Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 18.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Кой си има вградено WC?нови  
Автор SoulMate (фанта гуспожа)
Публикувано15.10.08 11:06



Спешно, трябват ми мнения за вградените ВЦ-та. Майсторите масово обясняват какъв катаклизъм е ако нещо се повреди в казанчето и колко къртене следва. В един магазин за бани ми казаха, че не са имали рекламация от клиент, в случай на нужда се сваля бутона и през него се ремонтира. И от другаде чух същото. Но това противоречие с майсторите, защо така разпалено разубеждават, почти им повярвах?

Има ли някой от вас такова казанче, колко често се поврежда, налагало ли се е къртене, познавате ли друг с такова казанче, оплаквал ли се е, радвал ли се е, каквото и да е.
Помогнете с всякаква информация и мнения, моля.



Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: SoulMate]  
Автор Джoлийн (Съсел Заимова)
Публикувано15.10.08 12:19



Бих послушала майсторите...в крайна сметка те поправят...в магазина имат интерес да го продадът...със всякакви одумки...

По пътя на логиката ..мисля, че взяко вграждане води до къртене в случай на повреда ....



Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: Джoлийн]  
Автор SoulMate (фанта гуспожа)
Публикувано15.10.08 12:24



Рева и хълцам. Гледам по европско масово си проектират тоалетничките със скрито казанче.



Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: SoulMate]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано15.10.08 12:38



Попитайте в клуб "Направи си сам". Там са разбирачи май.

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама


Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: SoulMate]  
Автор Джoлийн (Съсел Заимова)
Публикувано15.10.08 14:05



Ма Соулке ...те и по европско къртят....там нямат магически пръчици..

Какво толкова го мислиш ? Като го изкъртят ...после ще замажат наново....ако въобще се стигне до разваляне ...



Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: SoulMate]  
Автор cina2 ()
Публикувано15.10.08 14:46



Тъкмо се чудех какво е това вградено веце и от този постинг ми стана ясно. В началото си помислих, че цялата тоалетна чиния е скрита някъде в стената

.
Ами нашата тоалетна е така и досега не се е повредила /да чукна на дървената си глава/. Само веднъж сме сменяли една пластмасова част вътре, но не е било нещо кой знае колко сложно, щото мъжът ми я свърши тази работа. Само забрави за онези почистващи и ароматизиращи таблетки, дето се пускат в казанчето - на няколко пъти опитах, не става.



Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: SoulMate]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано15.10.08 14:48



В офиса имаме две такива тоалетни. Помещаваме се в този офис от май месец и не сме имали проблеми с казанчетата.

П.П. Поръча ли си кухня от Никром или се ориентира към друга фирма?

Редактирано от Бepeзka! на 15.10.08 14:48.



Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: cina2]  
Автор SoulMate (фанта гуспожа)
Публикувано15.10.08 14:48



А отколко време го имате?

Чудя се на единодушието в отказа на майсторите, пипкаво ли е за поставяне, що ли...



Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: Milley]  
Автор SoulMate (фанта гуспожа)
Публикувано15.10.08 14:49



Предпочитам хора с реално мнение, разбирачите ги чух вече.





Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: Бepeзka!]  
Автор SoulMate (фанта гуспожа)
Публикувано15.10.08 14:50



Оф, още нищо не съм поръчала. Още се подмотваме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.