруга. От което става ясно, че съпругата по подразбиране трябва да е майстор на мрънкоча и изнудването. Която не го умее - да мре самотна Ете - това си искате мъжете - това си получавате, брато


Major e longinquo reverentia

Тема Re: Ама и тинови [re: LadyMorgana]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано25.12.08 20:59



Имаш право, но съгласи се, че мацката подхожда доста комерсиално.



Тема Бракът и ПРИЯТЕЛСТВОТОнови [re: NikiFin]  
Автор Charleston (хулиганка)
Публикувано25.12.08 21:35



нямам претенции да съм разбирач на браковете...нито да ставам такъв, но..
след като твоят мъж нито те глези, нито те гледа, нито си отваря джоба и сърцето за тебе, а и на всичкото отгоре го издържаш...
..за какво сте заедно ?!!

Твоята история е леко тъжна, вероятно някои ще кажат тривиална, но..аз мисля, че хората, когато се събират в семейство трябва да са преди всичко "приятели", след това "добри любовници"... след това "добри родители"..и всичко останало

Под "ПРИЯТЕЛ" се разбира човек, който ще си даде и последния залък за теб, ще ти подменя подгизналите потни дрешки ако те тресат 40 градуса, ще те целува и гушка, когато си чорлава и по домашен пеньоар...Аман от суета и скъперничество

Никой не казва "Хора,. може да се занемарите, бракувани сте", напротив!
Поддържайте се, и мъже и жени! Но не винаги може да сме в префектна форма.
Човекът до нас, децата са тези, които ни обичат дори, когато не сме перфектни, заради самите нас...

Може би съм прекалено романтик, но вярвам, че в брака приятелството е на първо място...

Друг е въпросът дали на днешно време човек може да срещне истински приятел?! ( независимо от пола)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.