Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 08.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: интереснонови [re: LlRA..]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано30.12.08 16:29



отначало като мислех, че е водолей помня че му търсех асцендента и се падна телец. Ама ако приемем че е риби се пада асцендент рак. Ама не съм сигурна, щото и той не знае кога точно е роден.
Но то зодията зависи и от годината на раждане, 19 февруари може да е в риби или водолей в зависимост от годината




Тема Re: Според меннови [re: jamie]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано30.12.08 16:48



че го познавам доста добре включително недостатъците му и затова се дразня, че не иска да си ги признае, а продължава да упорства на думи, че не съм права, а на дела да доказва че съм права. Поне да си признае и да си изясним кой кво иска от другия, а не да ми бъде тактичен и да ми се праи на кво не е и мен на луда






Тема Re: По повод темата на Аве за брака и вчерашния...нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано30.12.08 16:49



така




Тема Re: чЕкай ти от мъж))нови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано30.12.08 16:57



да си признае-това онова)))...хахаха))...те са безгрешни...те са просто вРЪхта!


просто му казвай колко е неотразим...и си прайкай к'во си знаеш



Тема Re: По повод темата на Аве за брака и вчерашния...нови [re: NikiFin]  
Автор Aelan ()
Публикувано30.12.08 20:24



Напълно те разбирам--гледала съм филма стиснат партньор с пари. Не е лесно да се възприеме особено ако си имала преди това връзки с друг тип хора. Едва ли може да се промени--може би на стари години след 50? Късмет.



Тема Re: По повод темата на Аве за брака и вчерашния...нови [re: Aelan]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано30.12.08 23:07



"Едва ли може да се промени--може би на стари години след 50? "

1. След 50 ако тръгнед асе променя, то ще е за да си рзвързва портфейла за 20 годишните



и 2-ро: Ай стига Ве...на 50 години хората са все още младежи, особено ако имат и добър ген)))...виж някъде от 60 към 70-така може да го ги броиш възрастни!



Тема Re: По повод темата на Аве за брака и вчерашния...нови [re: Aelan]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано30.12.08 23:19



ооо ако питаш всички останали той е много щедър. И затова е още по дразнещо да е щедър за всички останали, и да се стиска за жена си. Май ми е съдба най близките ми хора да са готови да направят добро впечатление на хората на цената на всичко, а най близките им какво мислят за тях хич да не им пука. Просто е дразнещо, особено за човек като мен, който за близките си дава всичко, а за хорското мнение не дава 5 пари.




Тема Re: По повод темата на Аве за брака и вчерашния...нови [re: NikiFin]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (дърт развратник)
Публикувано31.12.08 04:53



помислих си да не би причината да е в изконсумирания брак, но явно човека просто си е такъв



Тема Re: +нови [re: LlRA..]  
Автор naivnoku4e (новак)
Публикувано31.12.08 13:32



Лира, ми ако не знам английски?!





Тема Re: +нови [re: naivnoku4e]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано31.12.08 14:38



поста ми е до Ники, а тя знае))...а който не знае да го понаучи


/не ми се връзвай/




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.