Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 19.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: SoulMate]  
Автор cina2 ()
Публикувано15.10.08 15:02



Заварено положение, аз живея в това жилище от 4,5 години. Довечера ще питам мъжа ми дали е правил по-сериозни ремонти преди. Знам само, че малко преди да дойда е сменял чинията и мивката, за тръбите на тоалетната - не ми се вярва.
За поставянето - идея нямам. Нашата баня са я ремонтирали предишните собственици и я оставихме такава, каквато са я направили.



Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: SoulMate]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано15.10.08 19:07



Т.н. ти майстори правили ли са някога такова "чудо"?
Щото ми се струва че и хабер си нямат кво да го правят и сега ти вадят от девет кладенеца вода.
В стената ли ще го вграждате или кутия иот карон ще се прави?

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: SoulMate]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано15.10.08 19:08



Ами, хайде и моето скромно мнение.
Откровено казано, сядам със страх на такъв тип тоалетни. Гони ме една параноя, че ще седна и ще се пльосна на пода, барабар със свещената керамика и цялата помия в нея



От друга гледна точка - системата за ремонт не е сложна, но се закрива с гипсокартон и после евентуално с плочки. При една повреда гориш - чупиш "стената" и ремонтираш. Затова ако си решила да правиш такива творби в твоята тоалетн, задели предварително плочки поне за едно къртене



Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано15.10.08 20:41



Сметнато е за поне 150 кила.Ти не си толкова,от какво се страхуваш


Параноя такава!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: SoulMate]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано15.10.08 21:25



Напоследък са много модерни и колкото един човек е по-мангизлия толкова по-често си купува вградено WC.

Не е проблем да бъдат подсилени колкото искаш. Виждал съм такова 'укрепление'.



Майсторите така те обработват за да могат после да ти звемат повечко пари за монтажа.

Влюбен в Призрачка!

Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано16.10.08 12:24



Съвсем честно - на американските кенефе от този тип не се страхувах, защото там минавах за кльощав

И средното тегло на нацията предполагам е доста над моето.

За тук също не съм дебел. Може би дори слаб. Но все пак..



Тема Re: Кой си има вградено WC?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Cтoянoв (непознат)
Публикувано16.10.08 17:05



Купувай смело.
Ние винаги се страхуваме от новото.
От хигиенична точка е много, много по добре, защото се мие и под чинията, а при обикновенните фугите на дъното при плочките постоянно събират бактерии.



Тема Какво е това????нови [re: SoulMate]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано16.10.08 18:48



Виждам, че си в състояние на РЕМОНТ, а това е страшно състояние, но, моооооля....дайте някаква снимка ли, що ли, на това вградено WC, че сън не ме хваща какво е това нЯщо?Отночало помислих, че е само обикновеното вградено казанче с голям бутон в стената, ама то се явиха някакви специални миеници на ръба под чинията , пък друг се продънил със все гипсокартона и другите...нещоситам,.....ама какво е това, наистина-хвана ме любопитство???





Тема Re: Какво е това????нови [re: Heли.]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано16.10.08 19:13





Ето това представлява.Като металната конструкция/в синьо/ заедно с казанчето се обличат в кутия или се вкопават в стената.Отгоре се облицова с керамика и се виждата само двата бутона за дозиране на водата.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Какво е това????нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано16.10.08 19:31



Мерси-мерси. И аз мислех, че това е нещото Х. (големия бутон в стената)
Но чак сега "се задълбочих и го погледнах отстрани"...вярно, че виси във въздуха.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.