Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 25.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано17.10.08 18:54



Хубу,ма не спомена кой ше ръси пачките.Което е същественото


Ako ме наемете на надник,с удоволствие ще намина за седмица/толкова човекочаса са необходими за монтаж на WC/ А щом ще има шкембе и ракия,ще ви пусна тънкаж-ще ви прекарам по варненска тарифа На 1/2 демек

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Айде, честито!нови [re: Бepeзka!]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано17.10.08 19:01



Това съм го чувал стотици пъти


Или по-скоро-"намерихме си майстора"

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано17.10.08 19:53



Така Е!



Влюбен в Призрачка!

Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: SoulMate]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано17.10.08 20:08



Важното е че се котират на пазара като по-добри!



Влюбен в Призрачка!

Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: *Плaмeн*]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.10.08 07:06



Аз, бе. Ама на варненски цени плюс чорбата и ракията.

Айде, договорихме се. Сега остава само да преодолея естественото си отвращение към ремонтите.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема ето затова не искам такава тоалетнанови [re: SoulMate]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано23.10.08 08:23





Това, разбира се, може да е шега, но е напълно възможна ситуация. Нещо не е ли свързано здраво за земята, както и да го хващаш на една паянтова стена - ситуацията от картинката е абсолютно възможна.

Пламене, нищо не казвай, плийййййззз



Тема В офиса има 6 такиванови [re: SoulMate]  
Автор deltongo ()
Публикувано23.10.08 08:49



Ползват ги служители,клиенти,джаста-праста работницте.За три години са се повреждали само две и то на два пъти ,като са ги ремонтирали без къртене.Значи може.Това си е цяла индустрия.Няма логика да продават нещо,което се ремонтира,като си изкъртиш половината баня.Домашните майстори винаги искат да минат по най-лесния път,но ти няма да им позволиш,защото много ти се иска вградено WC.Желая ти късмет.





Тема Re: В офиса има 6 такиванови [re: deltongo]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано23.10.08 09:50



В отговор на:

За три години са се повреждали само две и то на два пъти ,като са ги ремонтирали без къртене




Самият факт, че 25% от монтираните във вашия офис вградени тоалетни системи са се повреждали и то на два пъти, говори достатъчно показателно за тенденциите в индустрията, вложените материали и качеството на работата, с която се монтират. 25% за мен е много висок процент брак!

Общо взето всичко вече строи по американски тертипи. Няма да се учудя, ако скоро една сграда започне да има само носещи колони, а станите са като в американските хотели - от гипсокартон Без да искаш залитнеш и туко виж си се озовал лице в лице с тръбопровода на хотела или собствената си къща..

Този тип монтаж за мен имат само едно единствено предимство - хигиената! Което не е малко, но и което не е проблем, ако редовно си забърсваш пода. Тогава няма да ти мирише на пикоч и всичко ще ти е ок.

Редактирано от Cтaниcлaв! на 23.10.08 09:51.



Тема Re: ето затова не искам такава тоалетнанови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор SoulMate (фанта гуспожа)
Публикувано23.10.08 10:27



Леле, и съпружеското тяло носи от девет кладенеца вода против вграденото казанче, ма не е протестирало срещу висящата чиния. Болтовете, с които се закрепва за стената, са толкова дълги, че сигурно ще се покажат при съседите :)))

Само да са пОфала, казанчето и чинията вече са факт и си чакат реда.



Тема Re: В офиса има 6 такиванови [re: deltongo]  
Автор SoulMate (фанта гуспожа)
Публикувано23.10.08 10:31



Благодаря.
Освен на късмета, разчитам и на немското качество






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.