Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 27.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Някои неща от животанови  
Автор ПacaT (СилеН)
Публикувано06.10.08 14:46



Здравейте жени, тъй като аз съм мъжко(

) и някой неща не са ми ясни. Какво ме притеснява.
Преди месец някъде се разделих с бившата ми приятелка. Ние бяхме правили годеж, бях и предложил и т.н. Въпроса ми е пръстена, връща ли се или не, мен не ми трябва но принципно в такива случай какво се прави?
Аз понеже бях много не в час тогава и доста неща си забравих в тях, неща които ми трябват повече или по-малко, дрехи в тях и т.н, тъй като живеехме заедно. Но аз не я потърсих в това време, нито пък тя мен,
то няма начин да си ги взема е ясно, но аз си мислех, че е редно тя да ми донесе тези неща тъй като по стечение на обстоятелствата се виждаме(по-скоро разминаваме) почти всеки ден.......
Много кофти, но така е.

Редактирано от Бepeзka! на 06.10.08 20:41.



Тема Re: Някой неща от животанови [re: ПacaT]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано06.10.08 15:02



По принцип годежният пръстен може да си го задържи .... но ако тя е прекратила връзката трябва да ти го върне.
След като си оставил лични вещи би трябвало да ти се обади по някое време когато на двама ви е удобно да дойдеш и да си ги прибереш.
Хубаво сте се разделили ама ако не спазвате цивилизован тон /единият или другият/ ясно е защо сте се разделили.

Общо взето до човек е защото и в двата случая аз бих ти го върнала

а по отношение на дрехи и вещи ... даже си спомням на моя бивш му ги пратих по пощата за моя сметка понеже не желаех да го виждам в тоя момент.
Гледам сметките да са ни чисти.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kyмиko Янaka на 06.10.08 15:06.



Тема Re: Някой неща от животанови [re: ПacaT]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано06.10.08 15:18



Причакваш я пред тях, биеш един тупаник и крещиш: искам си пръстена, мааа.... Взимаш си го и го даваш на сегашната приятелка... Предлагаш пак брак и ти гарантирам в следващите седмици като го гледа ще се сеща за теб и ще се подмокря. Така ще ти се подобри сексуалния живот.

После като и тя се окаже неперфектната се връщаме към горния случай... тупаник и си знаеш....

Само че преди това си намери нова приятелка



Тема Re: Някой неща от животанови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор ПacaT (СилеН)
Публикувано06.10.08 15:43



Благодаря ти Кумико за отговора наистина.


И аз мисля като теб. Въпроса е, че не тя аз прекратих връзката и общо взето почти като Стелт се изнесох за 30 мин от мястото където живеехме.

Значи може да го задържи, ясно, т.е мен не ме притеснява това, притеснява ме, да не би да иска още да има нещо, т.е да таи надежди.

Точно и аз така смятам, че тя трябва да ми се обади, най-малкото може да ми го донесе в работата, тъй като работим в една сграда но на различни етажи.



Тема .. когато си и дал пръстена....нови [re: ПacaT]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано06.10.08 15:50



... си имал някакви чувства към тази жена... когато си дал нещо на някой... тогава му е било момента да го направиш...
Тоест да те попитам... искаш ли някой да си вземе спомените и миговете с теб ???? За мен е тъпо след раздяла да има "на си ти куклите, дай си ми парцалките" ....
Тоест дори не бива да мислиш какво си дал ... свиркай си и си живей... а и така ще направиш по-голям оборот на бижутерите...


Иначе твоите си неща (дето не си подарил)... ако ти трябват де можеш да си вземеш...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Редактирано от Apxaнreл на 06.10.08 15:51.



Тема Re: .. когато си и дал пръстена....нови [re: Apxaнreл]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано06.10.08 16:00



Подкрепям. И аз никога не бих си поискала нещо, което съм подарила. Дори и да се скапали отношенията след това.

Виж, ако жената не иска да задържи този пръстен и го върне, е друго. Но момчето да ходи да си го иска - баси и простотията.



Тема Re: .. когато си и дал пръстена....нови [re: Apxaнreл]  
Автор ПacaT (СилеН)
Публикувано06.10.08 16:07



Защо толкова меркантилно мислиш ти и другите над теб


Не става въпрос за подаръка, или пари или каквото там.
Въпроса ми е принципен, и питам, защото това не е обикновен подарък, било то евтин или скъп подарък, това е нещо различно
Исках да разбера, това че не ми връща вещите, какво значи нищо повече?



Тема ... не меркантилно ....нови [re: ПacaT]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано06.10.08 16:11



... а принципно...
Имал си нещо с мацката... свършило е... та ако нещо си и подарил нека си остане с нея... ако тя ти го върне прави каквото си искаш с него... ако го изхвърли какво ти пука - тя вече не те интересува в онзи смисъл...
Тоест няма редно или не... а какво иска всеки един човек...
А иначе хората мислят така "меркантилно", защото всеки познава поне един човек дето на раздяла почва с дай си ми еди-какво си....

Тоест тук никой не видях да те обвинява в нещо.. просто аз не харесвам хора като описаните.. а ти понеже просто питаш ти казвам какво мисля...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: .. когато си и дал пръстена....нови [re: Бepeзka!]  
Автор ПacaT (СилеН)
Публикувано06.10.08 16:12



Защо пишеш глупости, като нищо не си разбрала, още повече и темата не си разбрала, или не можеш да четеш? Това не е подарък бе, подарявал съм и на нея неща за хиляди левове точно на нея, и не ги искам.
Въпроса е, че това - пръстена, не е подарък, т.е това е различно и просто исках да питам как стоят нещата, но ок вече мисля, че Кумико ми ги обясни.





Тема Re: ... не меркантилно ....нови [re: Apxaнreл]  
Автор ПacaT (СилеН)
Публикувано06.10.08 16:18



Да и аз се сещам за такива, и аз не го разбирам....но ги има и при мен.

Дай си ми бонбонките - на си ти дъвките.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.