Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 24.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема гаджето на синът ми  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано01.09.08 08:44



От вчера съм объркана и се чудя аз ли разсъждавам старомодно,или момиченцето е криво.Така!Синът ми след 4 месеца ще навърши 18 и до сега никога е нямал гадже.От две седмици вече си има и то какичка.Навършила е 20 години и страшно отракана.Добре,няма лошо НО


Докато сме през деня на работа,тя ходи в къщи на гости.Пак няма лошо.Но вчера вече ке ядосах и още ми е страшно криво.В събота и неделя заминахме с мъжът ми.Снощи се прибирам и още с влизането забелязах,че пяната ми за коса е преместена.Реших,че синът ми е объркал дезодоранта си с пяната ми и му казах.Той ми се развика,че задавам въпроси само.Влизам в спалнята и на тоалетката виждам балсам за тяло,който не е мой.Слязох на първия етаж,за да попитам свекърва ми неин ли е.Не,на приятелката бил,но беше в моята спалня.Пресата ми за коса беше използвана.В най горното шкафче на тоалетката са гримовете ми,а някои стоят отвън.В това шкафче цари пълна бъркотия,но това си е моето шкафче и това си е моята бъркотия.Как ще ми пипа нещата?Нормално ли е да се ядосвам?Тя нарушава личното ми пространство.Кажете ми права ли съм,че наистина не разбирам и съм объркана



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано01.09.08 09:19



Типични разсъждения на свекърва.
-"Аз това момче съм го отгледала от парче месо и сега една пикла да ми го вземе"
Въобще не си права.След като си приела тя да идва у вас и да преспива какво искаш?
Момичето да хвърчи по тавана !
И какво толкова като имало балсам за тяло,та си ходила да питаш свекито,вместо да се сетиш ,че е неин?Какво лошо се е случило?
Май си доста задръстена и не можеш да съжителстваш със снаха.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: гаджето на синът минови [re: Xoлдън]  
Автор sweety! (young lady)
Публикувано01.09.08 09:49



съжалявам Холдъне ама не си прав...
да става въпрос за снаха ..а то иде реч за прелитаща приятелка на синчето....естествено, че няма лошо че си е оставила балсамчето..по лошото е, че пипа чужди принадлежности и ги ползва без да попита..още по зле че й рови...не си е у тях все пак...а и не е минало достатъчно време за да са в по близки отношения със семейството..
това е липса на всяко възпитание според мен..аз също бих се ядосала!не се прави така!!



Всичко е суета!

Тема Ух...нови [re: Pия]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано01.09.08 09:56



Разбирам те. И аз не обичам да ми пипат или ползват тоалетните принадлежности, но се свиква. Представям си, какво й е било на майка ми с две дъщери. Ползвахме й дори и червилото



А иначе и аз съм против да ми ползват леглото

Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Xoлдън]  
Автор neverojatna (даже невъзможна)
Публикувано01.09.08 10:06



Едва ли момъкът е решил да се задомява на 18 и не мисля, че иде реч за "съжителство със снаха". За мен е липса на възпитание от страна на девойчето да пипа чужди неща без да пипа, и аз бих се издразнила, ако някой завземе спалнята ми и пипа козметиката ми.





Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано01.09.08 10:14



Според мен има лошо, че тя ходи у вас докато ти си на работа. Не приемам по никакъв начин използването на лични вещи. Основната вина, обаче е на сина ти. Добре е всеки да знае до колко и до къде. На твое място, категорично бих се разбрала със сина. Така й така няма да те харесват - поне да не издевателстват на теб. А момиченцето е глупаво - ако беше отракано, никога нямаше да си позволи такива определено детски неща. Късмет със следващото момиченце.





Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано01.09.08 10:20



Да, нормално е да се ядосаш. И нормално е да се оплачеш на нас,...жените.
Такова поведение е невъзпитано, нечистоплътно и нездравословно. Съвместно ползване на гримове, постелно бельо и т.н. не е смъртоносно опасно, разбира се, но, най-малкото, не е препоръчително.



Добрата новина.
Етапът "вземи си кака, за да те отрака" ще мине и ще си намери дама, която не си оставя космарлаците и др.подобни където свари.
Не му дудни много, леко скастряне е достатъчно, разбира се, ако не стане дълготрайна и задълбочаваща се практика описаното.Ей го, ние сме благодарни слушатели, повечето поне...


Редактирано от Heли. на 01.09.08 10:23.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано01.09.08 10:22



1. Каката е непозната, следователно няма право да влиза в спалнята ти, камо ли да рови в шкафчето ти, още по-камо ли да ти ползва вещите. Когато стане относително позната, тогава ЕВЕНТУАЛНо може, но с твое изрично разрешение и даже настояване. Изглежда не е възпитана да зачита чуждото. И изглежда е глупава, щом оставя следи, та да видиш какво е правила в личното ти пространство.

2. Не си старомодна, нито си в грешка. Аз щях да побеснея дори още по-лошо. Предполагам синът ти си има своя стая, в която тя може да си оставя лосионите и да рови на воля (ако той й разрешава), така че вършеенето из дома ти е нагло и невъзпитано.

3. Не се притеснявай да си защитаваш личното пространство и изобщо какъв е тоя въпрос "Кажете ми права ли съм,че наистина не разбирам и съм объркана"?? Ама естествено, че си права! Каката е отракана, дошла е, взела ти е акъла и ти си останала с отворена уста да мигаш на парцали и да ревеш тихичко. А-а-а-а!

Хранят ме, поят ме... следователно съм БОГ



Тема Re: гаджето на синът минови [re: SoulMate]  
Автор Baлeнтиция (наминаваща)
Публикувано01.09.08 11:03



Сега е момента да заемеш категорична позиция спрямо посещенията на "момиченца" в дома ти и територията която ще обитават - който има гости - да си ги кани в стаята!!! Според мен РОДИТЕЛСКАТА спалня е неприкосновена територия дори за домашните, камо ли за външен човек!!!!
Дай на сина да разбере, че си радразнена и не би желала това да се повтаря.
Имам две дъщери, които ми ползват и дрехите и козметиката, но винаги след като ме попитат /обикновено нямам нищо против, но съм поставила правила/. И също бих се издразнила ужасно, ако да речем тяхна приятелка дойде у дома и ми пипа нещата.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано01.09.08 11:11



А чаршафите от спалнята смени ли ?

Провери и дали всички бикини са си на мястото !
Най вероятно момичето е попитало сина ти може ли да ползвам това или онова и той като всяко разумно същество и разрешило. А това, че е сложило после нещо от ляво , вместо отдясно , никой освен теб не е забелязал .



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано01.09.08 11:16



Абе какво става с тези каки пощуряха ли, какво ли????????????????


Моето синче също ще прави 18 през януари! Цяла пролет една кака /18 год/ му промива мозъка както си знае и тъкмо сега усещам, че започна да я преболедува вече, друга му се метна - вече 20 годишна!
Викам "какви са тия каки, бе сине?!", а той се смее, че сега ходел с каки, а после като остареел, ще ходел с млади момиченца и ще му викали Хю Хефнер на Балканите Сладурчета мамини!
Такова нещо като ползване на мои вещи съм забранила категорично ! По плахо съм забранила идване в къщи без мое знание...Плахо казвам защото едва ли някой ще ме пита...По цял ден съм на работа. Предишната кака може да беше манипулативна , но в къщи не е идвала. Привикваше го у тях. С тази са още по пейките /щото е топло, ще видим като сняг забръска/
Не знам как точно, но дай ясно да се разбере, че не разрешаваш да ти се пипат нещата и да ти се ползва спалнята!!! Жалко е, че го отнасят момчетата, но ега ти пък невъзпитаното същество! Възмутена съм! Ако трябва с нея се срещни /пак ще го отнесе момчето и може да те намрази, зависи колко е хлътнало.../
Според мен вече не е "Хвани кака да те отрака! А да те прецака!"



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано01.09.08 11:25



чаршафите ги сменяш)) и обясняваш на сина ти, че твоите неща са си твои и ако някой иска да ползва нещо да пита теб.
за мен не е редно да ти ползва нещата.
но след като и на него му е първо гадже-говориш с него, а той ще си говори с гаджето-тази и следващите след нея.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.09.08 11:37



аууууу как се ядосах само докато те чета



не е важно каква е гадже на сина, приятелка, позната или роднина .... някой ще ми влиза рови и използва личните вещи без мое разрешение! Леле такъв скандал ще вдигна и ще застана на Ф не въпроси ще задавам на синковеца ами шамари ще летът.
Има си негова стая да си седи там и да си прави каквото иска.
В моята къща има правила на който не му харесва да си ходи в неговата.

Следващият път като няма да ви има врътни един ключ на стаята .

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано01.09.08 11:37



Здрасти Рия,
Майка съм на двама сина, единият от който е на 17. Децата ми си имат стаи, в които са пълновластни господари. Останалите помещения, изключая спалнята са за общо ползване.
Според мен всеки има нужда от лично пространство и никой няма право да го оспори, или да е пренебрежителен към това.
Детето ти също трябва да се съобрази с твоето лично пространство и неприкосновеността на вещите ти.
Не може Сульо и Пульо да безчинства и ти да седиш отстрани и да се свиваш, все пак става дума за ТВОЯТ ДОМ.
Нормално е да ти е гадно и син ти трябва да я наясно с чувствата ти.

(Пуберите искат секс, но щом все още не е самостоятелен има общи правила, които трябва да спазва в домът ви, та ако ще гаджето да е Анджелина Джоли)



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор *Paл* (ветеран)
Публикувано01.09.08 11:42



Като чета всичките тези отговори много се радвам, че на тази възраст бях далече от всякакви "възрастни" роднини. Аз не бих се подразнила ако гаджетата на синовете ми пипат нещата ми. Остави ги да изживеят любовта. Разсъждения от рода "тази къща е моя и аз командвам парада" са ограничени и отблъскващи.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано01.09.08 11:49



Това като от приказката с меците "Кой ми яде от паничката ...кой ми седна на столчето"



Абре момичета ...какво ви става

Това е мацката на сина ти ...тя зарад него е дошла у вас...ся кво права до стената ли да стои ?

Пипнала била ...преместила била ....аууууууууу уджас

Тогава, зада са всички щастливи ....изритай синковеца да излиза в самостоятелна квартира ...и няма да имаш проблеми

Тогава какъв ли ще е проблема ....че никой не идва да пипа и да размества




Тема Re: гаджето на синът минови [re: *Paл*]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.09.08 11:51



хех
съжелявам Рал но ползването на гримовете на някой няма нищо общо с никаква любов.
Утре ще всеме да ти пренаредят мебелите, да ти вземат ключовете от колата да се повозят, да си персонализират компютъра ти

, да ти вземат ските че те са твоят размер и отиват на почивка, да си харесат някоя чанта от колекцията и тн.
Не всички сме живяли в хипарска комуна и когато сме на гости уважаваме чуждите вещи и пространство - въпрос на възпитание.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: гаджето на синът минови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор *Paл* (ветеран)
Публикувано01.09.08 12:06



Щом момичето е важно за сина ми значи е важно и за мен. Децата се оправят най-добре когато никой не им се бърка. Винаги са ми били смешни възрастните, които заливат младежите с акъл и мъдрости. Всяко нещо е с времето си. Нямам нищо против хипарската комуна. Много по-добре е от лицемерното демонстриране на "приличие" пред по-възрастния.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: *Paл*]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.09.08 12:17



И ако някой е важен за теб съответмо може да ти се качва на главата и да си позволява всичко??? ОК
Но те ако си го позволяват да го правят ти хич не си им важна



и какво значи "лицемерно демонстриране на приличие пред по възрастният" аз просто искам да стоят далеч от личните ми вещи ... дреме ми за приличието им
Моято собствена майка иска разрешение да влезе в моята стая ако и трябва нещо спешно .... съответно аз искам неиното за да вляза в тяхната. И аз съм имала гаджета но нямам спомен да съм влизала в спалните на родителите им, да тършувам и ползвам неичии лични вещи.
Ако нямам грим на сутринта ще си ходя без него не изглеждам толкова зле без ..... сигурно съм лицемерна и съм демонстрирала приличие де да знам

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано01.09.08 12:22



Аз съм на страната на Рал, Джоли и Холдъна.
Момичето е дошло у вас, защото синът ти я е поканил. Спала е в спалнята ти, защото той я е завел там. Това, че е забравила лосиона си, говори, че е била притеснена.
Не е хубаво, че ти е пипала пресата за коса, но може би и за това е поискала разрешение от сина ти. Попитай го.
Нека не забравяме, че и ние сме били тийнейджъри!



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор *Paл* (ветеран)
Публикувано01.09.08 12:31



Че кой родител е важен за влюбеното си дете?

Важен е после, когато трябва да му помогне да се отърси от "световната трагедия на - тя не ме обича вече". Не казвам, че е нормално да се пипат чужди неща без разрешение, но мога да го преживея. Представи си само как би ти прозвучало "Мама каза да не и пипаш четката за коса" от младежа, който те прегръща... Смешно е.



Тема хех,....нови [re: Бepeзka!]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано01.09.08 12:55



"Аз съм на страната на ...."


......на малки вратички ли ще го играем в тоя "мач" или, все пак, на големи врати.
Аз съм вратар, щото вече ме е отегчително да тичкам и да ме риткат по кокалчетата.



п.п. Хубаво детско филмче за щерка ти-"Принцесата булка". И на теб ще ти е приятно.
(Да си дойдем на думата.)


Редактирано от Heли. на 01.09.08 13:02.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Бepeзka!]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано01.09.08 12:57



Да и ние сме били на тяхното място,но не бяхме толкова разкрепостени и нахални.Тя е била на гости за два часа в къщи,а не е нощувала.На салона има тоалетка с огледало и е можело да използва нея,а не да влиза в спалнята ми.Но явно за нея си е нормално.Довечера ще поговоря със сина си сериозно.Не смятам ,че съм задръстена



Тема Re: хех,....нови [re: Heли.]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано01.09.08 13:03



Е, прости ми този израз, ако обичаш.


Просто се опитах да се поставя на мястото на момичето.

А за филмчето - благодаря. Ще гледам да го намеря.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано01.09.08 13:05



Моля, моля, не съм те нарекла "задръстена".

И един съвет - гледай като говориш с детето си да бъдеш доброжелателна и да не си изпускаш нервите. Ще е жалко, ако си развалите добрите отношения.



Тема Re: хех,....нови [re: Бepeзka!]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано01.09.08 13:09



На теб-всичко прощавам...



Шегувкам си се, както си забелязала.



п.п. То и аз се опитах да си представя как ТИ се държиш така в нечий чужд дом, при първо посещение, при липса на обитателите на спалнята....амиии, не ми се получи.



Тема Re: това е само началото!нови [re: Pия]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано01.09.08 13:11



Когато котките спят, нали знаеш какво чинят мишоците


заключванка на спалнята му е майката))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: различно е!нови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано01.09.08 13:14



Дъщери да ти ползват нещо...съвсем друго е "кака нек'ва"))



Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде!

Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано01.09.08 13:28



Абсолютно си права. Козметика, гребени, маши, преси, пили за нокти и нокторезачки са вещи за ЛИЧНО, а не за общо ползване.
Айде, че някой ми е спал в креватчето - голяма работа, стига да е сменил чаршафи и калъфки.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Бepeзka!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано01.09.08 13:32



Е, то оправдание за всичко може да се намери. Но за мен ползването на чужда козметика и аксесоари е просто липса на възпитание. Това все пак са лични неща. Дано с "разрешението" на сина и, да не е ползвала и четката и за зъби.



Тема Re: хех,....нови [re: Heли.]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано01.09.08 13:48



Стига де хора ...откога сте таквиз вещомани



Моят дом е моята крепост, но всеки който престъпи прага ...трябва да се чувства "У Дома Си"

Има хора, които като отида у тях ме карат сама да бъркам в хладилника ...пък една приятелка знае, че когато и отида на гости за по кафе..... любимото ми занимание е да се лакирам ....предварително ми вади лакочиститела и лака ....

Вкъщи който дойде го оставям да си рови и вади каквото му е угодно ...

Свекито като дойде не и спирам достъпа до спалнята ми ...

Ай ся ...май тука става въпрос за ревност и търсене на теле под вола ...причина за негодувание да има



Редактирано от Джoли на 01.09.08 13:49.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: *Paл*]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано01.09.08 13:48



Поставих се на мястото на девойката и умрях от срам, че чужда жена ми прави забележка, макар и чрез сина си.

И извинете, но двуседмична връзка и лосион в дома на младежа не ми се побира в старомодните представи. За такова кратко време първо трябва да изпробват пейките в околността, а не домашните канапета и легла. Щото за къде бързат, мхъм.

Хранят ме, поят ме... следователно съм БОГ



Тема Re: гаджето на синът минови [re: *Paл*]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.09.08 13:50



ми моите родители винаги са ми били важни

влюбена или не

и когато някой младеж ме е прегръщал едва ли някога ми е хрумвало да задам въпроса "Мога ли да използвам четката за коса на майка ти?"
Първо защото четката е на майка му а не негова, второ защото отговора ми е ясен и без да питам
Смешно ще ми стане само ако ми позволява всичко .... и се държи като влечуго докато аз си вея опашката.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: хех,....нови [re: Джoли]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.09.08 13:56



виж са Джолина не бъркай близки приятелки с непознати хора
.... и ти едва ли когато отидеш на гости у някой за първи път веднага им влизаш в стаята, ровиш в чекмеджето с бельото, пръскаш се спарфюма и се гримираш на тоалетката.

Не става въпрос за вещи а за лично пространсто в което не желаеш чужди хора. Ако някой си поиска културно и на чужди давам но те да се самообслужват няма да стане.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: хех,....нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано01.09.08 14:06



Непозната казваш....значи синчеца се гуши-муши с нея ...а тя била непозната



Мисля, че по-добър вариант е да се запознаят официално ...и да вземе лично да и подари един комплект... там за прическите ... така момата хем ще разбере ....хем няма много да се засегне ....а пък сина ще му се спести позицията между чукът и наковалнята



Тема Re: хех,....нови [re: Джoли]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано01.09.08 14:07



Джолка, не е до вещомания....


Това поведение наистина е дразнещо и е показател за по-дълбоки липси, отколкото описаната в случката...
Как да го кажа, не можеш да се носиш по живота, като че всички и всичко ти е на разположение. Твоята случка, с приятелките ти и симпатичното ползване на лаковете им, е от съвсем различно естество, мила. Няма нищо общо с безпардонното навлизане в личното пространство, ей така от вратата за краката.Буквално.Наистина ли не става ясно, че на никой не му е придремало за вещите като такива???!!!, а за
наплевателското отношение(съжалявам за русизма, но това е суперточната дума ) към останалите хора.Твоето ползване на лакчета на дружките не е наплевателство, а очарователна закачка между близки хора...Пък и не си им награбила четките за зъби, а лаковете само.Надявам се....



Редактирано от Heли. на 01.09.08 14:16.



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Джoли]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано01.09.08 14:10



И все пак говорим за възпитание и задръжки. То е все едно да вземе да рови в чантата на жената. Ти си широкоскроена, но дори и на теб в реална такава ситуация ще ти стане леко неприятно, че някой е надничал в личните ти вещи, нали? ("Е, да" каза тя и се възцари мир и любов по цялата земя)



Да се заключват стаи и шкафчета показва липса на доверие и е толкова грозно, колкото и влизането в тях на чужди хора.

Хранят ме, поят ме... следователно съм БОГ

Тема И на мен.......нови [re: Pия]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано01.09.08 14:10



ми се е случвало.Стана ми неприятно,но не вдигнах скандал до небесата.Просто седнах и поговорих със сина си и го помолих да не"объркват" кое на кого е

!



Тема Re: хех,....нови [re: Джoли]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.09.08 14:12



ми непозната е .... не се е гуши-мушила с мен


А пък синът ми следващият месец ще се гуши-муши с друга и всичко почва от начало

Ако на момата и липсват първите 7 години а на синът ми му липсва акъл може и да са си един за друг

Сега ти кажи колко младежи те поканиха в стаята на мама да се самообслужиш с неините неща? И ти възползва ли се?

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: хех,....нови [re: Джoли]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано01.09.08 14:15



Мома, тя....а пък аз съм китайска балерина, шъ знайш...



п.п. Едно комплектче гребенче-маша-душгелче за подарък е добра идея. Ама "момата" шъ каже "муууу" и ще го сдъвче на закуска.

......хихихи, какво свекървичка и тъщица се задават в мое лице, паааааай сеееее....[potriva dovolno kunki]



Тема Re: хех,....нови [re: Джoли]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано01.09.08 15:34



Съселино,
въпреки еднаквостите по мненията ни по някои теми, тук съм твърдо, ама ужасно против твоето мнение, но не и с/у теб


Не само ще ми адски неприятно някоя " снаха" или "зет" да ми се въргалят по спалнята, та да ми душат и пръскат парфюмерията(аз козметика не ползвам, гримове,де, иначе не вярвам да ползва френски кремове за над 40+).
С риск да ти прозвучи ужасно, че аз на щерка ми не давам да ми пипа лаптопа, дрехите и кли каквото и да е, независимо,че рядко си идва у дома!У майка ми, апартамента, където са минали близо 25 години от живота ми почти, никога не си позволявам да ровя , бъркам и отварям- това е домът на майка ми!У свекърва ми пък и през ум не ми е минало да бръкна вече 20 години.
Ако визираш ситуации, в които сме у близки приятели (за мен и семейството на брта ми е такова), когато след игра на карти трябва да сервираме, всички се включват и бъркаме по хладилници и шкафове, но....без излишни проби!


Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано01.09.08 18:37



Спалнята си е личното пространство на всеки и никой няма право да го нарушава. Ако с думи (разговор) не можеш да преустановиш това използвай като твърда и крайна мярка заключването.

Синът ти вероятно има свой кът за отмора и спокойствие и там е редно да се опознават. Нужно е да му се говори и то много. И често. Не се запомня всичко наведнъж.

Та... успокой се. Гневът е лош съветник. Но наистина поговори със сина си. Иначе заради едното 'РусО' ще те пренебрегва.

Влюбен в Призрачка!

Тема Сега ми се изясни филма!нови [re: Pия]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано01.09.08 19:03



Всички ние забравихме какви сме били в тая възраст и сега ги плюем,както навремето дъртите ни плюеха за "дивашката " музика която слушаме,а и за какво ли не.
Не напразно думата "свекърва" е станала нарицателно.
-Ауууууууууууууу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
личното ми пространство е нарушено!!!!!!!!!!!
А бе аланкооглу твоето лично пространство е отдавна нарушено и то не от тинейджъри,а от възрастни.Било от съседи,родители,работодатели,управляващи.
Хайде да не се правим на пудри ,а да си седнем на гъза и да се разбираме с децата като равни.
Айде свекитата у лево ,а свекърите у десно.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: хех,....нови [re: Джoли]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано01.09.08 21:36



Джолка не си права бе.Това не е вещомания.На децята е позволено,че обичат да ровичкат в чужди чекмеджета,но едно 20 годишно момиче не е дете.
Я си представи следната ситуация - връщаш се от работа и намираш в чекмеджето до кревата ти ровичкано.Съквартирантката,която си има собствена стая,някоя гостенка или без значение,но ще ти ли е приятно?
На мен определено не.Все едно да ми бръкнат в чантата,а това е лична територия,където крия любовните си бележки,по дяволите!


Мина тук една злодейка...


Тема Re: Сега ми се изясни филма!нови [re: Xoлдън]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано01.09.08 22:08



Не,не сме забравили.тъкмо преди 10-тина минути си го мислех

Само че не съм ровичкала в чужди спални,хахаха това чак не.
но,виж се сещам и друго.Ако се търколя в легълцето на някое от момчетата ми да поспя в техните чаршафи се съмнявам,че ще са доволни,колкото и да ме обичат.Или да им пръскам парфюмите хахаха а пък,не дай си боже да докоснеш на някой заклет рибар въдицата или куфарчето с отверките на друг,о,виждала съм го
Та такива работи.Чувството за притежание е черта човешка /за един гаджето,за друг четката за коса/ и грях ти на душата ако тръгнеш да ме опровергаваш без да помислиш


Мина тук една злодейка...


Тема Re: хех,....нови [re: Фиш]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано02.09.08 11:36



Аз съм изключително доволна, че си говорим /пишем/ въпреки различията в мненията. Щот иначе темите не вървят.
Така на всички ви се радвам накуп.



Принципно момичета ...да ...явно масово ви е неприятно да ви се преминава личното пространство Което е достойно за уважение ...

Но молим ви ...не се сърдете на другите, които неволо го прекрачват ....може би просто са живяли с други нрави ...и може би просто са по детски любопитни...

Това, че се е мацнало момичето не е грях ...представете си, че за първи път вижда такова мазило ...представете си, че мечтае за същата преса ...ама не може в момента да си купи ....

Абре един вид пледирам в нейна защита ....

Щот да ви кажа ....не съм пипала ...ама ми се е искало ...

....и мразех когато нашите ми крякаха да не ровичкам в чуждите вещи, че било неприлично

...голям прас ...като видя ...все едно съм престъпник и ще го открадна ...така се чувствах...

За сметка но това пък винаги съм давала да ми ровичкат...и в чанти и в шкафове ...дори няма да разбера ако някой го е сторил...

Така една съученичка ми открадна едни обици .....аз разбрах едва когато някой отбележи, че нейните били същите като на моите ...с малка подробност, че моите бяха правени от един близък човек...специално за мен...



Тема ти не писукай много...нови [re: Джoли]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано02.09.08 12:14



...че да не стиснем с двата пръста....даже с единия става.






Тема Re: ти не писукай много...нови [re: Heли.]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано02.09.08 12:51



Не я плаши,де..виж как сладко си писука



Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано02.09.08 12:51



Виж сега, това, че им е по-удобно да се чукат в леглото ти трябва да го преглътнеш ..... или да смениш леглата в стаята на сина си с нещо по-широко.

Но момиченцето явно няма много навици да си прибира нещата след като се измъкне от някъде. В това си права.

Темата ти ми припомни едно бивше гадже, на което майка му нарочно му беше поръчала едни тесни легла за стаята ... той и сам му беше неудобно да спи в тях, камо ли да доведе някоя. И това майка му го бе направила напълно с цел - селска хитра пръчка гепнала софиянец навремето. Не смени леглата - синът и си излезе на квартира, но с доста объркващи последици!

Внимавай в картинката, ти казвам, да не прекалиш с контрола и безпочвените претенции. Не става само с традиции, трябва и акъл!!!




Major e longinquo reverentia

Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано02.09.08 13:42



Ако съм на твое място, вероятно първия път ще си замълча. Ако се повтори използването на личните ми принадлежности, бих направила забележка конкретно от хигиенната гледна точка. А за удобството на родителската спалня би трябвало да ти е ясно - няма как да се сбутват на едно легло, при положение, че в съседната стая има друго - празно и голямо. Но с тая разлика, че ще въведа правило да се сменят, перат и простират чаршафите след употреба.



La donna e mobile

Тема Re: ти не писукай много...нови [re: Фиш]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано02.09.08 14:14



Ами, тя не се плаши хич....ама, нищо-опитите ще продължават.





Тема Re: ти не писукай много...нови [re: Heли.]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано02.09.08 14:25



Много е смела таз сладка Съселина!Ама щото знае,че е късно да ни стане снаха



Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: гаджето на синът минови [re: LadyMorgana]  
Автор lazarovatania (непознат )
Публикувано02.09.08 14:55



Като чета се връщам доста години назад когато имах същото преживяване но бях в ролята на момичето. Ужас

сега ми е смешно. Беше първата "най-голямата" и "най-изгаряща" или поне за този момент любов. И понеже леглото в неговата стая беше тясно ме покани в стаята на техните където имаше голяма спалня, честно да си кажа в този момент и през ум не ми е минало, че не е редно. На всичкото отгоре когато всичко свърши двамата се изкъпахме в банята и след това косата ми беше ужасна. Изпаднах в ужас как ще се прибера в къщи, където родителите ми ще ме видят в този вид и веднага ще разберат на какво "кино" съм била. Милият и той за да помогне, сам ми предложи машата за къдрене на майка си и после лака за коса за да се преведа в нормален вид. После майка му много коректно го беше питала дали случайно нещо не е размествал по тоалетката, като е била абсолютно наясно кой е "проблема". След като ми каза какво е питала майка му доста време не ходих в тях от срам, но и бях и много благодарна когато месеци по-късно случайно се засякохме по нищо не даде да се разбере, че със сигурност не и е станало приятно.........После винаги гледах да не се повтаря...... но и времената бяха малко по-други........
Сега съм от другата страна на "монетата" и незнам как бих реагирала в подобна ситуация......но като се познавам.....може би негативно.....Незнам! Ще поживеем, ще видим!



Тема Re: ти не писукай много...нови [re: Heли.]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано02.09.08 15:15



Хахахахаха

Виж ма де се сврях от страх







Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.09.08 15:15



Права си да не искаш да ти пипа нещата. Не си права, че не сте купили по-широко легло на момчето.

Аз тази година съвсем целенасочено като сменях окъсялото легло на сина ми, поръчах едно да е и по-широчко.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: ти не писукай много...нови [re: Фиш]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано02.09.08 15:17



Бре вий сте прекалено млади да ми ставате свекита ...иначе чях да се много-мъжосам...зада може да тормозя и двете





Тема Re: ти не писукай много...нови [re: Джoли]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано02.09.08 15:40



цуннннн!

следобед, чудна септемврийска жега.....време за лигоч.





Тема Re: гаджето на синът минови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано02.09.08 15:51



Това ме подсеща за кардинално раздвоената ми позиция, като майка и на син и на дъщеря. И аз за синовните дела мисля широко-креватно, мащабно, колкото повече-толкова повече и т.н.
Честно казано, изобщо не мисля така(хеле пък мъжът ми!), когато става дума за дъщерята....не знам, може би така не бива, но това е положението.





Тема Re: гаджето на синът минови [re: Heли.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.09.08 20:07



Аз съм човек старомоден. Едно време хората са правели къща на сина и чеиз на дъщерята. Предполагало се е значи, че мъжете осигуряват терена. Така че, що се отнася до щерката, разчитам на майките на гаджетата им да осигуряват широки легла. И ако може не веднага, щото още няма 14.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: гаджето на синът минови [re: lazarovatania]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано02.09.08 23:32



и аз тренирам за свеке, споко



И щото много държа синчето ми да е мъж на място гледам да му осигуря някак самостоятелен периметър с отделна баня до пубертетната му възраст. Татко му си имаше такова обиталище, даже не му го чистех, а го оставях да свинства според както му душица иска .... Слава богу, дребния отрано го привиквам на разни домашни навици, за да не е с татковото си неразбиране на домашна хигиена. Все пак нереализираната ми свекърва явно е държала повече сина й да расте на тяло, отколкото на битови навици! Дано липсата на домашни навици не се окаже генетично заложена заедно с У-хромозомата.

Но че като доведе девойче не бива да им се вра по кенефа или банята, мисля, че е най-доброто положение. Предпочитам сутринта да ни свари кафе дребния в кухнята и да го изпием с девойката (аз нали като жена ще я разпитам туй онуй ) отколкото да душа подире й като копой!


Major e longinquo reverentia

Тема опаланканови [re: Pия]  
Автор Charleston (хулиганка)
Публикувано03.09.08 14:04



имаш пълно основание да си ядосана, но колкото на нея, толкова и на сина си, а може би и на себе си


Поговори си със сина ти. Ако си "разхвърля" вещите или се населва у Вас, нека това е само в рамките на стаята на сина ти, както е редно - там да си устрои нейния кът. Не да ти ползва вещите без да се е допитала до теб и още повече - креватчето
Въможно е да е питала сина ти и той да и е позволил..допускаш ли този вариант?

Затова - поговори си, кажи си правилата и би трябвало всичко да си дойде на мястото



Упсех



Тема Re: гаджето на синът минови [re: Pия]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано03.09.08 23:15



Сериозно. Иди се прегледай


Това е класически случай на родителски инцест, не буквален, а по-скоро психологически - майка-дракон, която всмуква мъжленцето й в огнената си паст. Да не ти е изяла девойката фикуса, че толкова се стягаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.