Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 03.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бе що сенови [re: Xoлдън]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано07.12.08 10:41



Холдъне, ме ми се заяждай сега!

Представи си красива рокля, с презрамки, вдига мацето ръка и хоп-един храсталак, или фин чорап 10-15 дена и настърчали косми от него
Кажи честно, харесва ли ти?Иначе за секса, мога да го приема..при известни условия



Тема Re: Фотоепилация ?нови [re: loramia]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано07.12.08 13:06



За фотоепилацията преди процедурата ти обръсват космите.Познатите ми, които направиха по 6 процедури имат само участъци без косми.Не съм чула някой да се похвали,че се е отътрвал от тях.Не е болезнено, а неприятно!



Тема Чакай малко.нови [re: Jolee]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано07.12.08 17:39



Боли много само в началото. Когато аз се сдобих с епилатор да не мислиш, че от раз си оскубах краката? Нищо подобно. Всеки ден по мъничко. Оскубах ги целите сигурно за 7-8 сеанса.

Обаче, когато упорстваш със скубането, мускулчетата които държат косъмчето на мястото му отслабват и сега мога да измъкна косъмче от крака си дори само като го хвана с нокти. И изобщо не боли.

Виж за мишници и други чувствителни части не препоръчвам този метод.



Тема Re: Бе що сенови [re: Xoлдън]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано07.12.08 17:41



Ама аз някъде да съм казала, че скубането на катерички е приемливо? За там този метод не важи, щото не знам дали има жена да го изтрае без да припадне.



Тема И глюкоза,нови [re: Фиш]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано07.12.08 17:44



която се отлепва с дебела лепенка лейкопласт.





Тема Re: Фотоепилация ?нови [re: Jolee]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано08.12.08 12:32



ейййййй ма глезла си била

хехе
тука има една приказка "No pain, no gain"

сега за фотото не знам точно ... но идеята като цяло звучи да е безболезна дали е ефективна е друга работа. Виж за Лазера мога да ти кажа, че си боли като кола маска.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Фотоепилация ?нови [re: Jolee]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано09.12.08 10:12



Аз съм ходила на лазерна епилация, боли си. Лекарката там ми обясняваше разликата между фото и лазерна, не беше кой знае какво. Трябва да направиш няколко сеанса, зависи от зоната и окосмението. След това мирише на изгоряло. Един ден преди сеанса бръснеш всичко и отиваш тогава, иначе боли още повече. Месец преди това не трябва да си си правила кола маска или да си използвала епилатор. Космите трябва да са си в най-добрата форма, демек дебели и тъмни. И както ми каза лекарката, колкото са по-тъмни, толкова по-добре действа. При светли косми не е добро действието, повече сеанси трябвало.

Аз ходих 3-4 пъти, не бях особено доволна. Имаше някакъв ефект, но не си струва парите, времето, болката, бръсненето с месеци. Освен това не е вечен ефекта, май даваха гаранция 2-3 години. А 5-6 сеанса са ти 5-6 месеца, ходи се веднъж месечно.

Една приятелка е много доволна, но тя си прави на малки области. И тогава е в пъти по-евтино. Не е за ръце, крака и т.н.

Hotter than your average bitch,
Flick on, flick off my switch.



Тема Re: Фотоепилация ?нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано09.12.08 10:48



Щи кажа аз

No pain No Gain Дай ся да се мъча пък и да не пискам ... Нали съм момиченце ...момиченцата трябва да страдаме ...поне на думи

идея си нямам , че имало и лазерна и фото ...да не измислят и някое друго средство ...ъглошлайфна епилация ...например



Тема Re: Фотоепилация ?нови [re: _Shining_]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано09.12.08 10:51



Много благодаря за подробностите ! Твърдо не ми харесва нещо, което се точи с месеци пък и на всичкото отгоре понаболява ...не мога да правя такива неща





Тема Re: Фотоепилация ?нови [re: Jolee]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано09.12.08 13:16



Моля, моля



Мен точно това точене и бръснене ме отказаха след 3ти път. Сега си бръмча с епилатора и колата и преоткрих предимствата им

Забравих да кажа, че аз си държа на болка и това не беше определящо. Но все едно те боцкат, такова е чувството.

Hotter than your average bitch,
Flick on, flick off my switch.

Редактирано от _Shining_ на 09.12.08 13:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.