Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 20.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема гаджето на синът минови  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано01.09.08 08:44



От вчера съм объркана и се чудя аз ли разсъждавам старомодно,или момиченцето е криво.Така!Синът ми след 4 месеца ще навърши 18 и до сега никога е нямал гадже.От две седмици вече си има и то какичка.Навършила е 20 години и страшно отракана.Добре,няма лошо НО


Докато сме през деня на работа,тя ходи в къщи на гости.Пак няма лошо.Но вчера вече ке ядосах и още ми е страшно криво.В събота и неделя заминахме с мъжът ми.Снощи се прибирам и още с влизането забелязах,че пяната ми за коса е преместена.Реших,че синът ми е объркал дезодоранта си с пяната ми и му казах.Той ми се развика,че задавам въпроси само.Влизам в спалнята и на тоалетката виждам балсам за тяло,който не е мой.Слязох на първия етаж,за да попитам свекърва ми неин ли е.Не,на приятелката бил,но беше в моята спалня.Пресата ми за коса беше използвана.В най горното шкафче на тоалетката са гримовете ми,а някои стоят отвън.В това шкафче цари пълна бъркотия,но това си е моето шкафче и това си е моята бъркотия.Как ще ми пипа нещата?Нормално ли е да се ядосвам?Тя нарушава личното ми пространство.Кажете ми права ли съм,че наистина не разбирам и съм объркана



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано01.09.08 09:19



Типични разсъждения на свекърва.
-"Аз това момче съм го отгледала от парче месо и сега една пикла да ми го вземе"
Въобще не си права.След като си приела тя да идва у вас и да преспива какво искаш?
Момичето да хвърчи по тавана !
И какво толкова като имало балсам за тяло,та си ходила да питаш свекито,вместо да се сетиш ,че е неин?Какво лошо се е случило?
Май си доста задръстена и не можеш да съжителстваш със снаха.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: гаджето на синът минови [re: Xoлдън]  
Автор sweety! (young lady)
Публикувано01.09.08 09:49



съжалявам Холдъне ама не си прав...
да става въпрос за снаха ..а то иде реч за прелитаща приятелка на синчето....естествено, че няма лошо че си е оставила балсамчето..по лошото е, че пипа чужди принадлежности и ги ползва без да попита..още по зле че й рови...не си е у тях все пак...а и не е минало достатъчно време за да са в по близки отношения със семейството..
това е липса на всяко възпитание според мен..аз също бих се ядосала!не се прави така!!



Всичко е суета!

Тема Ух...нови [re: Pия]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано01.09.08 09:56



Разбирам те. И аз не обичам да ми пипат или ползват тоалетните принадлежности, но се свиква. Представям си, какво й е било на майка ми с две дъщери. Ползвахме й дори и червилото



А иначе и аз съм против да ми ползват леглото

Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Xoлдън]  
Автор neverojatna (даже невъзможна)
Публикувано01.09.08 10:06



Едва ли момъкът е решил да се задомява на 18 и не мисля, че иде реч за "съжителство със снаха". За мен е липса на възпитание от страна на девойчето да пипа чужди неща без да пипа, и аз бих се издразнила, ако някой завземе спалнята ми и пипа козметиката ми.





Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано01.09.08 10:14



Според мен има лошо, че тя ходи у вас докато ти си на работа. Не приемам по никакъв начин използването на лични вещи. Основната вина, обаче е на сина ти. Добре е всеки да знае до колко и до къде. На твое място, категорично бих се разбрала със сина. Така й така няма да те харесват - поне да не издевателстват на теб. А момиченцето е глупаво - ако беше отракано, никога нямаше да си позволи такива определено детски неща. Късмет със следващото момиченце.





Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано01.09.08 10:20



Да, нормално е да се ядосаш. И нормално е да се оплачеш на нас,...жените.
Такова поведение е невъзпитано, нечистоплътно и нездравословно. Съвместно ползване на гримове, постелно бельо и т.н. не е смъртоносно опасно, разбира се, но, най-малкото, не е препоръчително.



Добрата новина.
Етапът "вземи си кака, за да те отрака" ще мине и ще си намери дама, която не си оставя космарлаците и др.подобни където свари.
Не му дудни много, леко скастряне е достатъчно, разбира се, ако не стане дълготрайна и задълбочаваща се практика описаното.Ей го, ние сме благодарни слушатели, повечето поне...


Редактирано от Heли. на 01.09.08 10:23.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано01.09.08 10:22



1. Каката е непозната, следователно няма право да влиза в спалнята ти, камо ли да рови в шкафчето ти, още по-камо ли да ти ползва вещите. Когато стане относително позната, тогава ЕВЕНТУАЛНо може, но с твое изрично разрешение и даже настояване. Изглежда не е възпитана да зачита чуждото. И изглежда е глупава, щом оставя следи, та да видиш какво е правила в личното ти пространство.

2. Не си старомодна, нито си в грешка. Аз щях да побеснея дори още по-лошо. Предполагам синът ти си има своя стая, в която тя може да си оставя лосионите и да рови на воля (ако той й разрешава), така че вършеенето из дома ти е нагло и невъзпитано.

3. Не се притеснявай да си защитаваш личното пространство и изобщо какъв е тоя въпрос "Кажете ми права ли съм,че наистина не разбирам и съм объркана"?? Ама естествено, че си права! Каката е отракана, дошла е, взела ти е акъла и ти си останала с отворена уста да мигаш на парцали и да ревеш тихичко. А-а-а-а!

Хранят ме, поят ме... следователно съм БОГ



Тема Re: гаджето на синът минови [re: SoulMate]  
Автор Baлeнтиция (наминаваща)
Публикувано01.09.08 11:03



Сега е момента да заемеш категорична позиция спрямо посещенията на "момиченца" в дома ти и територията която ще обитават - който има гости - да си ги кани в стаята!!! Според мен РОДИТЕЛСКАТА спалня е неприкосновена територия дори за домашните, камо ли за външен човек!!!!
Дай на сина да разбере, че си радразнена и не би желала това да се повтаря.
Имам две дъщери, които ми ползват и дрехите и козметиката, но винаги след като ме попитат /обикновено нямам нищо против, но съм поставила правила/. И също бих се издразнила ужасно, ако да речем тяхна приятелка дойде у дома и ми пипа нещата.



Тема Re: гаджето на синът ми [re: Pия]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано01.09.08 11:11



А чаршафите от спалнята смени ли ?

Провери и дали всички бикини са си на мястото !
Най вероятно момичето е попитало сина ти може ли да ползвам това или онова и той като всяко разумно същество и разрешило. А това, че е сложило после нещо от ляво , вместо отдясно , никой освен теб не е забелязал .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.