Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 18.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Дребни семейни скандалинови  
Автор klep (непознат )
Публикувано23.11.08 17:40



Искам да се допитам до вас жени за един битов проблем,който ние имаме в къщи с жената.Та проблема ми е че в банята тя има около 25туби (шампоани+течни сапуни за тяло+пани за вани и др.).Тези толкова много тубички са наложени на ваната на етажерката и където се сетите,защото са много и трудно се побират и в банята става една натурия която мен много ме дразни и аз и казвам за това и се караме за такива глупости.Кажете ми нормално ли е една жена да има по седем осем шампуана едновременно,по седем осем
душ гела едновременно да държи,по четери пяни за вана , по незнам си колко соли за вана и всевъзможни други неща които се сетите.Разбирам че е жена и че ще има повече от мен,но пък чак толкова.Не ми е проблема че ги е купила,проблема ми е че става много претрупано от тези бутилчици.
Кажете моля ви,вие по колко шампуана и душ гелове имата,просто не мога да се саглася че това нейното е нормално



Тема Re: Дребни семейни скандалинови [re: klep]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано23.11.08 18:18



То да бяха само шампоаните и геловете!!!
Ами препарати за почистване и куп други натурийки


И а си имал нещастието да бутнеш етажерката без да искаш глей кво стаа

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Дребни семейни скандалинови [re: klep]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано23.11.08 19:18



Съвсем нормално е, съветът ми е да си сложите допълнителни етажерки, има много готини ъглови, които не заемат никакво място, а събират много шишенца.



"Така е в живота - довери се и ще те предадат, не се доверявай и ще предадеш сам себе си."

Тема Re: Дребни семейни скандалинови [re: ladyMarian]  
Автор rosminch (непознат )
Публикувано23.11.08 19:27



Само да допълня, че има толкова красиви мебели за баня, влагоустойчиви - колони, шкафове, висящи и стоящи.... Всичко ще бъде скрито, подредено, няма да те дразни, а и жената ще е доволна. Така е при нас, аз също ползвам хиляда неща, просто обичам да ги редувам, а и имам слабост да купувам нови, преди да са свършили старите. Желая ти търпение!



Тема Нормално е! Типична женска простотия!нови [re: klep]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано23.11.08 19:56



Хич не се учудвай!

Шишета, шишенца, боклуци, боклученца...

Нищо не можеш да направиш. Бутай, събаряй - тя ще мрънка, а ти въобще не я слушай и не се ядосвай.

Женски глупости!



Тема ооо, шампУанинови [re: klep]  
Автор caн (звук)
Публикувано23.11.08 20:27



винаги си казвай, че можеше и по лошо да е ...
Ами ако имаше 25, че и повече чифта Убувки



п.п. ми не е проблем ... изпразваш шишенцета, с изключение на едно две и ги напълваш с обезкосмяващ препарат или нещо за сърбел ... е тогава гледай как сама ще си ги изхвърли



Тема В женски колектив ли работинови [re: bugler]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано23.11.08 20:52



?



Тема Re: Дребни семейни скандалинови [re: klep]  
Автор *W* (диво и бодливо)
Публикувано23.11.08 22:34



шампОана ли ти е проблема?! или шоуИр гела ?!



Е, ти май от Марс падаш ( то верно, че Мъжете са от Марс, а Жените от Венера..), ми освен да си вземеш друг Марсианец, ама по-възможност да не метросексуален, че ще имаш същия проблем

Направи си по-голяма баня..или повече рафтчета..

И аз се чудя на жена ти...не за друго, но като чисти банята...не ми се мисли
( ето виж, че и тя си търпи нейното наказание!)

Иначе хората са измислили едни много практични....платнени рафтчета, на закачалка, пригодими към вратата на банята...събират много и те спасяват от натурията

" Нека да е лято, само да е лятоооо.."

Тема Re: Дребни семейни скандалинови [re: klep]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано24.11.08 09:26



Я купи на жената един хубав шкаф. И викай "пу-пу" че събира шампоани а не други неща...



Тема Re: Дребни семейни скандалинови [re: klep]  
Автор Refine (усмихната)
Публикувано24.11.08 10:54



Просто монтирай подходящ шкаф, в който тя да прибира всичко това, и проблема е решен. Сега поне има всякакви варианти за обзавеждане на баня, избери нещо и това е.

Чудно ми е как почиства банята, като трябва да премества и връща на местата толкова шишетии, ама хората са различни...

Аз използвам също много и различни душ гелове, шампоани, балсами и прочие нещица, но са прибрани в шкафче, не пречат на никого, и банята е по-прибрана, така да се каже.

Не си струва да се карате за такива дреболии, това е ненужно напрежение в днешния луд живот. А и като монтираш шкаф примерно, мило я помоли да купува нови шишета, след като се освободи място в шкафчето

- така би било справедливо, нали? Ама да не купиш нещо миниатюрно, хей!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.