Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 20.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Пералня + сушилня  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано06.12.08 15:47



За и против, моля дайте мнения. Спешно е

Харесах си една на промоция и незнам дали няма да сбъркам с такава покупка. Ефективна ли е сушилнята или пак трябва да се доизсушават. Някакви поражения върху дрехите вследствие сушенето има ли? Разхода на ток естествено ще е по голям предполагам. Ей тези въпроси ме вълнуват. Също и марка пералня. Ще пусна темата и в клуб Семейство, че наистина до ден два трябва да реша.



Тема Re: Пералня + сушилня [re: _belladonna_]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано06.12.08 16:07



само знам че отделно двете е най добре))
когато са в едно дрехите излизат сухи да,но много намачкани,докато сушилнята си е отделно,на някои неща няма нужда от гладене)))
като марка за сушилня-уърпуул

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някй може да се влюби в усмивката ти



Тема Re: Пералня + сушилня [re: !!Фakличka!!]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано06.12.08 16:17



Нямам място за два отделни уреди, при комбинираната версия част от прането се изважда и останалото се суши. Мен това не ме притеснява. ПРитеснява ме да нямам повреди по дрехите - изгарания, повреда на ципове, копчета и т.н.



Тема Re: Пералня + сушилня [re: _belladonna_]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано06.12.08 17:05



Имах такава Аристон.
Но съм ползвал сушилнята 1-2 пъти.Много намачкано излиза.
Това е за нещо спешно.Сега съм със Самсунг на 1200 оборота и съм по-доволен.През зимата за една нощ в банята всичко е изсъхнало и не се мачка.За лятото не говорим -там е за 2-3 часа.
Пердетата ги закачам без сушене.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Пералня + сушилня [re: _belladonna_]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано06.12.08 19:06



Аз съм с едно Сан Джорджо, вече 10 -годишно, но в началото мн ентусиазирано ползвах сушилнята.Истината е, че харесвам спално беьо,което е 100 % памук, а то се суши трусно и наистина излзиа мн намачкано, както казва Холдън. А тънките неа(изкуствените) ми миришат на изгоряла ггума.С годините спрях да я ползвам често.И за оборотите Холдъне прав!Като ги зашеметиш на 1100( само толкова е моята) и подух-подух и с аготови, ако няма мъгла))))

Та, няма да загубиш много, ако не си купиш!





Тема Re: Пералня + сушилня [re: Xoлдън]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано06.12.08 22:02



За чаршафи и други големи неща мисля че е удобство, нямам място за простиране, в стаите не искам заради евентуална влага, та заради това най вече мисля за такава покупка. А в Испания моя приятелка ми каза че никъде по балконите няма простряни дрехи.





Тема Re: Пералня + сушилня [re: Фиш]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано06.12.08 22:05



Да разбирам ли че след сушилнята дрехите миришат на изгоряла гума....? Ужас. Това е сериозен аргумент против.



Тема Re: Пералня + сушилня [re: _belladonna_]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано06.12.08 23:56



има простряни но е абсолютно забранено да е на фасадата нба сградите)))ако имаш вътрешен прозорец с изглед може,но само съседа ти трябва да го вижда))и обикновенно простират емигрантите)

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някй може да се влюби в усмивката ти



Тема Re: Пералня + сушилня [re: !!Фakличka!!]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано06.12.08 23:59



Има си бе.Само че сушилниците им са по-ниски от парапетите и не се виждат.

Причтелката и нещо се е размечтала в посока"ма колко сте зле в бг" и е натворила куп безмислици в стремежа си да каже нещо ново и невиждано

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Пералня + сушилня [re: *Плaмeн*]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано07.12.08 00:14



бе Пламене

а па да съм живяла там и да знам аа инак те всички само тва знаят ле лее колко сте зле у таа бг тцъ тцъ а па те спят по мостовете

Усмихвай се дори когато ти е тъжно,някй може да се влюби в усмивката ти


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.